GIA Czech Republic. s r.o.,


Na Jarově 2425/4, Praha 3 130 00
Dodávky technologií pro čerpací stanice a průmysl (hadice, výdejní stojany, řídící a pokladní systémy, potrubní rozvody, rekonstrukce čerpacích stanic a průmyslových celků, čerpadla, servis čerpacích stanic, atd.). Specialisté na práce ve výbušných prostředích a nakládání s nebezpečnými látkami.
Jako člen skupiny GIA nabízí společnost PH GIA možnost působnosti v Rakousku, na Slovensku, v Maďarsku, ve Slovinsku, v Chorvatsku, v Rumunsku a v Bulharsku.
Především dodáváme:
-výdejní stojany – Dresser Wayne; Gilbarco Weeder-Root; HORN;
PIUSI
řídící systémy
-totemy, klepače, kompresory a vysavače
-hadice, armatury, koncovky
-čerpadla a příslušenství
-potrubní rozvody, nádrže
-systémy měření hladin – hladinoměry.

Nabízíme:
kompletní rekonstrukce veřejných i neveřejných čerpacích stanic a průmyslových celků
rekonstrukce a nové instalace potrubních rozvodů a průmyslových celků
rekonstrukce a opravy technologický elektrorozvodů
čerpacích stanic a průmyslových celků
kompletní výstavbu čerpacích stanic na klíč
servis všech běžně provozovaných technologií výdeje paliv v ČR
Vysoká technická úroveň a kvalita výrobků si získala mnoho příznivců a v současné době pracuje v České republice více než 400 čerpacích stanic vybavených technologií DRESSER WAYNE POIGNONE. Nutno podotknout, že k plné spokojenosti zákazníků, mezi něž patří renomované firmy jako OMV, CONOCO-JET, SHELL, ESSO, AGIP, AVIA, tuzemské BENZINA, SLOVNAFT, PAP OIL, PARAMO, obchodní řetězce GLOBUS, MAKRO a další soukromé subjekty.

Další produkty a služby
  • stříkací technika, sušičky vzduchu, tlakové nádoby, vývěvy a dmychadla, čerpací technika
  • převodníky snímačů teploty, bimetalové teploměry, ukazovací a registrační přístroje, tlakové senzory a manometry
  • prodej motorů, dodávky originálních náhradních dílů, pohony s ozubeným řemenem, přímočaré pohony
  • testovací linky pro průmysl, automatické montážní linky, ruční pracoviště pro průmysl, výroba jednoúčelových zařízení

Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality.
Oblast strojírenství a elektrotechniky.

Šlechtění, výzkum a vývoj olejnin, travin, pícnin a pohanky.

Šlechtění, výzkum a vývoj olejnin, travin, pícnin a pohanky

Související články
Kompresory: Prodej i odborný servis od specialisty Techair

Techair, spol. s r.o.

Kompresory: Prodej i odborný servis od specialisty Techair

Potřebujete kompresor pro jakýkoli účel, ale nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte společnost Techair z České Třebové. Ta disponuje spolehlivými kompresory předních značek od tradičních výrobců a proškolení odborníci z oboru vám zde ochotně poradí, jaké typy těchto zařízení se pro vaši potřebu nejlépe hodí.


Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Ačkoliv je mezinárodní společnost Toyota Tsusho Europe S.A. známá z oblasti automobilového průmyslu, není to zdaleka jediný obor, kterému se věnuje. Své podnikání zacílila i do dalších oblastí a poskytuje mnoho služeb v nejrůznějších oborech a divize má také na čtyřech místech v České republice. Provádíme zpracování kovů, dodáváme produkty a elektronické komponenty nutné pro výrobu, plasty, chemikálie, zajistíme prodej a vývoz zboží i kontrolu kvality.


Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

Sháníte transformátory, převodovky, technické plasty, filtrační prvky a podobně? Obraťte se na nás. Firma STAPI – Stanislav Pípal, s.r.o., nabízí kvalitní a precizně zpracované produkty z oblasti plastů, filtrace, transformátorů, ložisek, převodovek a dalších výrobků.


Výroba produktů pro měření a regulaci technologických procesů

ZPA Nová Paka, a.s.

Výroba produktů pro měření a regulaci technologických procesů

Společnost ZPA Nová Paka a.s., má dlouholetou tradici v oboru měřící a regulační techniky. V tomto směru nabízí vývoj, výrobu, prodej, metrologii, montáž, poradenství, projekci i servis. A to nejenom u nás v České republice, ale také kdekoliv jinde v zahraničí.


Další produkty a služby
Výdejní stojany na naftu a benzín, Praha

Výdejní stojany na naftu a benzín, Praha

Výdejní stojany na naftu a benzín v Praze najdete u firmy GIA Czech Republic s.r.o. Díky našim stojanům se k vám zákazníci budou rádi vracet. Úspěšný provoz čerpací stanice nezajistí pouze nízká cena pohonných hmot. Spokojené zákazníky vám zajistí také široká nabídka produktů a v neposlední řadě rychlé a spolehlivé výdejní stojany. Již řadu let úspěšně vyrábíme a dodáváme výdejní stojany pro všechny typy čerpacích stanic. Nabízíme zařízení pro malé neveřejné stanice, ale i pro veřejné benzínky, které denně obslouží tisíce motoristů. U nás si můžete vybrat z následujících typů výdejních stojanů: - výdejní stojany DRESSER WAYNE - výdejní stojany GILBARCO VEEDER - ROOT - výdejní stojany HORN TECALEMIT – PIUSY Všechny naše stojany určené pro veřejné čerpací stanice umožňují jednostranné i oboustranné provedení. Také polohu a počet hadic si můžete libovolně zvolit. Největší výdejní stojany pro čerpací stanice umožňují čerpání až 6 různých produktů, obsloužíte tak množství klientů s nejrůznějšími požadavky. Vybrané stojany vám na přání také potiskneme. Ke všem výdejním stojanům navíc poskytujeme náhradní díly, případnou poruchu za vás tedy rychle vyřešíme. Ve firmě GIA jdeme s dobou. Proto vám nabízíme také moderní stojan pro dobíjení elektromobilů. V naší nabídce najdete také stojan pro tankování nemrznoucí směsi do odstřikovačů. S námi se tak můžete stát nejlépe vybavenou čerpací stanicí v okolí.


Vysavače a kompresory pro čerpací stanice

Vysavače a kompresory pro čerpací stanice

Vysavače a kompresory pro čerpací stanice od společnosti GIA Czech Republic. s r.o., Výkonné průmyslové vysavače pro čerpací stanice. Bezkonkurenční poměr kvalita/cena - 1350 W - časově nastavitelné sání - celonerezové provedení - start tlačítkem nebo vhozením žetonuKompresor Horn Autoair II s ATC Připojení 230 V AC - max. dodávaný tlak 5,5 bar (pro osobní auta) - integrovaný kompresor (bezolejový, 7 bar) - karoserie z nerezového plechu, podsvícený displej - ATC - automatická korekce tlaku podle vnitří teploty v pneumatice - automatické ukončení po dosažení nastaveného tlaku v pneumatice - jednoduché a přehledné ovládání - možnost napojení na centrální rozvod vzduchu.


Čerpací stanice na klíč, Praha

Čerpací stanice na klíč, Praha

Myslíte si, že sehnat vše potřebné pro zřízení čerpací stanice na jednom místě je nemožné? Pak navštivte firmu PH GIA. Zařídíme vše, co je pro provoz čerpací stanice na klíč potřebné - od potrubí až po kvalitní zastřešení. To vše přesně na míru vašim požadavkům. Úspěch každé čerpací stanice začíná pod zemí. Právě kvalitní potrubní rozvody zajistí správné fungování tankovacích stojanů, ale i bezpečnost zákazníků. Naše firma proto nabízí dodávku i odbornou instalaci potrubních rozvodů plastových, kovových nebo nerezových. Vybavíme vás a vaši čerpací stanici na klíč také nezbytnými skladovacími nádržemi, ve kterých můžete bezpečně uchovat palivo ať už pod zemí, nebo na povrchu. Perfektní čerpací stanice na klíč poskytuje svým zákazníkům nejen dostatek výdejních stojanů, ale také dostatečné zázemí pro péči o automobil. Proto vám kromě spolehlivých stojanů na nejrůznější paliva poskytujeme množství doplňků, které zajistí vašemu podnikání úspěch. V nabídce firmy PH GIA tak například najdete: - Kompresory - Vysavače - Myčky - Řídící a pokladní systémy Protože je pro nás vaše bezpečnost to hlavní, nabízíme také nezbytné pomocníky pro chod čerpací stanice, jako jsou protiexplozivní pojistky, nebo systémy pro recyklaci benzínových par. Pro vaši čerpací stanici na klíč také dodáme a namontujeme střechu, kterou vám bez problémů vyrobíme i v atypických rozměrech. Stačí si tak vybrat, jak by měla vaše budoucí čerpací stanice vypadat a my vám vaše přání do posledního detailu splníme.


Prodej sudových čerpadel a průtokoměrů pro čerpací stanice Praha

Prodej sudových čerpadel a průtokoměrů pro čerpací stanice Praha

Společnost PH GIA spol. s r.o. nabízí prodej sudových čerpadel a průtokoměrů pro čerpací stanice. Společnost vznikla v roce 1992 a působíme v devíti evropských státech. Produkty: - hybridní sudové čerpadlo na NAFTU - elektrické čerpadlo HORNET W 40 - elektrické čerpadlo HORNET W40F - elektrické čerpadlo HORNET W 50 II F - elektrické čerpadlo HORNET W 50 II Z 300 - elektrické čerpadlo HORNET W 80 Z 300 - elektrické čerpadlo HORNET W 120 Z 300 - Elektrické čerpadlo VISCONET II - elektrické čerpadlo na naftu E 3000 12 BATTERY KIT (nafta-diesel, olej) - průtokoměr FMT - nekalibrovatelný - průtokoměr Z300 - nekalibrovatelný - průtokoměr VISCONET II - nekalibrovatelný Zajišťujeme instalaci nových zařízení, ale i záruční a pozáruční servis. Dále provádíme školení a poradenský servis.


Výdejní stojany PHM pro neveřejný výdej

Výdejní stojany PHM pro neveřejný výdej

Firma PH GIA nabízí šíroké spektrum výdejních stojanů pro vnitropodnikový výdej. Uplatnění nachází tyto stojany u dopravních firem, stavebních firem, zemědělských družstev a ostatních. V naší nabídce naleznete jednak vysoce kvalitní profesionální stojany od německé firmy HORN, nebo levné a kompaktní řešení německé firmy ZUWA. Samozřejmostí je možnost čipového systému pro evidenci vozidel a řidičů včetně příslušného softwaru a připojení k PC pomocí WIFI.


Čerpadla pro průmysl, zemědělce a dílny

Čerpadla pro průmysl, zemědělce a dílny

Společnost PH GIA spol. s r.o. působí na našem trhu jako autorizované servisní a prodejní středisko společností HORN GmbH a ZUWA pro oblast České republiky. V našem sortimentu naleznete například čerpadla a průtokoměry pro oleje a ropné produkty s použitím jak pro průmyslové tak domácí aplikace. Kromě odstředivých a lamelových čerpadel dále nabízíme membránová , zubová a lamelová čerpadla. V našem sortimentu naleznete čerpadlo na kterékoli mědium od -60°C ethanolu, až po 90°C kyselinu sírovou v průtocích od 0,1l/min až 2000l/min.


Průmyslové hadice ELAFLEX

Průmyslové hadice ELAFLEX

Společnost PH GIA spol. s r.o. působí na našem trhu již déle než 10 let jako autorizované prodejní a servisní středisko společnosti ELAFLEX. V našem portfoliu naleznete například širokou škálu hadic pro petrochemický, chemický, potravinářský, farmaceutický a stavební průmysl, rychlospojky, ventily, závitové spoje, suché spojky, kompenzátory, průtokoměry, potrubní spoje a mnoho dalších komponentů pro průmysl. Dále nabízíme také produkty společností CONTINENTAL CONTITECH a PHOENIX pro oblast průmyslových hadic a jejich komponentů.


Výdejní stojan na naftu

Výdejní stojan na naftu

Výdejní stojan HORN EKO - novinka na trhu. Výsledkem společného vývoje skupiny GIA a firmy HORN je ekonomická verze vysoce kvalitního nerezového stojanu HORN HDM určeného specielně pro český trh. Co se týče hydrauliky a elektroniky je stojan totožný s běžným stojanem HDM. Šetřilo se pouze na množství použitého materiálu skříně stojanu.


Plastové potrubní rozvody OPW pro topné oleje a generátory

Plastové potrubní rozvody OPW pro topné oleje a generátory

Společnost PH GIA spol. s r.o.nabízí plastové potrubní rozvody OPW pro topné oleje a generátory. FlexWorks: - Systém je navržen jako kompaktní stavebnice pro řešení potrubních rozvodů topných olejů a systémů pro generátory. Obsahuje kompletní řešení včetně vlastních propojovacích kusů a připojení na závity NPT. Více info naleznete viz odkaz níže:


Plastové potrubní rozvody pro čerpací stanice PHM

Plastové potrubní rozvody pro čerpací stanice PHM

Společnost PH GIA spol. s r.o. nabízí potrubní rozvody pro čerpací stanice. OPW FlexWORKS LOOP SYSTEM™ nabízí široké spektrum dimenzí a druhů potrubí a ostatních komponentů pro použití jak ve dvouplášťovém provedení pro systémy stáčení a výdeje PHM, tak i v jednoplášťovém provedení pro systémy odvětrání a rekuperace par I. a II. stupně. Obě dvě provedení mohou být dodána jako nevodivá nebo elektricky vodivá potrubí, která minimalizují rizika elektrostatických výbojů uvnitř trubního systému (musí být ale řádně uzemněn.) Potrubí se snadno a rychle instaluje, což podstatně zkracuje dobu montáže celé technologické části ČS při výstavbě i rekonstrukcích. Díly potrubí se spojují pomocí speciálních tvarovek, který zabezpečí rychlé a hlavně absolutně těsné spojení obou plášťů potrubí najednou. Vzniklý meziplášťový prostor je při provozu potrubí monitorován systémem detekce úniků. Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha prodej vodní separátory a filtry

Praha prodej vodní separátory a filtry

Společnost PH GIA spol. s r.o. nabízí prodej vodních separátorů a filtrů. Filtry umožňují za nesrovnatelně nižší náklady plnit náročné letecké filtrační standarty. Filtry: FWS - filter water separator: - pro separaci vody z leteckých paliv. Microfilter: - pro odstraňování hrubých nečistot z paliv. Monitor filter: - pro jemnou filtraci vody z leteckých paliv. Více info naleznete viz odkaz níže: