Pivo Praha spol. s r.o.


Podskalská 10, Praha 2 128 46

Služby:
- dodávky minipivovarů
- komplexní služby pro minipivovary
- vypracování technicko-technologického auditu pivovaru
- vypracování strategie rozvoje a modernizace pivovaru členěné do jednotlivých kroků
- zpracování marketingového auditu a následné vypracování strategického marketingového plánu a plánu propagace
- organizace výběrového řízení optimálního dodavatele technologie jednotlivých provozních souborů
- projektové dokumentace modernizace jednotlivých provozních souborů.

IČ: 45241121
DIČ: CZ45241121
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jan Šuráň

Praha zařízení domácího pivovaru

Praha zařízení domácího pivovaru

Společnost Pivo Praha spol. s r.o. nabízí Pikopivovar (100 - 500 hl / rok). Zařízení domácího pivovaru je určeno pro výrobu piva v domácích podmínkách, v malých barech, restauracích a pro výrobu vlastního piva jako doplňkového sortimentu velkých pivnic. Zařízení umožňuje výrobu piv podle tradiční technologie používané většinou českých pivovarů.


Pivní speciality Praha

Pivní speciality Praha

Společnost Pivo Praha spol. s r.o. si Vám dovoluje nabídnout pivní speciality, které obohatí Váš nápojový sortiment. Sortiment: - pivo pšeničné (Weizenbier) - pivo kávové - pivo višňové - vanilkové pivo - šamp – pivní sekt - banánové pivo - eukalyptové pivo - čokoládové pivo - peprné pivo - horký pivní grog. Více informací naleznete viz odkaz níže:


Minipivovary,mini pivovary

Minipivovary,mini pivovary

Komplexní služby pro minipivovary. Vypracování technicko-technologického auditu pivovaru. Vypracování strategie rozvoje a modernizace pivovaru členěné do jednotlivých kroků.


Výroba piva v domácích podmínkách Praha

Výroba piva v domácích podmínkách Praha

Společnost Pivo Praha spol. s r.o. nabízí zařízení pro domácí výrobu piva. Zařízení je určeno pro: - malé bary - malé restaurace - domácí výrobu. Zařízení umožňuje výrobu piv podle tradiční technologie používané většinou českých pivovarů.


Praha restaurační minipivovar

Praha restaurační minipivovar

Firma PIVO Praha, s.r.o. nabízí prodej restauračních minipivovarů. Dále nabízí kompletní dodávku - od zpracování projektu, až po uvedení zařízení do provozu zkušenými sládky. Na těchto minipivovarech lze vyrábět veškeré druhy piva podle specifických požadavků jednotlivých zákazníků. Více informací naleznete viz odkaz níže:


Pivní sekt

Pivní sekt

Nabízíme unikátní Pivní sekt, dokvašovaný v lahvi. Balení 0,33 l, prodej po kartonech /24 ks/


Modernizace pivních varen

Modernizace pivních varen

Modernizace varen - intenzifikace scezovacího systému na klasických i moderních varnách . Regenerace mycích a sanitačních louhů v různých variantách podle konkrétních potřeb zákazníkaDalší produkty a služby
  • stáčecí linky, plnicí lahvárenské stroje, balení potravinářských produktů, dávkovací a uzavírací zařízení
  • pivní ležáky, pivní speciály, kvasnicové pivo, světlá piva, tmavá piva, polotmavá piva, nealkoholická piva, ovocná piva, výčepní zařízení na pivo


Související články
Kompletní dodávka pekařských linek
Kompletní dodávka pekařských linek

Myslíte si, že mít vlastní pekárnu je příliš složité? Ne v případě, že si do pekárny a cukrárny pořídíte profesionální a kvalitní zařízení. Od pecí až po pekařské a cukrářské linky. A s výrobou a dodávkami těchto zařízení má téměř 30letou zkušenost firma J4 s.r.o. z Předměřic nad Labem.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.


Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin
Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin

Specifické požadavky na řešení potravinářských provozů vyžadují kvalifikované odborníky na vypracování projektu a návrhu odpovídajících technologií pro maximální efektivitu a bezpečnost práce. PMZ PROJEKT disponuje všemi prostředky a profesionálními pracovníky pro bezproblémové, a hlavně komplexní řešení provozů potravinářského průmyslu včetně jejich realizace.


Technologie pro mlékárenský průmysl
Technologie pro mlékárenský průmysl

Potravinářská oblast má velice blízko k průmyslové automatizaci. Jakmile se tato dvě odvětví spojí nebo propojí, vznikají nové technologie. Ty se týkají také mlékárenského průmyslu, který se v naší vlasti stále drží na vysoké úrovni.