MAHA Consulting, s.r.o.


Moskevská 33, Praha 10 101 00
Společnost MAHA Consulting s.r.o., působící v České republice od roku 1994, nabízí svým zákazníkům špičková zařízení pro diagnostiku motoru, podvozku a jeho částí, zvedací techniku a jiná technologická zařízení pro výrobu a servis silničních a kolejových vozidel.

Produkty:

- zkušebny brzd
- zkušebny tlumičů a podvozku
- válcové výkonové a funkční zkušebny
- zvedací technika
- přístroje pro měření geometrie
- rovnací stolice
- přístroje pro indukční ohřev
- servisní přístroje
- ostatní diagnostická zařízení
- zařízení pro vybavení STK
- zařízení pro vybavení SME
- olejové hospodářství
- průmyslové zkušebny pro automobilový průmysl
- zařízení pro odsávání výfukových plynů
- zařízení pro výrobu a servis kolejových vozidel.

Další produkty a služby
  • autoservisní technika, zařízení a diagnostika motorů, svářecí stroje pro autoservisy, stojanové bodovky, vybavení autodílen, vybavení pneuservisů

Komplexní služby v oblasti zdvihacích zařízení, techniky a manipulačních prostředků.

Bouda Malá Úpa se nachází v krkonošské obci Horní Malá Úpa, jen pár kroků od naší nejvyšší hory Sněžky. Využít můžete ubytování jak pro zimní, tak i letní dovolenou v nádherném prostředí Krkonoš.


Související články
Autorizovaný prodej, servis a kalibrace automobilové diagnostiky BOSCH

Autodiagnostika

Autorizovaný prodej, servis a kalibrace automobilové diagnostiky BOSCH

Vaše vozidlo vyžaduje kvalitní a kompletní péči, která spočívá v pneuservisu i v autoservisu. Nejen běžné opravy, kontroly a servis, ale také profesionální diagnostika a kalibrace. Pokud chcete zajistit komplexní péči pro vaše vozidlo, tak správným řešením je firma BTS1-Bosch Technik Servis s pobočkami Čelákovice, Jirkov, Brno a Telč.


Toužíte po vlastním autoservisu? Bojíte se začít podnikat na vlastní triko? Nebo už jste začali a ještě vám pár věcí chybí?

Vybavení autoservisů

Toužíte po vlastním autoservisu? Bojíte se začít podnikat na vlastní triko? Nebo už jste začali a ještě vám pár věcí chybí?

V tomto odvětví se umíme orientovat, působíme v něm už více jak 20 let a díky tomu máme všechny potřebné zkušenosti. Se zařizováním dílny máme praxi, takže i vám velice rádi a ochotně pomůžeme s výběrem potřebného vybavení podle vašich individuálních potřeb.


Vyrábíme pojízdné regály pro pneumatiky

Mobile Storage s.r.o.

Vyrábíme pojízdné regály pro pneumatiky

V malebném městečku jménem Uherský Brod se nachází firma Mobile Storage s.r.o. Tato firma má ryze české kořeny a působí v oblasti vývoje, výroby a servisu pojízdných skladových zařízení. Pojízdné skladovací regály mohou mít různé využití. Naprosto zásadní roli hrají například při skladování pneumatik.


Profesionální vybavení autoservisů a pneuservisů

MITERAL

Profesionální vybavení autoservisů a pneuservisů

Vlastníte autoservis, pneuservis, nebo uvažujete o jejich otevření? Bez pořádného vybavení se žádný servis neobejde. A proto je tu naše společnost MITERAL, u které seženete profesionální vybavení autoservisů a pneuservisů ve vysoké kvalitě a za příznivé ceny. V naší nabídce najdete vše potřebné, od zvedáků a heverů přes testovací linky až po svářečky.


Další produkty a služby
Profesionální měření geometrie Praha

Profesionální měření geometrie Praha

Společnost MAHA Consulting, s.r.o. zajišťuje měření geometrie užitkových vozů i autobusů. Měření geometrie se provádí pro zlepšení jízdního komfortu, pro vyšší úsporu pneumatik a pro zajištění větší bezpečnosti při provozu. Měření geometrie provádíme hned několika přístroji: - JOSAM i-track – slouží pro měření autobusů i užitkových vozidel, nejrychlejší přístroj na světě, přesné a obsáhlé výsledky již do pěti minut (při obsluze jedním vyškoleným pracovníkem) - Truckaligner II – měření geometrie řízení a také náprav - JOSAM laser AM – měření geometrie, ale také náprav a samotných rámů, používá se na užitkových vozidlech - TA180 – laserový přístroj s bezdrátovým přenosem dat, krátká doba trvání (7 minut) - JS301K – jedná se o elektronický úhloměr, kterým měříme odklon kola a záklon a příklon rejdového čepu Neváhejte nás kontaktovat na čísle 271 721 595.


Rovnání rámů užitkových vozidel Praha

Rovnání rámů užitkových vozidel Praha

Potřebovali byste narovnat rám vašeho užitkového vozidla? Pokud se vám stala nějaká nepříjemná nehoda anebo cokoliv jiného, tak je profesionální rovnání rámů jedinou vaší možností. Rovnání rámů užitkových vozů od společnosti MAHA Consulting, s.r.o. má spoustu výhod: - Používáme systém, který je určený na všechny nejrůznější druhy deformací rámů - Velice snadné kotvení - Využíváme indukční ohřev, který zmenšuje vnitřní pnutí - Je třeba pouze minimální prostor pro provedení rovnání rámů - Možnost zajistit v rámci měření geometrie Zajímá vás, jak samotné rovnání rámů probíhá? Navštivte webové stránky společnosti a shlédněte mnoho videí a obrázků, které byly pořízeny přímo v akci. Díky bohatým zkušenostem provádíme rovnání rámů rychle, spolehlivě a hlavně profesionálně.


Kompletní vybavení autoservisů, pneuservisů a autodílen Praha.

Kompletní vybavení autoservisů, pneuservisů a autodílen Praha.

Společnost MAHA Consulting, s.r.o. se zabývá kompletním vybavením autoservisů, pneuservisů a autodílen v Praze a celé České republice. Dodáváme: - válcové zkušebny brzd - kouřoměry - analyzátory - rovnací stolice - indukční ohřevy pro rovnání rámů - servisní přístroje - vyvažovačky - zouvačky - zvedáky - nýtovačky - přístroje pro servis a údržbu klimatizací - obráběcí stroje brzdových kotoučů a bubnů - diagnostická zařízení - zkušební zařízení pro ověřování tachografů - zařízení pro vybavení STK - zařízení pro vybavení SME a další. Aktuální novinka: - Pístový mobilní zvedák GAITHER - Indukční ohřívač výrobce - ALBATROS. Svým zákazníkům nabízíme špičkové technologická zařízení a profesionální přístup včetně poradenství. Jsme tu pro Vás již 20 let!


Měření geometrie a rovnání rámů Praha

Měření geometrie a rovnání rámů Praha

Společnost MAHA Consulting, s.r.o. provádí komplexní celkovou kontrolu a seřízení technických parametrů užitkových vozidel. Měření geometrie provádíme pomocí těchto přístrojů: - JOSAM i-track - Truckaligner II - JOSAM laser AM - TA180 - JS301K. Rovnání rámů u užitkových vozidel, u kabin užitkových vozidel a rovnání pevných náprav. Zařízení pro: - indukční ohřev - na vrtání rámů užitkových vozidel. Dále se zabýváme prodejem přístrojů pro diagnostiku motoru, podvozku a jeho částí, včetně přístrojů pro zvedací techniku. Společnost MAHA Consulting s.r.o., působící v České republice od roku 1994. Pro informace klikněte na odkaz viz níže.


Zkušebny tlumičů, podvozku a brzd Praha

Zkušebny tlumičů, podvozku a brzd Praha

Společnost MAHA Consulting, s.r.o. nabízí zkušebny tlumičů, podvozku a brzd. Detektor vůlí přední nápravy pro osobní a užitková vozidla: - vhodný pro vyhledávání vůlí a opotřebení v řízení, pérování a závěsech kol - podélný a příčný pohyb levé desky, podélný pohyb pravé desky - ovládání pohybů desek pomocí 3 tlačítek na halogenové lampě - hydraulický pohon umožňuje kontrolu bez přizdvihování nápravy - téměř žádná údržba. Elektronická zkušebna pružnosti tlumičů a podvozku osobních a lehkých užitkových vozidel do max. zatížení 2,5 t: - slouží k velmi rychlé kontrole sbíhavosti kol nápravy - vhodné do příjmu oprav, rychlá informace o tom, je-li nutné provést důkladnou kontrolu geometrie - možnost zařazení zařízení do diagnostické linky MAHA EUROSYSTEM. Zkušebny brzd: - osobní vozidla - MBT 2100 - IW 2 LON - IW 2 All-wheel - IW 2 EUROSYSTEM - nákladní vozidla - motorky a další. Nabízíme pestrou škálu služeb a produktů pro výrobu a servis autobusů, užitkových a osobních vozidel. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Praha zkušebna brzd nákladní vozidla

Praha zkušebna brzd nákladní vozidla

Společnost MAHA Consulting, s.r.o. nabízí zkušebny brz pro nákladní automobily. IW 4 LON Classic: - Válcová zkušebna brzd typ IW 4 LON Classic pro osobní a užitková vozidla s max.zatížením 13 t / 15 t na nápravu, klasické analogové ukazatele. IW 4 LON Competence: - Válcová zkušebna brzd typ IW 4 LON COMPETENCE pro osobní a užitková vozidla do max. zatížení nápravy 13 t / 15 t (bez přípravy pro váhu nebo s přípravou pro váhu). IW 4 EUROSYSTEM - Válcová zkušebna brzd typ IW 4 EUROSYSTEM pro osobní a užitková vozidla do max. zatížení nápravy 13 t /15 t (s přípravou pro váhu). Více info naleznete viz odkaz níže:


Zkušebny tlumičů a podvozku Praha

Zkušebny tlumičů a podvozku Praha

Společnost MAHA Consulting, s.r.o. nabízí zkušebny tlumičů a podvozku. Detektor vůlí přední nápravy pro osobní a užitková vozidla: - vhodný pro vyhledávání vůlí a opotřebení v řízení, pérování a závěsech kol - podélný a příčný pohyb levé desky, podélný pohyb pravé desky - ovládání pohybů desek pomocí 3 tlačítek na halogenové lampě - hydraulický pohon umožňuje kontrolu bez přizdvihování nápravy - téměř žádná údržba. Elektronická zkušebna pružnosti tlumičů a podvozku osobních a lehkých užitkových vozidel do max. zatížení 2,5 t: - slouží k velmi rychlé kontrole sbíhavosti kol nápravy - vhodné do příjmu oprav, rychlá informace o tom, je-li nutné provést důkladnou kontrolu geometrie - možnost zařazení zařízení do diagnostické linky MAHA EUROSYSTEM. Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha zkušebna brzd osobní automobily

Praha zkušebna brzd osobní automobily

Společnost MAHA Consulting, s.r.o. nabízí zkušebny brzd pro. Osobní vozidla: - MBT 2100 Válcová zkušebna brzd typ MBT 2100 pro osobní vozidla do max. zatížení nápravy 3 t. - IW 2 LON Válcová zkušebna brzd typ IW 2 LON pro osobní vozidla do max. zatížení nápravy 3,5 t pro měření brzdné síly, nesouměrnosti brzd. - IW 2 All-wheel Válcová zkušebna brzd typ IW 2 LON ALLRAD pro osobní vozidla do max. zatížení nápravy 3,5 t s pohonem 4x4. Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha měření geometrie užitkových vozidel autobusů

Praha měření geometrie užitkových vozidel autobusů

Společnost MAHA Consulting, s.r.o.nabízí měření geometrie užitkových vozidel a autobusů. JOSAM i-track: - Jedná se o poslední model nejrozšířenějších systémů pro měření geometrie. jedná o nejrychlejší přístroj na světě, samozřejmě při zachování vysoké přesnosti měření a jednoduchosti obsluhy. Truckaligner II. Elektronický laserový přístroj pro měření geometrie náprav užitkových vozidel s bezdrátovým přenosem dat JOSAM Truckaligner II. Laser AM: - Laserový přístroj pro měření geometrie, náprav a rámů užitkových vozidel JOSAM AWF. Více info naleznete viz odkaz níže:


Válcové výkonové zkušebny Praha, Olomouc

Válcové výkonové zkušebny Praha, Olomouc

Společnost MAHA Consulting, s.r.o. nabízí válcové výkonové zkušebny. Válcové výkonové zkušebny pro: - osobní vozidla - nákladní vozidla - motocykly - traktory. Osobní vozidla: - LPS 3000 - FPS - MSR. Nákladní vozidla: - LPS 3000. Motocykly: - LPS 25 - MFP 250 - LPS 3000 - MSR. Traktory: - LPS MZW 300 - LPS ZW 500. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


AKČNÍ NABÍDKA - Indukční ohřev JH 400-230 K

AKČNÍ NABÍDKA - Indukční ohřev JH 400-230 K

Dovolujeme si Vám nabídnout výkonostně nejmenší přístroj na indukční ohřev za speciálních podmínek. Jedná se o velice flexibilní a přesto výkonný přístroj, který je napájen ze standardní zásuvky 230 V. Z tohoto důvodu je možné přístroj použít skutečně téměř všude. Indukční ohřívací systém s vlastním vnitřním chlazením pro lehčí opravy. * vhodný při vyklepávání plechu * uvolňování drobných součástek jako jsou čepy, ložiska, příruby a objímky, šroubové spoje až do velikosti M24 * zejména pro lehčí opravy * ovládací a kontrolní panel s 5-ti stupňovou regulací výkonu * vnitřní vodní chladící systém se zásobníkem na 20 l chladící kapaliny, nucený oběh pomocí čerpadla * cívka úhlová s kabelem


Akční nabídka - válcové zkušebny brzd

Akční nabídka - válcové zkušebny brzd

Akční nabídka na válcové zkušebny pro osobní vozidla modelové řady MBT 2100, výrobce MAHA Maschinenbau Haldenwang. Akční cena základního modelu MBT 2100: 91.170,00 Kč bez DPH (původní cena: 101.300,00 Kč bez DPH) * cena vč. dodání, montáže a zprovoznění * akční sleva 15% na veškeré příslušenství zkušeben * akce platí do 30.09.2011


Akční nabídka - Stojanové zvedáky RGE

Akční nabídka - Stojanové zvedáky RGE

Dovolujeme si Vám nabídnout velice oblíbené stojanové zvedáky RGE (nosnost 7,5 t / stojan) za speciálních podmínek. Díky použití kuličkové matky vynikají tyto zvedáky především vysokou spolehlivostí, nízkými náklady na provoz a údržbu, a v neposlední řadě také dlohou životností. Na nosný systém (šroubovice a matka) poskytujeme standardně záruku v délce 60ti měsíců. Více informací o zvedácích naleznete na produktové stránce na našich webových stránkách.