CZECHOSLOVAK OCEAN SHIPPING, s.r.o.


Říčanská 1984/5, Praha 10 - Vinohrady 101 00

Zasilatelské služby, spediční služby. Doprava zboží:
- letecká,
- železniční,
- silniční,
- kombinovaná.

Prodej a pronájem:
- nové kontejnery
- použité kontejnery (námořní, obytné, mrazicí aj.)
- lodní prostory a tonáže
- jachty s posádkou i bez posádky
- výletní plavby
- nákup a prodej lodí

Námořní doprava, námořní přeprava:
- kusové zboží
- sběrné zásilky
- nadrozměrné náklady
- těžké náklady
- zboží loděmi typu Ro/Ro
- zboží v celo-kontejnerech
- zboží hromadného volně loženého ("Bulk").
Služby:
- zprostředkování práce na lodích (zaměstnávání námořníků u rejdařů)
- příprava zájemců o práci na námořních lodích
- získání průkazu způsobilosti jachetního kapitána
- poradenství, konzultace a semináře.
Služby.
- zajištění celních formalit
- dopravní pojištění, skladování a distribuce
- zhotovení konosamentů a přepravních dokladů
- sledování pohybu zboží

IČ: 26126923
DIČ: CZ26126923
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jan Kresl

Pozemní a letecká přeprava po celém světě

Pozemní a letecká přeprava po celém světě

Společnost CZECHOSLOVAK OCEAN SHIPPING s.r.o. zajišťuje pozemní a leteckou přepravu po celém světě. Pozemní přeprava, ať už silniční nebo železniční, spolu s leteckou přepravou zahrnují: - dopravu investičních celků, těžkých a nadrozměrných nákladů - celovozovou dopravu včetně mrazírenského/chladírenského („Frigo“), nebezpečného zboží a speciálních zásilek - dopravu kusového zboží a sběrných zásilek v kamionech (LTL) - Typ dopravy „Sea-Air“ - dopravu hromadného volně vloženého, sypkého a konvenčního zboží po železnici - dopravu sypkých materiálů. Využijte naše služby v přepravní oblasti zboží po celém světě! Starosti s námořní, pozemskou a leteckou přepravou přenechejte nám! Nabízíme dlouholeté zkušenosti, dobré reference, rychlost a prvotřídní služby již několik let.


Prodej a pronájem kontejnerů skladových a kancelářských

Prodej a pronájem kontejnerů skladových a kancelářských

Prodej a pronájem skladových a kancelářských kontejnerů. Kontejnery je možné využít kdekoliv na skladování materiálu a zboží, jako přepravní obal v silniční nebo železniční dopravě, na garážování strojů a technologických zařízení, jako mobilní dílny, úschovny atd. Zajistíme i dopravu kontejneru do místa určení.


Námořní přeprava nadrozměrných zásilek

Námořní přeprava nadrozměrných zásilek

Námořní doprava, námořní přeprava: - kusové zboží - sběrné zásilky - nadrozměrné náklady - těžké náklady. Námořní přeprava Pozemní přeprava Říční přeprava Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Celokontejnerová doprava nebezpečného zboží

Celokontejnerová doprava nebezpečného zboží

Naše služby: - celokontejnerová doprava nebezpečného zboží - celokontejnerová doprava speciálních zásilek - celokontejnerová doprava mrazírenského zboží - doprava kusového zboží a sběrných zásilek v kontejnerech (LCL) - doprava investičních celků, těžkých a nadrozměrných nákladů - doprava hromadného volně loženého a konvenčního zboží - doprava zboží loděmi. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Doprava nadrozměrných těžkých nákladů

Doprava nadrozměrných těžkých nákladů

Společnost Czechoslovak Ocean Shipping, s.r.o. nezávislá námořní a zasilatelská společnost. Nabízíme tyto služby: - zasilatelské služby - spediční služby: Doprava zboží: - letecká - železniční - silniční - kombinovaná. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Použité obytné kancelářské kontejnery

Použité obytné kancelářské kontejnery

Společnost CZECHOSLOVAK OCEAN SHIPPING s.r.o. nabízí použité obytné, kancelářské kontejnery s možností okamžitého odběru. Nabídka platí pro standartní velikost 20 stop /délka 6 m/. - dobrý technický stav bez jakýchkoli poškození, koroze anebo nežádoucího opotřebování - jsou plně funkční - voděodolné, odolné větru - uzamykatelné zámkem FAB. Obytné, resp. kancelářské kontejnery mají velmi variabilní použití od samotných kanceláří, zasedacích místností, vrátnic, přechodných ubytoven a šaten na staveništi, obytných prostorů sociálních zařízení a jiných účelových prostorů. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • spediční činnost, skladování zboží, celní sklad, dispečerské služby, nákladní doprava, logistika
  • letadlová přeprava osob, nákladní letadlová doprava, služby letecké společnosti, doplňkové služby na letišti
  • říční kontejnerová přeprava, expresní spedice zásilek, přeprava nadrozměrných zásilek, vnitrostátní a mezinárodní kombinovaná přeprava
  • zahraniční přeprava nákladů, zahraniční přeprava zemědělských komodit, zahraniční kamionová doprava, zahraniční doprava po železnici
  • vnitrostátní přeprava zboží po dráze, železniční přeprava vozidel, přeprava zásilek vagóny
  • prodej lodí, půjčovna lodí, lodní příslušenství, říční obytné lodě, sportovní lodě, rafty a kánoe
  • přepravní a skladové kontejnery, montované stavby z kontejnerů, maringotky a WC boxy, výstavní stánky


Související články
Silniční doprava
Silniční doprava

Oblast silniční dopravy má rozhodně silné zastoupení v naší firmě. Neustále rozšiřujeme vozový park a přidáváme také další služby, díky kterým mohou být naši klienti vždy s výsledkem spokojení. Připojují se také logistické služby a skladování.


Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


Kompletní zemní práce i autodoprava - Hradec Králové
Kompletní zemní práce i autodoprava - Hradec Králové

Sháníte firmu v oblasti autodopravy? Pak Vám kompletní služby v této oblasti může poskytnout firma AM Gnol s.r.o., která se zabývá přepravou osob, servisem osobních a nákladních vozidel ale zaměřují se také na kompletní provedení zemních prací.


Ocelové námořní přepravní kontejnery poslouží i jako sklad či dílna
Ocelové námořní přepravní kontejnery poslouží i jako sklad či dílna

Námořní kontejnery jsou univerzálním mobilním prostředkem pro skladování i přepravu zboží. O rozsáhlých možnostech využití kontejnerů ví své společnost Metrans, která se jejich prodejem a pronájmem dlouhodobě zabývá. V současné době přináší svým zákazníkům tři základní typy ocelových námořních kontejnerů, které vyhoví požadavkům všech klientů.