VITANA, a.s.


Armády 245, Praha 5 - Stodůlky 155 00
Zabýváme se výrobou a prodejem produktů pro snadnou a rychlou přípravu jídel.

Naše produkty:
- bujóny
- standardní a instantní polévky
- základy jídel
- koření
- hotová jídla
- grilování
- omáčky
- ochucovadla
- pečení
- přílohy
- jíška
- tatarské omáčky a majonézy

V současné době provozuje společnost Vitana výrobní činnost v lokalitách v České republice:
- Byšice
- Roudnice nad Labem
- Varnsdorf.

Další produkty a služby
  • instantní polévky, těstovinové směsi s omáčkou, polotovary v prášku, instantní kaše, instantní omáčky, mražené polotovary
  • sypká koření, tekutá koření, sypká ochucovadla, tekutá ochucovadla, hotové vývary, masové bujóny, zeleninové bujóny, sušené houby, ochucovací omáčky, jednodruhová koření, kořenící směsi

Elektroinstalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, tuning kytarových řetězců Brandýs nad Orlicí.

Elektroinstalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, tuning kytarových řetězců Brandýs nad Orlicí

Bourací práce a demolice staveb, zemní protlaky - ohleduplnost vůči životnímu prostředí.

Bourací práce a demolice staveb, zemní protlaky - ohleduplnost vůči životnímu prostředí

Související články
Švestková povidla Jiří Netopil – výroba švestkových povidel

Švestková povidla Jiří Netopil

Švestková povidla Jiří Netopil – výroba švestkových povidel

Vynikající koláče nebo třeba kynuté knedlíky se neobejdou bez skvělých povidel. Poctivá domácí švestková povidla vyrábí firma Švestková povidla Jiří Netopil v Pravčicích. Naše švestková povidla jsou 100 % přírodní produkty, vyrábíme je pouze z plodů švestek bez přídavků cukru a konzervantů. O jejich kvalitě svědčí i to, že se stala vítězem dTestu 3/2016.


Závodní stravování - rozvoz jídel pro firmy i domácnosti

JOSPO a.s.

Závodní stravování - rozvoz jídel pro firmy i domácnosti

Ke každodenním činnostem patří i kvalitní stravování. Zajistit si jej při zaměstnání nebývá jednoduché a občas i doma není čas nebo nálada na vaření. Jsou však i možnosti, které vám teplou i studenou stravu zajistí snadno a rychle. Třeba tak jako česká společnost JOSPO, a.s. z Holešovic, která potěší vaše chuťové buňky a ještě vám jídlo přiveze přímo na váš stůl doma i ve firmě.


Bylinné sirupy, likéry, tinktury, čajové směsi i přírodní kosmetika vyráběná tradičními postupy řádu Benediktinů

Klášterní officína s.r.o.

Bylinné sirupy, likéry, tinktury, čajové směsi i přírodní kosmetika vyráběná tradičními postupy řádu Benediktinů

Klášterní officína navazuje na tradici středověkých klášterních lékáren a díky tradičním postupům výroby přináší originální a zdravé bylinné sirupy a dochucovadla nejen pro vaši kuchyň, ale také zajímavé kosmetické produkty, které se budou vyjímat ve vaší koupelně. Řadu přírodních produktů, jako jsou například bylinné sirupy, bylinné likéry či extrakty vyrábí Klášterní oficína také na zakázku přesně podle vašeho přání.


Švestková povidla v dárkovém balení pro firmy nebo dle individuálních požadavků zákazníků

Švestková povidla Jiří Netopil

Švestková povidla v dárkovém balení pro firmy nebo dle individuálních požadavků zákazníků

Švestky v tekutém stavu jsou na Moravě přepychovou medicínou, kterou lze léčit téměř veškeré bolístky. Ovšem i švestky zpracované do povidel jsou výbornou dobrotou, kterou si nyní můžete u firmy: Švestková povidla Jiří Netopil, objednávat formou dárkových kazet, balíčků a košů. Tato služba je připravená pro firmy. Pro zákazníky, kteří by si chtěli individuálně naše švestková povidla zakoupit, máme příjemnou zprávu. Od hodnoty 100 Kč můžete objednávat dle vašeho přání veškeré naše produkty.


Další produkty a služby
Polévky, bujóny, koření i přílohy od Vitany – vaření a pečení nikdy nebylo snazší

Polévky, bujóny, koření i přílohy od Vitany – vaření a pečení nikdy nebylo snazší

Vitana je v české republice známá především pro své polévky. Zákazníkům ze všech koutů republiky ale nabízíme mnohem více. Již řadu let v obchodech najdete bujóny, nejrůznější koření i omáčky značky Vitana. Vyrábíme ale i přílohy všeho druhu. Pokud i vy hledáte potraviny, které se snadno připravují, ale zároveň chutnají skvěle, je pro vás Vitana správnou volbou.


Žijeme s chutí Vitana… už skoro celé století!

Žijeme s chutí Vitana… už skoro celé století!

Během mnohaletého působení na českém a slovenském trhu nasbírala společnost Vitana celou řadu ocenění spotřebitelů i odborníků. Za všechny lze jmenovat například ocenění Nejdůvěryhodnější potravinářská značka ČR nebo Nejúspěšnější novinka na trhu. Za úspěšným působením vitanských výrobků stojí především jejich vysoká kvalita, skvělá chuť a schopnost přizpůsobovat se aktuálním kulinářským trendům.


Přípravky na pečení Vitana – usnadněte si práci se sladkými pokrmy

Přípravky na pečení Vitana – usnadněte si práci se sladkými pokrmy

Společnost Vitanu má mnoho lidí spojenou především se slanými jídly. Ale opak je pravdou! V jejich široké nabídce naleznete i mnoho výrobků zaměřených na sladké produkty. Neexistuje snad člověk, který by neměl rád sladké moučníky a ne všem se chce pouštět do složité přípravy moučníky. Právě pro ně Vitana připravila řadu výrobků, které jim práci s pečením usnadní. Máte rádi sladkou snídani? Udělejte si Lívanečky nebo Palačinky. Chybí Vám po obědě sladká „tečka“? Upečte si Muffins nebo vídeňská dort ze směsi od Vitany! Jste zvyklý o víkendech na buchty jako od maminky? České buchty nebo Makovník je pro Vás dobrou volbou. Navštivte naše webové stránky a podívejte se na nabídku našich sladkých pomocníků.


Potraviny bez lepku Vitana - oblíbené polévky a omáčky

Potraviny bez lepku Vitana - oblíbené polévky a omáčky

Vitana se zaměřuje i na potraviny bez lepku. V dnešní moderní době roste i počet nemocných, kteří mají problémy s trávením lepku. Pro ně společnost Vitana začala vyrábět výrobky, které neobsahují lepek. Intoleranci k lepku neboli celiakie trpí až jedno procento obyvatel v České republice. Jediným řešením je dieta, při které se ze stravy vylučuje lepek. Řada výrobků „Bez lepku“ je bez: -bez lepku -bez přidaného glutamátu -bez konzervantů -bez laktózy Vitana se začíná přizpůsobovat moderní době a proto vytvořila řadu 5 výrobků, které jsou zbaveny lepku. Jedná se o oblíbené výrobky: -Polévky: Rajská, Gulášová, Hrachová -Rajskou omáčku -Sojovou přirozeně fermentovanou omáčku


Polévky Vitana – polévky bez glutamátů a konzervačních látek, výběr z mnoha druhů

Polévky Vitana – polévky bez glutamátů a konzervačních látek, výběr z mnoha druhů

Polévky od firmy Vitana jsou bez glutamátů a konzervačních látek. Typický český oběd se skládá ze dvou chodů - z polévky a hlavního jídla. Polévka se stala výsadou české kuchyně.


Marinády a koření na grilování

Marinády a koření na grilování

Pokud máte rádi šťavnaté vepřové, jemné kuřecí, pořádný kus hovězího či dietní rybu, u nás naleznete mnoho různých marinád a vhodné koření pro chutné grilované maso. Aby bylo maso šťavnaté a chutné, nechte je chvíli odpočívat v našich marinádách, než poputují na gril. V nabídce máme Barbecue, Česnek s bylinkami, Whisky, Medovou, Pivní a Hořčičnou. Pro ochucení přílohy nabízíme různé doplňující kořenící směsi, jako jsou mixy pro americké a farmářské brambory, bramborák, kapr na bylinkách, grilovanou zeleninu a sýr, hranolky, salát i tzatziki. Na další dochucení hotového jídla Vám nabízíme salátové zálivky, steakové a chilli omáčky.


Svačinka Vitana - rychlovka, která zasytí

Svačinka Vitana - rychlovka, která zasytí

Mezi oblíbené produkty společnosti Vitana patří produkty nazvané Svačinka. Svačinka jsou produkty pro lidi, kteří nemají moc času na oběd a potřebují si rychle vzít „něco na cestu“. Jedná se o rychlou přípravu, kdy jednoduše vybraný produkt zalijete horkou vodou a máte hned dobré jídlo, na kterém si pochutnáte. Stačí jen pár minut, abyste si pochutnali na polévce či těstovinách. Mezi oblíbené svačinky patří: - instantní polévky do hrnečku všech oblíbených chutí- česneková, brokolicová, rajská, gulášová a další, - bistro jsou těstoviny s omáčkou. Můžete si vybrat od jemných chutí až po pikantní. - bistro nudle polévka či omáčka s nudlemi v oblíbených příchutích.


Potravinářská firma Vitana - společnost s dlouholetou tradicí

Potravinářská firma Vitana - společnost s dlouholetou tradicí

Společnost Vitana se stala od dubna 2013 součástí velké celosvětové korporace Orkla ASA. Jedná se o značkové potraviny s norskou tradicí. Společnost zaměstnává kolem 13 000 zaměstnanců a uvedla na trh přes 300 výrobků. Lidé mají většinou spojené produkty značky Vitana s dehydratovanými či instantními polévkami, které znají z mnoha televizních reklam. Vitana se zaměřuje převážně na dehydratované a předpřipravené potraviny a ochucovadla. Vitana má ale mnohem širší nabídku nabízí např.: -Hotová jídla a instantní hotová jídla -Bujóny -Tekuté ochucovadla -Omáčky -Minutky -Koření a kořenící směsi -Přílohy: rýže, luštěniny, těstoviny, knedlíky -Sladké pokrmy: moučníky a přípravky na moučníky


Výroba a prodej koření Vitana

Výroba a prodej koření Vitana

Firma VITANA, a.s. se specializuje na výrobu a prodej výborného koření Vitana. Koření je nejvyšší kvality je dováženo z celého světa. Koření Vitana jsou rozdělena do tří základních kategorií podle barvy: - jednodruhové - tmavě zelené - bylinky - světle zelené - kořenící směsi - oranžová. Nabízíme Vám tyto typy koření: - Pyramidky koření - pyramidové sáčky s kořením pro jednodušší přípravu polévek, omáček atd. - Duo koření - na zpestření jídel v podobě chutného dipu. - Natur - koření pro děti - kořenící směs pro děti z nejkvalitnějších surovin a méně soli. - Vegeta - zeleninové kořenicí dochucovadlo. Tři typy Vegety: - original - pikant - bilinková Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Prodej tradičních českých polévek Praha

Prodej tradičních českých polévek Praha

Nechce se Vám dlouho stát v kuchyni a vařit? Ušetříme Váš čas a pochutnáte si také. V naší nabídce českých polévek naleznete oblíbenou hrachovku, bramboračku, dále také polévky gulášové, čočkové nebo i s knedlíčky. Spolupráce našich šéfkuchařů a zákazníků přináší stále další, nové receptury. Produkty, které vytváříme korespondují s moderními trendy výživy. Z toho vyplývá, že naše výrobky jsou bez konzervantů a konzervačních látek. Naše polévky: - XXXL - už jen vejce - tradiční - rodinné - poctivé - natur - grunt. Pro více informací neváhejte a navštivte naše webové stránky www.vitana.cz!


Prodej ochucovadel a polévkového koření Praha

Prodej ochucovadel a polévkového koření Praha

Společnost VITANA, a.s.nabízí prodej dochucovadel a polévkového koření. Umíme potěšit každého kuchaře, nabízíme velké množství dochucovadel pokrmů. S námi bude Vaše jídlo vždy rychlé a výborně dochucené. Sortiment výrobků, které nabízíme: - instantní polévky - hotová jídla - ochucovadla - koření - těstoviny - bramborové výrobky - jíšky - přípravky na pečení. S těmito výrobky můžete dochutit, oběd i svačinky, moučníky. S námi je prostě radost vařit...


Výroba a prodej bujón Vitana

Výroba a prodej bujón Vitana

Firma VITANA, a.s. se zabývá výrobou a prodejem bujónů. Bujóny jsou vynikající ochucovadla, přidávají se do řady jídel např. polévky, šťávy nebo omáčky pod maso. Vitana nabízí 4 druhy bujónů: - bujón s univerzální příchutí - hodí se do jakéhokoliv jídla - bujón s příchutí (slepičí, zeleninová, hovězí) - bujón Natur - pro zdraví životní styl - 100% bez přidaného glutamátu a konzervantů. - Vývary - s mořskou solí. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Výroba instantních polévek Vitana

Výroba instantních polévek Vitana

Společnost VITANA, a.s. Vám nabízí výrobu instantních polévek a ochucovadel. V našem sortimentu naleznete: - polévky - bujóny - koření a kořenící směsi - omáčky - ochucovadla - rýže, těstoviny, knedlíky - moučníky - instantní hotová jídla - jíška - hotové tekuté omáčky. Více informací o výrobcích naleznete na našich webových stránkách.


Recepční / Office referent Praha

Recepční / Office referent Praha

Vitana, a.s. je moderní potravinářská společnost, která je součástí norského nadnárodního koncernu Rieber&Son. Jsme stabilní společnost se silným postavením na trhu a hledáme pracovníka na pozici Recepční – Office referent. Místo pracoviště: Praha – Stodůlky Oddělení: Sales Pracovní poměr: doba neurčitá Pracovní úvazek: práce na plný úvazek – HPP Možnost nástupu: ihned Pracovní náplň: - zajištění plynulého chodu recepce (zajištění komunikace ven a dovnitř společnosti, udržování reprezentativního vzhledu recepce a vstupní oblasti) - péče o návštěvy - administrativní podpora především obchodního ředitele a jeho týmu (dále dle potřeby) - zajištění činností spojených s chodem obchodního oddělení (evidence docházky, koordinace vnitropodnikového měsíčníku, zpracování faktur, správa rozpočtu) - práce na svěřených projektech - správa administrativní budovy v Praze - Stodůlky, kancelářských a provozních přístrojů - správa pokladny - evidence odpadového hospodářství Požadavky: - SŠ - praxe v administrativě - organizační schopnosti - pozitivní přístup k práci a lidem - proaktivita - ochota a chuť pomoci - příjemné vystupování - komunikativní znalost AJ - uživatelská znalost PC - základní technické dovednosti spojené s údržbou a provozem kancelářských zařízení - dobré komunikační schopnosti. Nabízíme: - zázemí stabilní potravinářské společnosti - týden dovolené navíc - závodní stravování - příjemný kolektiv a pracovní prostředí. V případě zájmu zasílejte své odpovědi na email veronika.heroutova@vitana.cz a to do 27.9.2010. Do předmětu napište: Recepční-Office_referent– Příjmení_Jméno Jako přílohu zašlete prosím, následující dokumenty: ŽIVOTOPIS v češtině ve formátu WORD nebo PDF – soubor nazvěte: Příjmení _Jméno_CV_ Recepční-Office_referent MOTIVAČNÍ DOPIS v češtině, kde uvedete, proč máte o danou pozici zájem - soubor nazvěte: Příjmení_ Jméno_MD_ Recepční-Office_referent Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Vitana, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.