Správa nemovitostí, jejich prodej a pronájem Praha - každý klient je pro nás ten nejdůležitější

A.K.F. Správa nemovitostí a.s. Investiční činnost v nemovitostech Praha

Správa nemovitostí, jejich prodej a pronájem Praha - každý klient je pro nás ten nejdůležitější

A.K.F. Správa nemovitostí a.s.
Investiční činnost v nemovitostech Praha
Investiční činnost, bytová výstavba a rekonstrukce

Naše služby v oblasti investiční výstavby nabízíme firmám i fyzickým osobám, a to jak při stavbě nových objektů, tak i při rekonstrukci těch stávajících. Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti nemovitostí a spolupráci s renomovanými dodavateli stavebních služeb zajišťujeme komplexní servis, počínaje precizním architektonickým návrhem a konče samotnou realizací a závěrečnou kolaudací.

Společnost A.K.F. - Investiční činnost v bytové výstavbě

Novostavby i rekonstrukce, bytové domy, komplexy i vily

Ať už jde o zcela nový bytový komplex či rekonstrukci historické vily - vždy se můžete spolehnout na profesionalitu a kvalitu našich služeb. Ke každé zakázace přistupujeme zcela individuálně a klademe vysoký důraz na splnění všech požadavků našich klientů. Podle konkrétního typu a účelu stavby najdeme ten nejlepší pozemek, zvolíme vhodný postup a materiály tak, aby konečné dílo bylo v té nejvyšší možné kvalitě a přesně dle Vašich představ.

Developerské projekty v oblasti bytové výstavby


Důraz na kvalitu zpracování a perfektní vzhled

Vzhled nemusí být jenom povrchní záležitostí - obzvláště u nemovitostí totiž vytváří důležitý první dojem a je tak důležité, aby bylo architektonické zpracování vždy co nejpreciznější a dodalo objektu dostatečně reprezentativní tvář. Proto u našich projektů volíme kvalitní klasické materiály spolu s ověřenými postupy a technologiemi. Při tvorbě navíc dbáme nejen na špičkové řemeslné zpracování, ale také na šetrnost k životnímu prostředí.

U stavebních projektů dbáme na prvotřídní zpracování a dokonalý vzhled


Komplexní servis od stavebního povolení až po kolaudaci

Při naší práci neděláme nic napůl a o každou zakázku tak pečujeme od začátku až do konce. Postaráme se o vypracování stavební dokumentace, získání stavebního povolení i vyřízení dalších úředních náležitostí a v kooperaci se zkušenými stavebními firmami pak zajistíme vlastní výstavbu. Ani závěrečnou kolaudací a vyhodnocením stavby však naše služby nekončí - rádi se totiž postaráme i o následnou technickou a administrativní správu celé nemovitosti.Administrativní správa nemovitostí

Administrativní správa nemovitostí

Ekonomická a administrativní správa nemovitostí, účetnictví a právní servis

Technická správa nemovitostí

Technická správa nemovitostí

Zajištění provozních a technických služeb při správě nemovitostí

Investiční činnost

Investiční činnost

Investiční činnost, bytová výstavba a rekonstrukce