A.K.F. Správa nemovitostí a.s. Investiční činnost v nemovitostech Praha

Investiční činnost i developerské projekty jsou pro nás stěžejní

A.K.F. Správa nemovitostí a.s.
Investiční činnost v nemovitostech Praha
Zajištění provozních a technických služeb při správě nemovitostí

Správa nemovitostí, to není jen administrativa a účetnictví, ale také péče o správný technický stav a funkčnost celého objektu. Proto v rámci našich služeb zajišťujeme také provozní a technický servis - evidujeme technický stav objektu, staráme se o údržbu a úklid, odstraňujeme závady a provozujeme také havarijní poruchovou službu.

Údržba, technická a provozní správa objektů od A.K.F. Správa nemovitostí a.s.

Kontrola technického stavu nemovistosti, revize a odečty měřidel

Každému objektu pod naší správou je přiřazen technik, který má na starost kompletní provozní údržbu. Také díky tomu Vám dokážeme zajistit pravidelné revize technických zařízení, technické prohlídky objektů a odborné posouzení jejich stavu. Dále se postaráme i o odečty poměrových měřidel a vedení knihy údržby pro stálý přehled a účinné předcházení možným poruchám. Čtyřikrát ročně Vám navíc vystavíme také výkaz o technickém stavu nemovitosti.

Provozní a technické služby, správa a údržba nemovitostí


Havarijní poruchová služba, opravy a odstraňování závad

Nefunkční výtah či výpadky elektřiny jsou problémy, které dokáží značně znepřijemnit život. Proto se v těchto případech můžete obrátit na naši havarijní poruchovou službu, v rámci níž se vždy co nejrychleji postaráme o kvalitní opravu každé poruchy. Samozřejmostí jsou pak i běžné opravy a odstraňování nejrůznějších drobných závad, na které při užívání nemovitosti narazíte.


Úklid společných prostor, údržba vnitřních i venkovních ploch

Aby byl Váš objekt stále funkční, esteticky příjemný a poskytoval pohodlné zázemí svým uživatelům, zajišťujeme také jeho pravidelnou údržbu a úklid - a to jak u společných prostor, tak i u přilehlých chodníků či například vnitrobloků. Nezapomínáme ani na údržbu zelených ploch, sekání trávy či odklízení sněhu v zimních měsících.Administrativní správa nemovitostí

Administrativní správa nemovitostí

Ekonomická a administrativní správa nemovitostí, účetnictví a právní servis

Technická správa nemovitostí

Technická správa nemovitostí

Zajištění provozních a technických služeb při správě nemovitostí

Investiční činnost

Investiční činnost

Investiční činnost, bytová výstavba a rekonstrukce