Základní škola, Praha 13, Janského 2189


Janského 2189, Praha 5 - Stodůlky 155 00

Základní škola, Praha 13, Janského 2189 poskytuje kvalitní vzdělávání pro děti od první až po devátou třídu. Momentálně vzděláváme 314 žáků.
Našim žákům nabízíme rozšířenou výuku cizích jazyků, od 3. do 5. ročníku o anglický jazyk a od 6. ročníku zařazujeme druhý povinný jazyk německý. V ostatních třídách vyučujeme jako druhý povinný jazyk ruský jazyk.
Spolupracujeme s Evropským centrem jazykových zkoušek a pro žáky 1. až 9. ročníků zajišťujeme. přípravné kurzy a možnost složení mezinárodní jazykové zkoušky Starters (pre A1), Movers (A1) a Flyers (A2). Po jejich úspěšném zvládnutí žáci získají svůj první diplom z University of Cambridge.

Základní škola, ZŠ:
- 1. - 9. ročník, I. a II. stupeň
- rozšířená výuka cizích jazyků
- kroužky: keramika, výtvarný kroušek, hudební kroužek, gymnastika, míčové hry, angličtina a jiné
- školní družina
- školní jídelna
- školní knihovna
- odborné učebny pro výuku s interaktivní tabulí
- počítačové a multimediální učebny
- telocvična, víceúčelové hřiště s umělým povrchem
- kinosál
- keramická a školní dílna.

Školní družina:
- tel. 739 561 303
- email: druzina@zs-janskeho.cz.

Školní jídelna:
- tel. 251 623 894, 732 323 161
- email: jidelna@zs-janskeho.cz.

Naše škola pořádá každoročně pro žáky školy v přírodě, lyžařské výcvikové kurzy, poznávací výlety, návštěvy kulturních a naučných pořadů nebo výtvarných galerií. Dbáme na všestranný rozvoj osobnosti a snažíme se motivovat žáky k celoživotnímu vzdělávání.

IČ: 62934309
DIČ:
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Mgr. Jan Havlíček

Další produkty a služby
  • základní škola pro postižené, základní škola Montessori, základní umělecká škola, anglická základní škola


Související články
Základní škola Jana Wericha
Základní škola Jana Wericha

Tato škola se nachází v Praze, konkrétně v Řepích, kde započala svou dlouholetou praxi v oboru školství v roce 1985. Základní škola Jana Wericha je historické místo, které má rozhodně co nabídnout. Jedná se o plně organizovanou školu, která úzce spolupracuje s celou řadou odborných učitelů. Jejich úkolem je postarat se o každé dítě, dát mu co největší péči a pochopení, ale přitom jej vybavit těmi nejlepšími vlastnostmi a vědomostmi do jejich následné budoucnosti.


Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL
Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

Firma Centroplast, s.r.o. je specialistou v oblasti plastových produktů. Pro zákazníky mají něco navíc. Jsou schopni vyrobit téměř jakoukoliv variaci jejich produktů a to ve velmi krátkém čase. U mnohých firem si získali díky tomuto přístupu oblibu. Najdete u nich komplexní zajištění obalového materiálu.


O zdravé sezení dětí se postarají rostoucí židle a stoly od firmy ON LEAD CZ
O zdravé sezení dětí se postarají rostoucí židle a stoly od firmy ON LEAD CZ

Jako rodič určitě chcete svému dítěti dopřát to nejlepší a postarat se o jeho zdraví. Proto byste měli dbát na správné sezení dítěte. Kvalitní dětská židle je základ. A vzhledem k tomu, že dítě pořád roste, ideální bude rostoucí židle. Pořídíte je v prodejně firmy ON LEAD CZ s.r.o. ve Starém Městě u Uherského Hradiště.


Pronájem optických přístrojů včetně obsluhy, i prodej těchto přístrojů - Praha
Pronájem optických přístrojů včetně obsluhy, i prodej těchto přístrojů - Praha

Společnost Proxis, spol. s.r.o. nabízí prodej optických přístrojů a systémů. Tato zařízení však nejsou pouze jednotvárné. Firma nabízí širokou škálu těchto produktů. Optické přístroje se používají ve vědě a výzkumu, kde nabízíme perfektní systémy. Další přístroje mohou být využity v průmyslu, zkušebnictví, sportu, multimédiích nebo také v různých specifických aplikacích. Poskytujeme také pronájem těchto přístrojů.