AEL Communications ČR s.r.o.


K Vejvoďáku 1359, Praha 5 - Zbraslav 156 00

Divize AEL Solar - fotovoltaické, solární elektrárny na klíč - cenová nabídka, projekt, realizace, sety solárních elektráren i na bytové domy.

IČ: 41196554
DIČ: CZ41196554
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jindřich Heřmanský

Fotovoltaická solární elektrárna

Fotovoltaická solární elektrárna

Fotovolatická solární elektrána AEL Solar. Vyhotovíme vám kompletní projektovou dokumentaci a dodáme kompletní fotovoltaickou solární elektrárnu na klíč. Nabízíme hotové projekty solární elektrány včetně veškerých povolení a pozemků, solární panely, měniče a nezbytné elektoinstalační příslušenství.


Rekonstrukce elektroinstalací

Rekonstrukce elektroinstalací

Nabízíme provedení rekonstrukce elektroinstalací pro bytové domy. Zpracujeme projektovou dokumentaci, zajistíme nezbytná stanoviska dotčených orgánů, projednáme s distribuční společností (např. PRE) a provedeme veškeré práce včetně nezbytných stavebních úprav.


Fotovoltaické elektrárny na klíč

Fotovoltaické elektrárny na klíč

Chcete si pořídit novou solární elektrárnu zcela bez starostí? Nechte to na nás, my jsme ten správný partner! Nabízíme zhotovení fotovoltaických elektráren na střechu i na pozemek. Zajistíme nejen technickou stránku věci, jako je obstarání panelů a ostatního příslušenství a montáž, ale zařídíme i veškerá potřebná vyjádření a povolení a po spuštění elektrárny do provozu nabízíme servis a následnou fakturaci energetickým závodům, daňové poradenství i zpracovávání pravidelných výkazů pro ERÚ.


Jste vlastníkem fotovoltaické elektrárny?

Jste vlastníkem fotovoltaické elektrárny?

Jste vlastníkem fotovoltaické elektrárny a nechcete mít starostí s jejím provozem? My jsme ten správný partner pro Vás! Nabízíme pozáruční servis - profilační prohlídky, zásahy v případě poruch a sledování stavu přes monitoring, čištění panelů, dále také provádění fakturace energetickým závodům, zpracování daňových podkladů, zpracování výkazů pro ERÚ. Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat.


Konstrukce pro FVE + montáž

Konstrukce pro FVE + montáž

Nabízíme konstrukce pro FVE na pozemek, 4 panely horizontálně nad sebou, délka řad je vždy 18 modulů. Celkový počet panelů je 628ks. Panely mají rozměr 1650x990x50, ale tento rozměr je variabilní. Nabízíme i montáž těchto konstrukcí.


Konstrukce pro FVE na pozemek

Konstrukce pro FVE na pozemek

Prodáme konstrukce pro fotovoltaickou elektrárnu na pozemek, konstrukce je pro 4 panely horizontálně nad sebou, délka řad je vždy 18 modulů. Celkový počet panelů je 628ks. Panely mají rozměr 1650x990x50, ale tento rozměr je variabilní.


Konstrukce pro fotovaltaickou elektrárnu na pozemek

Konstrukce pro fotovaltaickou elektrárnu na pozemek

Nabízíme konstrukce pro fotovoltaické elektrárny na pozemek - konstrukce je 4 panely horizontálně nad sebou, dékla řad je vždy 18 modulů. Celkový počet panelů je 628ks. Panely mají rozměr 1650x990x50, ale tento rozměr je variabilní.


Komplexní řešení fotovoltaických systémů na klíč

Komplexní řešení fotovoltaických systémů na klíč

Komplexní řešení fotovoltaických systémů na klíč. Solární elektrárna při dodávce na klíč 85 Kč/Wp bez DPH Investicí do kvalitního fotovoltaického systému nejen že ušetříte, ale získáte i nemalé finanční prostředky. Fotovoltaické projekty jsou v současné době považovány za jednu z nejlepších investičních příležitostí v České republice. Znamenají dlouhodobě jisté zhodnocení finančních prostředků díky státní garanci odbytu a výši výkupních cen. S fotovoltaickou elektrárnou získáte: • výjimečné zhodnocení investice, cca 8 -12% p.a. • rychlou návratnost vložených prostředků (cca 8 -10 let) • zajištěný odbyt (státem daná povinnost pro energetické společnosti) • dlouhodobá, státem garantovaná výše výkupních cen (20let od uvedení do provozu) • velmi nízké náklady na provoz a údržbu FVE • ekologický přínos - čistá energie • možnost využití volných ploch, neatraktivních pozemků a objektů Našim klientům nabízíme: • zkušeností v oboru - naše firma působí v oboru elektroinstalací od roku 1991 • kvalitu - jsme držiteli ISO 9001 • financování - společně s Raiffeisen Stavební spořitelnou pomůžeme se zajištěním finančních prostředků • stavbu na klíč - všechny služby pod jednou střechou - vypracujeme projektovou dokumentaci, studii proveditelnosti, stavební povolení ... - zajistíme veškeré administrativní kroky spojené s uvedením do provozu, máme rozsáhlé zkušenosti s jednáním se státní správou Dodávka na klíč obsahuje: • solární panely Yingli • kvalitní stavebnicovou konstrukci Schletter alu-steel se zárukou 10let • kvalitní měnič KACO, SMA, Fronius, DELTA,... • kompletní instalaci kabeláže • kompletní zpracování a dodávku rozvaděče • celkovou revizi elektrárny • všechny potřebné dokumenty (výkresovou dokumentaci, schéma zapojení) • dopravu Záruční doby na jednotlivé části: panely CEEG 5 let mechanicky, 90% výkonu po 10 letech, 80% výkonu po 25 letech měnič KACO 7 let konstrukce Schletter 10 let AEL montáž 2 roky další informace o solárních elektrárnách na www.aelsolar.cz


Společná televizní anténa STA

Společná televizní anténa STA

Nabízíme dodávky a rekonstrukce televizních antén. Nové televizní rozvody a antény, úpravy společných televizních antén pro příjem digitálního vysílání, televizní antény pro velké objekty např. hotely i se službou Pay Tv. Dodáváme a instalujeme satelitní antény a satelitní přijímače. Prodej televizních přijímačů, set top boxů a televizní techniky.Další produkty a služby
  • poplašné systémy, požární alarmy, servis elektronických poplašných systémů, detektory pohybu, bezdrátové alarmy
  • elektroinstalace pro novostavby, elektroinstalace pro rekonstrukce, domovní vedení elektroinstalace, montáže hromosvodů, revize elektro
  • výroba solární energie, distribuce solární energie, prodej solární energie, fotovoltaické elektrárny
  • požárně bezpečnostní zařízení, zabezpečení domů, zabezpečení objektů, zabezpečení automobilů, přístupové systémy, kamerové systémy, bezpečnostní zámky

Jsme výrobce a prodejce vybavení kovoobráběcích dílen - dodáváme upínací nástroje, magnetické upínače, strojní svěráky, nástroje ke srážení hran, průmyslové značení a měřidla.

Související články
Projektová dokumentace – silnoproud, slaboproud, měření a regulace
Projektová dokumentace – silnoproud, slaboproud, měření a regulace

AZ elektroprojekce s.r.o. se zaměřuje na silnoproud, slaboproud, rozvody elektrické energie a na měření a regulaci. O jaké činnosti se tedy jedná? Jde o projekční a inženýrské činnosti v oboru elektro.


Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům
Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům

Efektivní regulace tepelných zařízení je velmi důležitá z hlediska finanční úspory. Každá firma by proto měla popřemýšlet nad investicí do moderních regulačních zařízeních, která se dokážou postarat o přenos informací mezi jednotlivými stanicemi a vyhodnocování informací z nich. S řízením teplárenských soustav Vám může pomoci zkušená společnost APPLIC s.r.o., která je jedničkou v oblasti průmyslové automatizace.


Vše pro výstavbu i údržbu trafostanic
Vše pro výstavbu i údržbu trafostanic

Trafostanice jsou nedílnou součástí elektrifikace každé oblasti. Je ale zapotřebí je nejen kvalitně vystavět, ale také pravidelně kontrolovat jejich funkce, aby nedošlo k některé nežádoucí nebo dokonce pro okolí nebezpečné poruše.


SV-Elektro: Kvalitní elektromontáže a elektroinstalace ve vašem domě
SV-Elektro: Kvalitní elektromontáže a elektroinstalace ve vašem domě

Máte problémy s počítačovými, telefonními a jinými rozvody nebo potřebujete opravit elektrická zařízení ve vašem rodinném domě či firmě? Společnost SV-Elektro provádí kvalitní elektromontážní práce pro zákazníky v okresech Opava a Ostrava. Poskytneme vám komplexní servis v oblasti elektromontáže včetně elektroinstalace, revize a oprav elektrických spotřebičů či telekomunikačních zařízení.