Materiály pro sanaci železobetonu a betonu, antikorozní nátěry a postřiky, sanační malty

BETOSAN s.r.o. Hydroizolace Praha

Materiály pro sanaci železobetonu a betonu, antikorozní nátěry a postřiky, sanační malty

Membránová hydroizolace, vodotěsné izolační tmely a těsnicí izolační pásky, hydroizolační stěrky

Voděodolné izolační hmoty, ekologické izolační tmely, vodotěsné stěrkové izolace, tekutá lepenka, stěrkové izolační hmoty, vodotěsné nátěrové suspenze, vodotěsné membrány, jemné stěrky vytvářející izolační vrstvu nepropustnou vodě, olejům, organickým rozpouštědlům, membránová hydroizolace, těsnicí pásy pro spáry a trhliny, hydroizolační nátěry a rychletuhnoucí hydroizolační prefabrikovaná směs s přísadou XYPEX pro opravy betonových i zděných konstrukcí, to vše tvoří nabídkový sortiment českého výrobce stavební chemie – společnosti BETOSAN s.r.o. z Prahy.

Těsnicí hmota na bázi aktivovaného bentonitu - e-shop se stavební chemií

Membránové hydroizolace, stěrkové systémy, vodotěsné těsnicí tmely

Náš sortiment hydroizolačních materiálů zahrnuje vysoce účinnou membránovou izolaci, odolnou proti methanu, radonu a CO2, určenou pro základy budov a stavby. K utěsnění povrchu betonových konstrukcí, jako hydroizolace základů staveb, sklepů, nepodsklepených budov využijete jednosložkový stěrkový systém WODAFLEX LQ, který dobře poslouží i k izolaci spár mezi betonovými prefabrikáty. Trvalou vodotěsnost a přídržnost obkladu v koupelnách, bazénech zajistí dvousložková trvale pružná stěrková hmota WATERFLEX. V širokém sortimentu hydroizolačních materiálů nepřehlédněte izolační elastický těsnicí tmel na těsnění spár střešních krytin, oken, dveří. Vodotěsná stříkaná pružná membrána z polyurey se používá na střechy, plavecké bazény i jako vnitřní ochrana nádrží a zásobníků.

Hydroizolační materiály, membránová hydroizolace, vodotěsné těsnicí tmely, stěrkové systémy


Hydroizolační těsnicí hmoty, elastické kaučukové pásy, voděodolné a protiradonové nátěry

V našem internetovém obchodě na webových stránkách eshop.betosan.cz si vyberte pro pro těsnění spár a trhlin elastické kaučukové pásy, k opravám lokálních průsaků a utěsnění prasklin v betonových konstrukcích zvolte jednosložkový tmel WATERFIX RAPID. Pro hydroizolaci nejrůznějších betonových a železobetonových konstrukčních prvků slouží těsnící suspenze - hydroizolační a protiradonové nátěry, vhodné i pro kontakt s pitnou vodou. Vynikajicí trvalé vodotěsné vlastnosti vykazuje i ekologická těsnicí hmota BENTOSTOP na bázi aktivovaného bentonitu, dodávaná ve formě pásek.

Hydroizolační materiály, vodotěsné těsnicí tmely, BETOSAN s.r.o.


Hydroizolační materiály s přísadou XYPEX pro opravy betonových konstrukcí

Pro upevňování kotevních prvků, utěsňování prostupů a defektů v betonových konstrukcích nabízíme rozpínavou nestékavou suchou maltu SUPERFIX s přísadou XYPEX, která vyplněné prostory dokonale utěsní proti vodě i ropným produktům. V naší bohaté nabídce produktů stavební chemie nechybí ani hydroizolační stěrky a rychletuhnoucí hydroizolační prefabrikované směsi s přísadou XYPEX, vhodné pro lokální i plošné opravy betonových i zděných konstrukcí i pro zhotovení vodorovných hydroizolačních vrstev na betonovém podkladu.

E-shop - hydroizolační materiály s přísadou XYPEX


PODSTRÁNKY

Sanace železobetonu

Sanace železobetonu
Materiály pro sanaci železobetonu a betonu, antikorozní nátěry a postřiky, sanační malty

Hydroizolační hmoty

Hydroizolační hmoty
Membránová hydroizolace, vodotěsné izolační tmely a těsnicí izolační pásky, hydroizolační stěrky

Speciální maltoviny

Speciální maltoviny
Suché maltové směsi, injektáže s přísadou XYPEX, lepicí a zálivková malta, armovací stěrková malta
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BETOSAN s.r.o. Hydroizolace Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
BETOSAN s.r.o.
www.betosan.cz
Adresa

Adresa

Nová cesta 291/40
Praha 4 140 00

praha@betosan.cz
+420 241 431 212


Najdete nás také zde:

ARES
captcha