Prostředky pro hydroizolaci Praha - hydroizolační hmoty s přísadou XYPEX

BETOSAN s.r.o. Hydroizolace Praha

Prostředky pro hydroizolaci Praha - hydroizolační hmoty s přísadou XYPEX

BETOSAN s.r.o.
Hydroizolace Praha
Suché maltové směsi, injektáže s přísadou XYPEX, lepicí a zálivková malta, armovací stěrková malta

Nevýbušná expanzní hmota, suché směsi pro teracové pemrlované omítky, maltové směsi pro opravy porvrchu betonu, jednosložková suchá malta pro vystýlky kanalizačního a vodovodního potrubí, zpevňující a těsnicí injektáže s přísadou XYPEX, rychletuhnoucí opravné směsi, jednosložková malta pro finalizaci povrchu železobetonových konstrukcí, lepicí malta, zálivková malta, armovací stěrková malta tvoří skupinu speciálních maltovin, nacházejících využití při sanaci konstrukcí, k injektážím, při kotvení konstrukcí, podlévání konstrukcí a strojů a které jsou k dostání v e-shopu české výrobní společnosti BETOSAN, držitele certifikátů ISO 9001, 14001, OHSAS 18001 a řady ocenění kvality svých produktů.

Cementojílové injektážní suché kompozice INJEKTOSTONE - speciální maltoviny, Praha

Suché maltové směsi, chemicky odolné izolační stěrky, nevýbušná expanzní hmota

Pro zhotovení a opravy teracových pemrlovaných omítek vyzkoušejte náš výrobek BETOSAN SUK, odolný vodě, oděru a díky estetickému designu výborně použitelný na plotové podezdívky, sokly, schodišťové dílce. K opravám a vytmelení betonových a železobetonových povrchů je vhodná jemná chemicky odolná stěrka COROFIX, jejíž izolační vrstva je nepropustná vodě, olejům, ropným produktům. Pro tenkovrstvé vystýlky kanalizačního a vodovodního potrubí se aplikuje jednosložková suchá malta COROLIT. K destrukci železobetonových a zděných konstrukcí, ale i pro těžbu nerostů vyrábíme a dodáváme nevýbušnou expanzní hmotu BENTODEX.

Výroba a prodej speciálních maltovin, BETOSAN s.r.o. Praha


Injektážní suché kompozice, tixotropní malty, rychletuhnoucí prefabrikované opravné směsi

Náš bohatý výrobní sortiment zahrnuje cementojílové injektážní suché kompozice řady INJEKTOSTONE, používané jako výplň kolem kanalizačních stok, tunelů, kleneb, kolektorů apod. Ke zdění a spárování jímek, šacht, kanalizačních a hydrotechnických objektů doporučujeme vysokopevnostní tixotropní maltu produktové řady MONOCRETE. Rychlé vytvrzení dosáhnete použitím rychletuhnoucí prefabrikované opravné malty, pro finalizaci povrchu železobetonových konstrukcí vyrábíme podle normy EN 1504-3 jednosložkovou suchou maltovou kompozici MONOCRETE TW. Veškerý sortiment stavební chemie seženete v našem internetovém obchodě na www.eshop.betosan.cz.

Suché opravné maltové směsi, injektážní suché kompozice, tixotropní malty


Vodotěsné spárovací hmoty, zálivkové a výplňové malty, hydrofobizovaná suchá malta

Vyberte si z naší produktové nabídky spárovací hmoty PROFIX, které zaručí trvalou a dokonalou vodotěsnost. Pro upevnění kotevních prvků a usazování rámů točivých a dynamicky zatížených strojů poslouží rozpínavá zálivková malta SUPERFIX, k utěsňování prostupů a defektů v betonových konstrukcích je vhodná rozpínavá výplňová nestékavá suchá malta, pro usazování betonových prefabrikátů, sloupků zábradlí, ocelových rámů či fixaci šroubů použijte nesmrštivou nestékavou rychletvrdnoucí maltu, rovněž z produktové řady SUPERFIX. K trvalému odstranění průsaků a utěsnění prostupů a otvorů je určena jednosložková vnitřně hydrofobizovaná suchá malta WATERFIX RH.

E-shop speciální maltoviny, BETOSAN s.r.o. PrahaSanace železobetonu

Sanace železobetonu

Materiály pro sanaci železobetonu a betonu, antikorozní nátěry a postřiky, sanační malty

Hydroizolační hmoty

Hydroizolační hmoty

Membránová hydroizolace, vodotěsné izolační tmely a těsnicí izolační pásky, hydroizolační stěrky

Speciální maltoviny

Speciální maltoviny

Suché maltové směsi, injektáže s přísadou XYPEX, lepicí a zálivková malta, armovací stěrková malta