Kartonové desky i desky z PVC výroba Praha – ochrana dokumentů a diplomů

Tomos Praha a.s. tiskárna a knihárna se 70letou tradicí

Kartonové desky i desky z PVC výroba Praha – ochrana dokumentů a diplomů

Realizace firemních a propagačních materiálů, tisk knih a časopisů, potisk šerp a stuh

Společnost Tomos pro Vás zajišťuje kompletní výrobu všech tiskovin, od firemních a propagačních materiálů, vizitek, formulářů, přes potisk stuh a maturitních šerp, až po tisk knih, časopisů a katalogů za pomocí ofsetového tisku. Zajišťujeme pečlivou přípravu a dokonalé zpracování na míru.

Tisk prospektů a brožur

Realizace firemních a propagačních materiálů pro prezentaci Vaší firmy

Pro prezentaci Vaší osoby i firmy jsou nezbytně důležité perfektní vizitky. Jejich výrobu zajistíme od samotné přípravy grafického návrhu, přes tisk, až po konečné úpravy. Dáváme si záležet, aby měly vizitky nadčasový design, a Vaši obchodní partneři si Vás tak snáze zapamatovali. Nabízíme také realizaci prospektů a brožur. Mezi propagačními tiskovinami samozřejmě nesmí chybět plakáty, které zaručí skvělý způsob propagace. Zajišťujeme jejich pečlivou přípravu a dokonalé provedení na míru Vašim představám.

Nabídka tiskařských prací


Tisk knih, časopisů, katalogů a tiskovin menšího formátu

Společnost Tomos zaměstnává špičkové grafiky, kteří mají na starosti atraktivní design, a zkušené sazeče, jejichž úkolem je bezchybná sazba vašeho dokumentu. Díky tomu Vám můžeme zajistit perfektní realizaci katalogů, časopisů, ceníků, jídelních lístků, knih či příruček. Dbáme na to, aby Vaše tiskoviny byly bez chyb a kvalitní do posledního detailu. Samozřejmostí je také návrh a tisk menších tiskovin, jako jsou novoročenky, pozvánky či samolepky. Díky našim zkušenostem a špičkovému technickému zázemí, v kombinaci s individuálním přístupem ke každému klientovi, Vám vždy zaručíme kvalitní a precizní výsledek.


Kvalitní potisk stuh pro všechny příležitosti a potisk maturitních šerp

Potisk stuh a šerp je jedna z nejnáročnějších služeb, se kterou si však umíme skvěle poradit. Stuhy slouží nejen na smuteční věnce nebo maturitní šerpy, ale používají se i při moderních květinových vazbách, při výzdobě slavnostních tabulí a stolů, či na převázání dárků. Ať už potřebujete stuhy k jakémukoliv účelu, samozřejmostí je dokonalé zpracování a vysoce odolný a kvalitní potisk. Kromě nápisů umíme na stuhy vytisknout i jednoduché obrázky či ikonky. Neváhejte využít našich služeb, rádi vyjdeme vstříc Vašim přáním a požadavků.

Potisk stuh a šerp


PODSTRÁNKY

Knihařské služby

Knihařské služby
Knihařské služby na míru, zakázková výroba a zpracování tiskovin

Tiskařské služby

Tiskařské služby
Realizace firemních a propagačních materiálů, tisk knih a časopisů, potisk šerp a stuh

Kartonáž a plastové obaly

Kartonáž a plastové obaly
Výroba krabic a kartonáže, plastové obaly a vzorkovníky na míru
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Tomos Praha a.s. tiskárna a knihárna se 70letou tradicí
WEBOVÁ STRÁNKA
Tomos Praha a.s.
www.tomos.cz
Adresa

Adresa

Ohradní 59
Praha 4 140 00

tomos@tomos.cz
+420 241 480 223


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha