Reklamní poutače a stojany výroba Praha - pro zviditelnění Vaší firmy

Tomos Praha a.s. tiskárna

Reklamní poutače a stojany výroba Praha - pro zviditelnění Vaší firmy

Tomos Praha a.s.
tiskárna
Výroba krabic a kartonáže, plastové obaly a vzorkovníky na míru

Kartonáž, která bude designem skvěle zapadat do koncepce Vaší firmy, dárkové nebo kartotékové a archivační krabice Vám vyrobíme na míru dle Vašich potřeb. Nabízíme zpracování plastových obalů, které budou nejen splňovat svoji funkci, ale budou také skvěle vypadat. Pokud potřebujete uložit vzorky a ukázky svých výrobků tak, aby přečkaly časté přenášení a prezentace, vyberte si z nabídky vzorkovnic.

Výroba krabic na míru

Krabice a další kartonáž v atraktivním designu přímo na míru

Krabice nemusí být vždy nudné a obyčejné. U nás si můžete nechat vyrobit kartonáž na míru, která bude designem skvěle zapadat do koncepce Vaší firmy. Ať už si přejete krabice pro distribuci zboží Vašim zákazníkům, kvalitní krabice a obaly na víno, archivační krabice nebo tubusy – vše vyrobíme přímo na míru podle Vašich představ. Splníme i netradiční přání, ať už se jedná o krabice ve firemních barvách nebo netradiční rozměry. Nemusíte se omezovat ani v počtu krabic – jsme schopni vyrobit jak pár kusů, tak i tisíce krabic.

Kompletní nabídka kartonáže


Výroba plastových obalů pro distribuci Vašeho zboží, realizace vzorkovnic a kufrů

Plastové obaly jsou skvělým způsobem, jak při distribuci ochránit Vaše zboží. Nabízíme zpracování plastových obalů, které budou nejen splňovat svoji funkci, ale budou také skvěle vypadat. Pokud potřebujete uložit vzorky a ukázky svých výrobků tak, aby přečkaly časté přenášení a prezentace, pak využijte naší nabídky realizace vzorkovnic. Při jejich výrobě klademe důraz na reprezentativní vzhled, snadnou manipulaci a dlouhou výdrž. Kufry a vzorkovnice si u nás můžete objednat v nejrůznějších rozměrech a s libovolným vnitřním uspořádáním.

Výroba plastových obalůKnihařské služby

Knihařské služby

Knihařské služby na míru, zakázková výroba a zpracování tiskovin

Tiskařské služby

Tiskařské služby

Realizace firemních a propagačních materiálů, tisk knih a časopisů, potisk šerp a stuh

Kartonáž a plastové obaly

Kartonáž a plastové obaly

Výroba krabic a kartonáže, plastové obaly a vzorkovníky na míru