Česká agentura na podporu obchodu
CzechTrade


Dittrichova 21, Praha 2 128 01

Agentura CzechTrade je národní proexportní organizací založená Ministerstvem průmyslu a obchodu s cílem rozvíjet mezinárodní obchod a vzájemnou spolupráci mezi českými a zahraničními subjekty.
CzechTrade nabízí exportérům informační a asistenční služby,
které zajišťují profesionálové v České republice a hlavně v zahraničních kancelářích. Výsledkem je komplexní exportní podpora,
která je maximálně rychlá a především snadno dostupná pro české firmy.

CzechTrade průběžně vyhledává exportní příležitosti a poskytuje českým firmám individuální služby, které zohledňují jejich připravenost a obchodní strategii a zároveň konkrétní komoditu a exportní potenciál ve vybraných zemích.
Nejvýznamnější přidanou hodnotou spolupráce s CzechTrade jsou odborné znalosti a dlouhodobé zkušenosti zahraničních zástupců agentury, jejichž výsledkem je prokázaná úspora času, nákladů a minimalizace rizik spojených s mezinárodním obchodem.
Rozsáhlá síť zahraničních kanceláří ve více než 40 zemích na pěti kontinentech pokrývá Evropu od Skandinávie po Balkán, Východní Evropu a státy SNS, významná africká a asijská teritoria, Kanadu, USA, Latinskou Ameriku, Austrálii a Nový Zéland.

Pro zahraniční firmy přicházející na český trh je kontaktním partnerem při hledání zajímavých a spolehlivých obchodních partnerů a dodavatelů.

IČ: 00001171
DIČ: CZ00001171
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Exportní vzdělávací kurzy a semináře Praha

Exportní vzdělávací kurzy a semináře Praha

Nabízíme komplexní vzdělávání v oblasti exportu do zahraničí. Typy vzdělávacích akcí: - odborný a teritoriální seminář - kurz minimum exportéra - kurz úspěšný exportér - exportní konference.


Poradenství v oblasti exportu do zahraničí

Poradenství v oblasti exportu do zahraničí

Společnost CzechTrade nabízí poradenství v oblasti exportu do zahraničí. Konzultujte s námi váš exportní záměr. Naši zástupci v regionech a v pražské centrále jsou vám k dispozici pro konzultaci vámi naplánovaných exportních aktivit. Pomohou vám s výběrem vhodných teritorií pro váš produkt a podle vašeho zájmu i s výběrem vhodných služeb CzechTrade, které pomohou k realizaci vašeho záměru. Tato konzultace je poskytována zdarma. Možnosti konzultací s našimi zahraničními zástupci. Ředitelé našich zahraničních kanceláří pravidelně přijíždějí do ČR, aby vám poskytli konzultace k možnostem vývozu do jednotlivých zemí, ve kterých působí. Hlavní přínosy: - praktické informace pro rozhodnutí firmy o působení na zahraničních trzích - ověření potenciálu produktu firmy v jednotlivých zemích - konzultace exportního záměru firmy - navázání kontaktů s řediteli našich zahraničních kanceláří.


Exportní informace

Exportní informace

Exportní informace, exportní poradenství


Exportní příležitosti

Exportní příležitosti

Exportní příležitosti, asistence v zahraničí, exportní příležitosti, exportní poradenství.


Nabízíme řešení pro export

Nabízíme řešení pro export

Nabízíme tyto služby: - exportní příležitosti a informace - poradenské a informační služby zahraničních kanceláří - asistence v zahraničí - exportní poradenství a vzdělávání - design pro export. - prezentace a veletrhy - exportní akademie - vývozní aliance - exportní příležitosti - individuální služby v zahraničí.Další produkty a služby
  • reklamní slogany, reklamní bannery, marketingový průzkum trhu, internetový marketing, reklamní kampaně, grafický design, tvorba webových stránek, reklamní média


Související články
Efektivní oslovení zákazníků zaručí společnost Česká distribuční
Efektivní oslovení zákazníků zaručí společnost Česká distribuční

Potřebujete dát lidem o sobě vědět? Chcete zvýšit povědomí o svých službách a získat nové klienty? S tím vším vám pomůže společnost Česká distribuční. Jsme jedničkou na českém trhu neadresné distribuce a zajistíme roznos letáků. Již 25 let poskytujeme našim zákazníkům nadstandardní servis a péči v oblasti distribuce tiskovin.


Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy
Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy

Každá firma nebo společnost se občas může nacházet ve slepé uličce a potřebuje personální audit nebo jinou pomoc. Nemusí to být přímo otázkou její existence, ovšem impulz pro správné fungování je nezbytný. To se může týkat oblasti financí, marketingu, prodeje, ale také třeba personálního oddělení. Pak je nutné vaši společnost oživit, aby se mohla znovu zplna nadechnout a fungovat dál. Tíha odpovědnosti ale nemusí ležet jen na vás, nechte si poradit a situaci zkonzultujte s odborníky na personální poradenství a revitalizace firem. Přesně takovým rádcem je i firma Váš poradce.


Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace
Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Kvalitně zpracovaná internetová prezentace je nejdůležitějším faktorem úspěchu nabízených výrobků či služeb. Obstát v dnešní konkurenci není jednoduché, a proto je třeba se zabývat i zdánlivě nedůležitými detaily. Evropská databanka nabízí komplexní řešení propagace vaší firmy a nyní přichází s novými službami, které vám zajistí ještě více výhod oproti konkurenci.


Tazatelská síť Kleffmann Group
Tazatelská síť Kleffmann Group

Jak funguje marketingový výzkum v terénu? Jak vypadá tazatelská síť Kleffmann Group? Co čekat od takového přivýdělku? Pokud Vás tyto otázky zajímají, tak čtěte dále.