Matouš Hydroponie s.r.o.
Zelená stěna, vertikální zahrada
Hydroponie – moderní technologie pěstování okrasných rostlin v interiéru

Firma Matouš Hydroponie s.r.o. Vás nejenže seznámí s moderní technologií pěstování okrasných rostlin – hydroponií, ale poskytne širokou škálu služeb, od návrhů květinových výzdob interiérů, přes realizaci celé zakázky, až po kompletní servis a následnou péči o rostliny. Od nás získáte i cenné rady, jak správně zalévat, jak vyživovat a přesazovat hydroponické rostliny a také, jak rostliny chránit před chorobami a škůdci.

Zelená vegetativní stěna - Matouš Hydroponie s.r.o.

Přednosti hydroponicky pěstovaných rostlin nejrůznějších druhů, velikostí a tvarů

Hydroponie je moderní technologie pěstování pokojových květin, rozšířená po celém světě. Podstatou hydroponie je pěstování rostlin v jílovém granulátu a živném roztoku. K největším výhodám hydroponie patří snadná péče o rostliny, vydrží až tři týdny bez zálivky, rostliny hydroponicky pěstované nemusíte přesazovat, a navíc je tento způsob nejen velmi dekorativní, ale i hygienický, proto může zpříjemnit prostředí nemocnic, lázeňských areálů, wellness center. Dnes jsou hydroponicky pěstované rostliny hojně využívané k dekoraci interiérů hotelů, bank, obchodních center, kancelářských budov a dalších reprezentativních prostor.

Hydroponie - moderní způsob pěstování okrasných rostlin


Kompletní návrhy, realizace a údržba rostlinné výzdoby interiérů

S firmou Matouš Hydroponie s.r.o. budou Vaše interiéry vypadat aktraktivně, budou vytvářet příjemné a zdravé prostředí. Hydroponicky pěstované rostliny regulují vzdušnou vlhkost a pohlcují škodliviny. To jsou dobré důvody, proč firmu Matouš Hydroponie oslovit. Rádi vypracujeme návrhy na výzdobu každého typu interiéru nejoptimálnějšími rostlinami, které nám dodávají renomované nizozemské, švýcarské a německé firmy. Vybrané okrasné rostliny kvalitně a rychle vysadíme do vhodně zvolených nádob a rovněž poradíme, jak následně o hydroponicky pěstované rostliny pečovat, aby Vás stále těšily.

Kompletní návrhy, realizace a údržba rostlinné výzdoby interiérů


Živé zelené stěny dodají punc originality a luxusu každému interiéru

Firma Matouš Hydroponie s.r.o. je členem evropské asociace interiérových zahradních architektů EILO a díky znalostem nejmodernějších technologií Vám může splnit i ten nejnáročnější zelený sen. Na zakázku vypracujeme digitální návrh zelené stěny jak pro rodinné domy, tak pro velká obchodní centra nebo hotelové haly. Zelenou vegetativní stěnu dokážeme vytvořit v jakémkoli prostoru s teplotními podmíkami pro pokojové rostliny, nedostatek světla řešíme externími svítidly. Námi vytvořené realizace zelených stěn jsou vždy efektní, působí harmonicky a luxusně.

Živé zelené stěny - Matouš Hydroponie s.r.o.Hydroponie

Hydroponie

Hydroponie – moderní technologie pěstování okrasných rostlin v interiéru

Nádoby pro hydroponii

Nádoby pro hydroponii

Nádoby a obaly na květináče pro pěstování hydroponických rostlin

Substrát Seramis, E-shop

Substrát Seramis, E-shop

Substrát Seramis pro zdravé a čisté hydroponické pěstování rostlin