Matouš Hydroponie s.r.o.
Zelená stěna, vertikální zahrada
Nádoby a obaly na květináče pro pěstování hydroponických rostlin

Pokud jste se rozhodli pro pěstování rostlin hydroponickým způsobem, v našem internetovém obchodě Matouš Hydroponie s.r.o. si můžete vybrat z široké nabídky nádob a obalů na květináče pro hydroponii, nebo nás přímo kontaktujte a my Vám doporučíme nejvhodnější typ hydroponické nádoby, buď plastovou, laminátovou nebo kovovou, či z přírodních materiálů jako kamenina, terracotta, keramika, porcelán nebo dřevo. Všechny typy nádob pro rostliny můžete objednávat z našich katalogů nebo v e-shopu včetně příslušenství.

Přírodní květináče na hydroponické rostliny

Kovové nádoby, kovové obaly na květináče pro pěstování hydroponických rostlin

Hydroponické pěstování rostlin se těší stále větší oblibě. Chcete-li okrasné rostliny umístit na terasu, balkon, na zahradu, ale i do interiéru, můžeme Vám doporučit z naší nabídky kovové nádoby a kovové obaly na květináře. Jsou vyrobené z hliníku nebo nerezové oceli, proto jsou odolné proti vlhkému počasí nebo dlouhému slunečnímu svitu. Kovové nádoby na rostliny mají vysoce kvalitní provedení a slušivý design, takže neudělají ostudu žádným venkovním ani vnitřním prostorám.

Kovové nádoby, kovové obaly na květináče


Plastové nádoby, plastové obaly na květináče pro hydroponické rostliny

Při pěstování rostlin hydroponickým způsobem budete potřebovat vyjímatelnou plastovou vložku, do které je rostlina se substrátem zasazena, a potom okrasné nádoby či obaly, které mohou být, mimo jiné, i z plastu nebo laminátu. Plastové nádoby a plastové obaly na květináče se hodí pro svoji praktičnost jak na venkovní použití, tak i do místností. Plastové nádoby a obaly na hydroponické rostliny jsou lehké, odolné, vypadají skvěle a jsou i cenově velmi příznivé. Vyzkoušejte například plastové nádoby německé značky Lechuza, které jsou velmi oblíbené, mají nadčasový design a každá rostlina v nich vypadá elegantně.

Plastové nádoby, plastové obaly na květináče


Keramické nádoby a obaly na hydroponické rostliny z přírodních materiálů

V nabídce našeho internetového obchodu najdete také keramické nádoby na hydroponické rostliny, které jsou ručně vyrobeny, každá nádoba na květiny je originální. Vedle keramických nádob Vám představíme i kolekci nádob a obalů na rostliny z přírodních materiálů jako dřevo, terracotta, pravé lastury černé, růžové či perleťové, mramor nebo banánový list. Jedná se o umělecká díla, která se stanou luxusním a reprezentativním doplňkem každého interiéru. Koneckonců přesvědčte se sami v našem e-shopu!

Keramické nádoby a přírodní obaly na hydroponické rostlinyHydroponie

Hydroponie

Hydroponie – moderní technologie pěstování okrasných rostlin v interiéru

Nádoby pro hydroponii

Nádoby pro hydroponii

Nádoby a obaly na květináče pro pěstování hydroponických rostlin

Substrát Seramis, E-shop

Substrát Seramis, E-shop

Substrát Seramis pro zdravé a čisté hydroponické pěstování rostlin