Matouš Hydroponie s.r.o.
Zelená stěna, vertikální zahrada
Substrát Seramis pro zdravé a čisté hydroponické pěstování rostlin

Aby rostliny dobře prospívaly, kromě pravidelného hnojení a zálivky doporučujeme pro hydroponii porézní substrát Seramis. Jílový substrát Seramis si na rozdíl od běžného substrátu zachovává svou strukturu a nezhutňuje se. Přes jemné póry si substrát Seramis nasává dostatek vlhkosti, uchovává ji a předává rostlinám. Se substrátem Seramis budou Vaše rostliny vypadat zdravě a budou Vám stále přinášet radost.

Substrát Seramis pro hydroponické rostliny

Výhody pěstování pokojových rostlin v substrátu Seramis

Pokud jste již přešli na hydroponickou metodu pěstování pokojových rostlin, ještě možná nevíte, že použitím minerálního substrátu Seramis můžete rotliny přesazovat v každém ročním období. Díky vysoké nasákavosti substrátu Seramis má květina dostatek vláhy, ale nestojí ve vodě. Rostliny čerpají vodu z vlhkého granulátu Seramis a zároveň mají zajištěn přístup vzduchu. Díky pěstování v substrátu Seramis stačí rostliny zalévat jednou za měsíc. Zálivku regulujete podle vlhkoznaku, který spolu se substrátem Seramis nabízíme v našem e-shopu.

Substrát Seramis pro hydroponické rostliny


E-shop s příslušenstvím pro hydroponii – vlhkoznak, vodoznak, pěstební nádoby, měkké vložky, substráty

Kromě užitečných rad pro hydroponické pěstování rostlin, nabídky našich služeb v oblasti návrhů a realizací květinových výzdob interiérů, provozujeme na našich webových stránkách e-shop, kde nabízíme širokou paletu zboží od hydroponických nádob a obalů na květináče, příslušenství k zeleným stěnám, vše pro kompletní hydroponické systémy – pěstební nádoby, vložky do květináčů, vlhkoznaky, vodoznaky, substráty, dlouhopůsobící hnojivo, až po umělé květiny. Dokonce zde najdete i prospekty a knihy o pěstování rostlin. V e-shopu Matouš Hydroponie Vás upozorníme na zboží v akci a seznámíme Vás s novinkami a nejprodávanějším zbožím.

E-shop Matouš Hydroponie s.r.o.Hydroponie

Hydroponie

Hydroponie – moderní technologie pěstování okrasných rostlin v interiéru

Nádoby pro hydroponii

Nádoby pro hydroponii

Nádoby a obaly na květináče pro pěstování hydroponických rostlin

Substrát Seramis, E-shop

Substrát Seramis, E-shop

Substrát Seramis pro zdravé a čisté hydroponické pěstování rostlin