Accenture Central Europe B.V., organizační složka


V Parku 2316/12, Praha 4 148 00
Accenture je globální společnost poskytující odborné služby v oblasti:
-manažerského poradenství
-technologických služeb a outsourcingu.

Produkty
  • činnosti dodávané externě, externí personální poradenství, externí ekonomické procesy, outsourcing podnikového procesu
  • vytyčení podnikatelských cílů, strategická řešení, zvyšování výkonnosti společnosti, plánovací postupy, efektivní využití it

Velkokapacitní praní prádla – průmyslová prádelna.

Velkokapacitní praní prádla – průmyslová prádelna

Výroba jednoúčelových strojů Brno, výroba technologických zařízení dle specifikací zákazníka.

Výroba jednoúčelových strojů Brno, výroba technologických zařízení dle specifikací zákazníka

Související články
Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

E-expert, spol. s r.o.

Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

Vyřízení dotace z OPŽP, environmentální outsourcing, posouzení vlivu staveb na životní prostředí i zpracování rozptylových a odborných posudků – to i mnohem víc vám nabízí společnost E – expert. Jsme stabilní konzultační společnost v oblasti energetiky a ekologie, která stále rozšiřuje své služby. Nabízíme konzultace v oblastech OPŽP, službu podnikový ekolog, pomoc při vypracování posudků, ale i řadu dalších služeb.


Hledáte nové obchodní partnery nebo zajímavé produkty, které u nás nenajdete?

ecoplus International Tschechien s.r.o.

Hledáte nové obchodní partnery nebo zajímavé produkty, které u nás nenajdete?

Jak ale získat veškerý přehled o těchto obchodnících? Jak se mezi nimi vyznat a ještě hůře, jak je vlastně kontaktovat? Na tyto otázky známe odpověď. Ecoplus International Tschechien s.r.o. je společnost, se kterou v těchto ohledech můžete úzce spolupracovat.


S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit

OMEGA, spol. s r.o.

S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit

Touha vyzkoušet něco nového, dlouhodobá únava, změny na trzích a desítky dalších důvodů vedou dnešní podnikatele po letech tvrdé práce k rozhodnutí prodat firmu. Na trhu tak nyní najdete řadu ziskových firem, které hledají nového majitele. A právě zde přichází na řadu společnost OMEGA, spol. s r.o. Pomůžeme vám jak s prodejem vaší firmy, tak s vyhledáním vhodné firmy ke koupi. V obou případech zajistíme kompletní transakci od začátku do konce a postaráme se o to, aby vše proběhlo bez komplikací.


TWI (Training within industry) - metoda, jejíž kouzlo objevují české firmy

DMC management consulting s.r.o.

TWI (Training within industry) - metoda, jejíž kouzlo objevují české firmy

TWI je metoda původně vyvinutá pro efektivní fungování válečného průmyslu v USA. Za 70 let své existence prošla velkým vývojem. Zásadní bylo její využití jako základu pro Toyota Production System – prvního programu Lean Manufacturing na světě. Poté se TWI vrátila do USA, kde prošla dalším zdokonalováním. Výsledkem je dynamický program praktického tréninku zlepšování základních dovedností vedoucích a všech, kdo řídí týmy. Trénink probíhá přímo v provozu s okamžitým zaváděním nabytých dovedností.


Firemní články
Šest technologických trendů, které změní rovnováhu sil v digitálním světě ve prospěch velkých firem

Šest technologických trendů, které změní rovnováhu sil v digitálním světě ve prospěch velkých firem

Dokonalé zvládnutí digitálních technologií je stále zásadnější pro konkurenceschopnost firem. Zdá se, že éra inovativních a na moderní technologie zaměřených start-upů coby subjektů, které na trhu udávají tón a které díky tomu rostou rychleji než jejich velcí a zavedení konkurenti, je podle aktuální studie společnosti Accenture (NYSE: ACN) minulostí; velké podniky totiž začínají využívat výhod své velikosti, schopností svých lidí a možností škálování k tomu, aby se proměnily na skutečně digitální společnosti.


Manažerské konzultace Praha

Manažerské konzultace Praha

Accenture Central Europe B.V. je globální společností poskytující své služby v oblasti manažerského poradenství, technologických služeb a outsourcingu. V současné době poskytuje Accenture na českém trhu především služby manažerských konzultací, outsourcingu firemních procesů a vývoje v oblasti informačních technologií. Mezi naše klienty patří banky a finanční instituce, telekomunikační operátoři, dodavatelé elektřiny a plynu ale i organizace veřejné správy. Accenture se nezaměřuje pouze na výše zmíněná odvětví. Ve svých Technologických laboratořích se věnuje i výzkumu v oblasti High-Tech Našim hlavním posláním je poskytování špičkových služeb vysoce výkonným společnostem.


Manažerské poradenství pomáhá firmám excelovat - Praha

Manažerské poradenství pomáhá firmám excelovat - Praha

Manažerské poradenství není zbytečná věc. Manažerská činnost je totiž něco, bez čeho se neobejde žádný podnik. Aby firmy svůj chod zvládaly s přehledem a úspěšně, musí mít jisté zkušenosti, schopnosti, ale také znalosti v oblasti manažerství. S tím se pojí služby manažerského poradenství, které poskytuje na velmi odborné úrovni společnost Accenture. Zdejší specialisté na manažerské poradenství disponují jedinečnými a obsáhlými zkušenostmi ve všech průmyslových oblastech a podnikových funkcích. Jejich výhodou jsou nepochybně i výzkumy na půdě nejúspěšnějších světových firem, díky kterým skutečně ví, jak na správné řízení podniku. Manažerské poradenství společnosti Accenture má za cíl pomáhat firmám tak, aby se staly výkonnými a úspěšnými organizacemi jak v oblasti podnikání, tak i ve státní správě. V praxi to znamená, že profesionálové své klienty učí správně určovat nové a perspektivní příležitosti a zdokonalovat procesy řídící chod firmy. K tomu jsou využívány nejen silné realizační schopnosti, ale také strategická prozíravost. Accenture poskytuje služby, které vedou k úspěchu klientů: - řízení financí a výkonnosti firmy - řízení změn a služeb - řízení lidských zdrojů a výkonnosti pracovních sil - strategie - řízení vztahů se zákazníky - řízení dodavatelského řetězce Globální společnost Accenture nabízí služby nejen v oblasti manažerského poradenství, ale také v oblasti technologických služeb a outsourcingu, a to prostřednictvím více než 261 000 pracovníků ve více než 120 zemích světa. Je členem spousty organizací a asociací, jako jsou například Platforma – Byznys pro společnost, Americká obchodní komora v ČR, Klub finančních ředitelů, Česká společnost pro systémovou integraci a dalších.


Outsourcing, poradenství Praha

Outsourcing, poradenství Praha

Nechat si poradit od odborníků není vůbec žádná ostuda. Ba naopak! Přiučíte se zajímavé a užitečné věci, které byste se jinde nedozvěděli. Odborníci ze společnosti Accenture jsou tu jen pro vás. A nabízí poradenství z rozličných oblastí podnikání. Víte, jak se má chovat a jaké činnosti má provádět správný manažer? Manažer není jen člověk, který pod sebou soustřeďuje tým pracovníků. Mezi jeho kompetence spadá řada dalších velice důležitých úkolů, na kterých často leží budoucnost firmy. Nepodceňujte proto manažerskou funkci a poraďte se s odborníky z Accenture. Nabízí totiž poradenství v těchto činnostech: - Řízení financí a výkonnosti firmy - Řízení změn a služeb - Řízení lidských zdrojů a výkonnosti pracovních sil - Řízení vztahů se zákazníky - Řízení dodavatelského řetězce - A mnoho dalších Další důležitou součástí dobře fungující firmy jsou kvalitní technologie. Ty je potřeba ovládat a vědět, co všechno s jejich pomocí můžete dokázat. Ke zvýšení výkonnosti v oblasti technologických služeb nabízí společnost Accenture: - Technologické poradenství - Podniková řešení - Síťové technologie - IT strategie - Business Intelligence - A mnoho dalších Outsourcing je často skloňovaným pojmem v terminologii moderní společnosti. Málokdo ale ví, co skutečně znamená a jaké výhody z něho plynou. Této dělby práce by se neměl bát žádný podnik. Nevíte jak na to? Accenture nabízí efektivní poradenství i v této oblasti: - Outsourcing aplikací - Outsourcing podnikových procesů - Outsourcing infrastruktury Díky radám poradců společnosti Accenture docílíte zvýšení efektivity a úspěšnosti vaší firmy. Věřte stabilní společnosti, která má v oblasti poradenství bohaté zkušenosti, které svým českým zákazníkům předává už více než 20 let! Mezinárodní společnost Accenture působí ve více než 120 zemích světa a patří tak k absolutní špičce na trhu poradenství.


Systémová integrace, manažerské poradenství Praha

Systémová integrace, manažerské poradenství Praha

Společnost Accenture Central Europe B.V je společnost poskytující odborné služby v oblasti manažerského poradenství, technologických služeb a outsourcingu. Poskytujeme celou řadu služeb uzpůsobených speciálně pro český trh, mezi něž patří: - systémová integrace - manažerské poradenství - tvorba strategie - transformace podnikových procesů - zavádění informačních systémů - zlepšování výkonnosti organizací včetně lidských zdrojů - outsourcingové služby. Pro další informace o naší činnosti najdete na odkazu viz níže.


Poradenské služby Praha

Poradenské služby Praha

Accenture je globální společnost poskytující odborné služby v oblasti manažerského poradenství, technologických služeb a outsourcingu prostřednictvím svých přibližně 244 000 pracovníků ve více než 120 zemích. Díky kombinaci jedinečných zkušeností a komplexních znalostí napříč všemi odvětvími a podnikovými funkcemi, doplněnými o rozsáhlý výzkum nejúspěšnějších světových firem, spolupracuje Accenture se svými klienty tak, aby jim pomohla stát se vysoce výkonnými organizacemi jak v oblasti podnikání, tak ve veřejném sektoru. Služby Accenture Accenture poskytuje celou řadu služeb uzpůsobených speciálně pro český trh, mezi něž patří systémová integrace, manažerské poradenství, tvorba strategie, transformace podnikových procesů, zavádění informačních systémů, zlepšování výkonnosti organizací včetně lidských zdrojů a outsourcingové služby. Manažerské poradenství Pomáháme našim klientům vytvářet hodnoty a změny pomocí jedinečné škály služeb manažerského poradenství: Řízení financí a výkonnosti firmy. Řízení změn a služeb. Řízení lidských zdrojů a výkonnosti pracovních sil. Strategie. Řízení vztahů se zákazníky. Řízení dodavatelského řetězce. Technologické služby Naše služby pomáhají společnostem využívat technologie k dosažení vysoké výkonnosti: Technologické poradenství – Podniková řešení. – Infrastrukturní řešení. – Síťové technologie. – IT strategie a transformace. – Business Intelligence. – Data Management & Architecture. – Portálová řešení & Content Management. – Architektura orientovaná na služby (SOA). – Řízení výkonnosti technologických řešení. – Bezpečnost. – Workplace Technology & Collaboration. Systémová integrace – Řešení na bázi technologií Microsoft, Oracle, SAP a Service-Oriented Architecture. Dodávky komplexních řešení. Technologický výzkum a vývoj. Business Process Outsourcing Accenture poskytuje široké spektrum outsourcingových služeb a pomáhá společnostem dosáhnout vysoké výkonnosti: Outsourcing aplikací. Outsourcing infrastruktury. Outsourcing podnikových procesů.


Systémová integrace Praha

Systémová integrace Praha

Společnost Accenture poskytuje celou řadu služeb uzpůsobených speciálně pro český trh, mezi něž patří: - systémová integrace - manažerské poradenství - tvorba strategie - transformace podnikových procesů - zlepšování výkonnosti organizací včetně lidských zdrojů - outsourcingové služby. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Manažerské poradenství firem

Manažerské poradenství firem

Accenture je společnost poskytující odborné služby v oblasti: - manažerského poradenství firem - technologických služeb a outsourcingu. Pomáháme našim klientům vytvářet hodnoty a změny pomocí jedinečné škály služeb manažerského poradenství. Pro další podrobné informace klikněte na odkaz viz níže.


Technologické poradenství

Technologické poradenství

Společnost Accenture Services, s.r.o. nabízí technologické poradenství. Naše služby pomáhají společnostem využívat technologie k dosažení vysoké výkonnosti: Technologické poradenství – Podniková řešení – Infrastrukturní řešení – Síťové technologie – IT strategie a transformace – Business Intelligence – Data Management & Architecture – Portálová řešení & Content. Management. – Architektura orientovaná na služby (SOA) – Řízení výkonnosti technologických řešení – Bezpečnost – Workplace Technology & Collaboration. Systémová integrace: – Řešení na bázi technologií Microsoft, Oracle, SAP a Service-Oriented Architecture. - Dodávky komplexních řešení - Technologický výzkum a vývoj. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Outsourcing podnikových procesů

Outsourcing podnikových procesů

Společnost Accenture Central Europe B.V. poskytuje outsourcingové služby. Poskytujeme široké spektrum outsourcingových služeb a pomáháme společnostem dosáhnout vysoké výkonnosti: -outsourcing aplikací -outsourcing infrastruktury -outsourcing podnikových procesů. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.