Sportovní plavecký bazén na vlastní zahradě díky firmě Bazény Desjoyaux - pro pohodlné plavání

Bazény Desjoyaux, s.r.o. Rodinné betonové bazény

Sportovní plavecký bazén na vlastní zahradě díky firmě Bazény Desjoyaux - pro pohodlné plavání

Nízké bazénové zastřešení, polovysoké nebo podchozí zastřešení bazénů

Venkovní zapuštěné bazény různých tvarů a rozměrů, s křišťálově průzračnou vodou prostřednictvím dokonalého bezpotrubního filtračního systému Desjoyaux a dalšího nezbytného bazénového příslušenství, získají díky zastřešení nejen na aktraktivitě, ale prodlouží užívání bazénu od jara do podzimu. Se zastřešením Desjoyaux vodu v bazénu ohřejete, zabráníte vnikání nečistot do bazénu, vychutnáte si koupání a plavání i při nepříznivém počasí a současně zastřešením zabezpečíte bazén během Vaší nepřítomnosti. V naší nabídce najdete tři varianty řešení pro Váš bazén, a to podchozí zastřešení Desjoyaux nebo polovysoká a nízká zastřešení Desjoyaux.

Podchozí bazénové zastřešení Desjoyaux

Podchozí zastřešení Desjoyaux na míru z odolných a bezpečných materiálů

Během celého roku můžete využívat bazén s podchozím zastřešením Desjoyaux, které svojí konstrukcí vytvoří vlastně uzavřenou místnost. Vy si můžete kolem bazénu umístit posezení a lehátka k odpočinku, rozměry podchozího zatřešení provedeme na míru kolem vydlážděné plochy bazénu, budete-li požadovat větší rozměry, vždy Vám vyjdeme vstříc. Pro podchozí zastřešení Desjoyaux volíme kvalitní výplně v horní části z třívrstvého polykarbonátu s tloušťkou 10 mm a s ochranou proti UV záření. Konstrukce je hliníková a spojovací prvky z nerezové oceli. Otevření řešíme buď skládáním do sebe nebo vchodem uprostřed. Dopřejte si relaxaci a pohodlí v každou roční dobu. My Vám to umožníme!

Podchozí bazénové zastřešení Desjoyaux


Koupání v bazénu za jakéhokoli počasí s polovysokým zastřešením Desjoyaux

Stabilní, jednoduchá, a přitom spolehlivá hliníková konstrukce se spodní a čelní částí zastřešení z akrylonitrilstyrenu 4 mm silného a výplní střechy ze silného polykarbonátu ošetřeného proti UV záření, Vám poskytne polovysoké bazénové zastřešení Desjoyaux, které nabízíme ve dvou provedeních – pětidílné a šestidílné. Naše polovysoká varianta zastřešení Vám poskytne užití bazénu i při letním nepříznivém počasí, zcela uzavřený prostor se postará o udržení teplejší vody v bazénu a ochrání Váš bazén před zbytečnými nečistotami.

Polovysoké bazénové zastřešení Desjoyaux


Teleskopické nízké zastřešení Desjoyaux pro snížení úniku tepla a zvýšení bezpečnosti bazénu

Teleskopické nízké zastřešení Desjoyaux dodáváme pro bazény až do rozměru 10 x 5 m, hodí se do každé zahrady pro svůj estetický a nenápadný vzhled. Konstrukce nízkého bazénového zastřešení Desjoyaux je opět z lakovaného hliníku a výplně z polykarbonátových panelů poskytnou Vašemu bazénu ochranu před vnějšími nečistotami, skleníkový efekt umožní zvýšení teploty vody v bazénu až o 10 °C. Teleskopické ovládání je jednoduché, při letním počasí si můžete užívat koupání ve volném prostranství, uzavřením nízké konstrukce bazén nevyžaduje zvýšenou údržbu a zabezpečíte bazén po celou dobu nepoužívání.

Nízké bazénové zastřešení Desjoyaux


PODSTRÁNKY

Bazény

Bazény
Bazény venkovní i do interiérů, mobilní nadzemní bazény, veřejné bazény Desjoyaux

Bezpotrubní filtrace

Bezpotrubní filtrace
Koncept bezpotrubní filtrace Desjoyaux – snadná manipulace, vysoká účinnost

Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů
Nízké bazénové zastřešení, polovysoké nebo podchozí zastřešení bazénů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Bazény Desjoyaux, s.r.o. Rodinné betonové bazény
WEBOVÁ STRÁNKA
Bazény Desjoyaux, s.r.o.
www.desjoyaux.cz
Adresa

Adresa

Hornoměcholupská 1480/53
Praha 10 - Hostivař 102 00

info@desjoyaux.cz
+420 224 915 904


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha