Bazény venkovní i do interiérů, mobilní nadzemní bazény, veřejné bazény Desjoyaux

Bazény Desjoyaux, s.r.o. Rodinné betonové bazény

Bazény venkovní i do interiérů, mobilní nadzemní bazény, veřejné bazény Desjoyaux

Bazény Desjoyaux, s.r.o.
Rodinné betonové bazény
Nízké bazénové zastřešení, polovysoké nebo podchozí zastřešení bazénů

Venkovní zapuštěné bazény různých tvarů a rozměrů, s křišťálově průzračnou vodou prostřednictvím dokonalého bezpotrubního filtračního systému Desjoyaux a dalšího nezbytného bazénového příslušenství, získají díky zastřešení nejen na aktraktivitě, ale prodlouží užívání bazénu od jara do podzimu. Se zastřešením Desjoyaux vodu v bazénu ohřejete, zabráníte vnikání nečistot do bazénu, vychutnáte si koupání a plavání i při nepříznivém počasí a současně zastřešením zabezpečíte bazén během Vaší nepřítomnosti. V naší nabídce najdete tři varianty řešení pro Váš bazén, a to podchozí zastřešení Desjoyaux nebo polovysoká a nízká zastřešení Desjoyaux.

Podchozí bazénové zastřešení Desjoyaux

Podchozí zastřešení Desjoyaux na míru z odolných a bezpečných materiálů

Během celého roku můžete využívat bazén s podchozím zastřešením Desjoyaux, které svojí konstrukcí vytvoří vlastně uzavřenou místnost. Vy si můžete kolem bazénu umístit posezení a lehátka k odpočinku, rozměry podchozího zatřešení provedeme na míru kolem vydlážděné plochy bazénu, budete-li požadovat větší rozměry, vždy Vám vyjdeme vstříc. Pro podchozí zastřešení Desjoyaux volíme kvalitní výplně v horní části z třívrstvého polykarbonátu s tloušťkou 10 mm a s ochranou proti UV záření. Konstrukce je hliníková a spojovací prvky z nerezové oceli. Otevření řešíme buď skládáním do sebe nebo vchodem uprostřed. Dopřejte si relaxaci a pohodlí v každou roční dobu. My Vám to umožníme!

Podchozí bazénové zastřešení Desjoyaux


Koupání v bazénu za jakéhokoli počasí s polovysokým zastřešením Desjoyaux

Stabilní, jednoduchá, a přitom spolehlivá hliníková konstrukce se spodní a čelní částí zastřešení z akrylonitrilstyrenu 4 mm silného a výplní střechy ze silného polykarbonátu ošetřeného proti UV záření, Vám poskytne polovysoké bazénové zastřešení Desjoyaux, které nabízíme ve dvou provedeních – pětidílné a šestidílné. Naše polovysoká varianta zastřešení Vám poskytne užití bazénu i při letním nepříznivém počasí, zcela uzavřený prostor se postará o udržení teplejší vody v bazénu a ochrání Váš bazén před zbytečnými nečistotami.

Polovysoké bazénové zastřešení Desjoyaux


Teleskopické nízké zastřešení Desjoyaux pro snížení úniku tepla a zvýšení bezpečnosti bazénu

Teleskopické nízké zastřešení Desjoyaux dodáváme pro bazény až do rozměru 10 x 5 m, hodí se do každé zahrady pro svůj estetický a nenápadný vzhled. Konstrukce nízkého bazénového zastřešení Desjoyaux je opět z lakovaného hliníku a výplně z polykarbonátových panelů poskytnou Vašemu bazénu ochranu před vnějšími nečistotami, skleníkový efekt umožní zvýšení teploty vody v bazénu až o 10 °C. Teleskopické ovládání je jednoduché, při letním počasí si můžete užívat koupání ve volném prostranství, uzavřením nízké konstrukce bazén nevyžaduje zvýšenou údržbu a zabezpečíte bazén po celou dobu nepoužívání.

Nízké bazénové zastřešení DesjoyauxBazény

Bazény

Bazény venkovní i do interiérů, mobilní nadzemní bazény, veřejné bazény Desjoyaux

Bezpotrubní filtrace

Bezpotrubní filtrace

Koncept bezpotrubní filtrace Desjoyaux – snadná manipulace, vysoká účinnost

Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů

Nízké bazénové zastřešení, polovysoké nebo podchozí zastřešení bazénů