LABO - MS spol.s r.o.
Mobilní skládací zástěny Silentia

CZKSkládací zástěny Silentia

Společnost LABO-MS z Prahy 5 se zabývá prodejem švédských dělících stěn - zástěn Silentia a dalšího zdravotnického vybavení. Stěny mohou být mobilní nebo přidělány na pevno, je možné je složit. Zástěny jsou vhodné do nemocničních zařízení k zajištění soukromí pacienta.

Zástěny nabízíme skládací, mobilní skládací, speciální mobilní, pevné, přídavná (prodlužovací) pole nebo sprchové zástěny. Složené zástěny zabírají minimum prostoru (nejkratší díly skládacích zástěn měří 1, 25 – 3, 75 m).

Zástěny vynikají vysoké odolností proti požáru, je lehké je čistit nebo s nimi jakkoli manipulovat.

Skládací stěny tvoří desky o šířce 25 cm, jsou dostupné v mnoha šířkách či kombinaci barev a ve výšce 1, 45, 1, 65 nebo 1, 85 m. Zástěny jsou dostupné v bílém, barevném nebo průsvitném provedení eventuálně v kombinaci zmíněných variant. Stěny je možné přimontovat přímo na stěnu nebo s distanční mezerou. Nejkratší zástěna je 1, 25 m dlouhá, nejdelší 3, 75 m, záleží na počtu segmentů.

Mobilní skládací stěny – vytvořte během chvilky provizorní zástěnu kdekoliv a kdykoli. Mobilní zástěny je možné použít v kombinaci s pevnými zástěnami.

Pevné zástěny neboli rovná pole jsou vhodná hlavně k dlouhodobějšímu zastínění. Nejvíce je využívána k rozdělení místnosti. Ušetříte si tak stavbu příček nebo naopak jejich bourání.

Přídavná pole nebo také prodlužovací pole se zpravidla vkládá mezi zástěnu a zeď a posunuje tak dále od stěny montážní bod pro skládací zástěnu.

Sprchové zástěny odolné proti vodě jsou nejjednodušším řešením pro koupelnu. Pacient má soukromí a zároveň Vy zůstanete v suchu.
Dostupné rozměry:
- délka 0, 71, 0, 93 nebo 1, 15 m
- výška 1, 3, 1, 5 nebo 1, 7 m.


Slogan:

Flexibilní a účinný zástin pacienta


Katalog firem:    

Lékařské vybavení a zařízení

,  
Štítky:

sprchové speciální zástěny