Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.


Na Valentince 1003/1, Praha 5 - Smíchov 150 00

Společnost Institut mikroelektronických aplikací s.r.o. - IMA, se zabývá vývojem a prodejem systémů používajících biometrické a identifikační technologie. V nynější době jsme hlavním dodavatelem našich systému pro státní a veřejnou správu.

Služby:
- vstupní konzultace zdarma – probereme s Vámi Vaše požadavky a představy
- variantní nabídky řešení
- podrobná vstupní analýza a systémový projekt
- doporučíme řešení, nabídneme vlastní realizaci
- časově neomezený servis na úrovni prodlužování záruky.

Produkty:
- čtečky (RFID - čtečky na karty; OP, pasů a jiných dokladů; biometrické)
- řídící elektroniky
- docházkové systémy
- klíčové trezory
- karty
- kiosky (samoobslužný automat na placení).

V naší nabídce si vybere každý, jak malé tak velké firmy. Poskytujeme řešení v oblastech:
- docházkového, stravovacího a přístupového systému
- parkoviště
- výdejové automaty
- klíčové hospodářství
- bezhotovostní platební systém Paima.

Vybrané reference: ČEZ, a.s., ŠKODA Auto a.s., ČVUT, MFČR, MPSV, Matsushita Panasonic, Lonza Biotec a další. Certifikace ISO 9001 a NBÚ produktů (4) a firmy (2).

IČ: 45277397
DIČ: CZ45277397
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jiří Bárta

Klíčové trezory Praha – systém pro správu čipového hospodářství

Klíčové trezory Praha – systém pro správu čipového hospodářství

Spravujte své čipové hospodářství pomocí speciálních trezorů na klíče. Ideální trezor seženete od naší firmy v Praze. Systém Keywatcher Illuminated obsahuje čipové přívěšky na klíče, které blokují proti neautorizovanému vyjmutí a krádeži, a kovovou skříní, do které se čipy s klíči ukládají. Trezor je opatřen elektrickým zámkem. Každý uživatel se registruje pomocí ID a kódu, nebo pomocí karty. Díky čipu jsou klíče stoprocentně kontrolovány a mají i možnost časového omezení. Do skříně je možné umístit až 96 čipových přívěšků. Software má možnost vést i 14 skříní najednou. Celková kapacita je tak až 1440 klíčů.


Samostatný docházkový systém Praha

Samostatný docházkový systém Praha

Nevíte, zda Vaši zaměstnanci docházejí do práce v čas? Zajistěte si potřebné informace. Máme pro Vás řešení v podobě elektronického docházkového systému. Všechny svoje zaměstnance vybavíte kartou nebo jiným čipovým zařízením velikosti přívěšku na klíče. Pro docházky je možné přesně určit kalendáře, podle nichž jsou Odchody a Příchody individuálních zaměstnanců vyhodnocovány. Také to budete to mít jednodušší s počítáním mezd. V místech, kde je důležité vědět, za jaký účelem tam jednotlivý zaměstnanec šel, je čtečky možné doplnit o docházkové terminály. Tyto terminály zapisují důvody průchodů. Pro více informací navštivte naše webové stránky www.ima.cz.


Klíčový trezor vám dá přehled o používání klíčů - Praha

Klíčový trezor vám dá přehled o používání klíčů - Praha

Klíčový trezor zajistí, aby klíče od jednotlivých částí podniku byly všem dobře dostupné, zároveň ale zabrání neoprávněným osobám v jejich použití. Jednou pro vždy tak budete mít dokonalý přehled o tom, kdo se ve firmě pohybuje, kam a jak často chodí. To vše díky jedinému zařízení. Chcete i vy spolehlivý klíčový trezor, který jednou pro vždy vyřeší vaše problémy? Obraťte se na společnost IMA. Klíčový trezor, který vám v naší společnosti nabízíme, funguje na jednoduchém principu. Klíče jsou umístěny v masivní kovové skříni, která je chráněna elektricky ovládaným zámkem. Také každý klíč je elektromechanicky blokován proti neoprávněnému vyjmutí, ke klíčům se tak dostane pouze ten, kdo k tomu má potřebná oprávnění. Ptáte se, jak jednotliví pracovníci potřebná oprávnění získají? Je to jednoduché, klíčový trezor je ovládán pomocí softwaru Key - Pro III, kde je možné zaevidovat až 2000 uživatelů. Klíčový trezor tak sám přesně pozná, kdo má pro přístup ke klíčům právo, v případě, že se někdo pokusí do něj dostat násilím, tak spustí okamžitý alarm. Klíčový trezor je dokonalou prevencí proti ztrátě i zneužití klíčů. Ve velké firmě navíc dává přehled o tom, kde se klíče zrovna pohybují a poskytuje podrobnou evidenci o tom, kdo si klíče vypůjčil a kdy je vrátil. Už nikdy se vám tak díky klíčovému trezoru nestane, že se klíče od důležité místnosti záhadně ztratí, vše si totiž můžete zpětně dohledat a jít přímo za viníkem. Ve společnosti IMA víme, že každá firma je trochu jiná - klíčový trezor je proto navržen tak, aby se vám plně přizpůsobil. Klíčový trezor si tak můžete sestavit přesně dle svých aktuálních potřeb. K řídicí skříni totiž můžete libovolně připojovat další moduly s kapacitou 8 nebo 16 přívěsků. Jednoduše tak vytvoříte menší klíčový trezor pro uschování několika klíčů, ale i velký klíčový trezor až se 1440 elektromechanicky blokovanými pozicemi. Vyhněte se i vy ztrácení a nepřehlednému půjčování klíčů jednou pro vždy, pořiďte si klíčový trezor a vaše podnikání dostane potřebný řád.


NFC technologie zajistí přenos údajů - Praha

NFC technologie zajistí přenos údajů - Praha

Mobilní technologie jsou neustále na vzestupu. Před pár lety by nám některé funkce mohly připadat jako ze sci-fi filmu, dnes jsou však běžnou součástí mobilních telefonů. Pokud hledáte efektivní systémy například ke kontrole vašich zaměstnanců, které by fungovaly prostřednictvím mobilu, obraťte se na společnost IMA, Institut mikroelektronických aplikací. Jejich aplikace fungují prostřednictvím NFC v mobilním telefonu, díky němuž můžete zabezpečeně zasílat vzdálené údaje přímo do mobilního telefonu. NFC technologie je využita právě pro přenos mezi telefonem a identifikačním systémem.. Není-li však telefon NFC vybaven, je možné ho doplnit externí anténou, která bude napojena na SIM kartu nebo slot micro SD karty. K dispozici máte na výběr ze dvou programů, které společnost IMA nabízí – MobilIdent nebo K4 Mobil-kontrola. Záleží jen na vás a vašich požadavcích na daný program. Společnost IMA nabízí aplikace fungující prostřednictvím mobilní technologie, které pro vás mohou zajistit: - Vzdálené zasílaní identifikátorů do mobilních telefonů - Vzdálené zasílání aplikací do mobilních telefonů - Integrace se stávajícími identifikačními systémy - NFC komunikace s RFID čtečkami - Řešení nezávislé na operátorovi vhodné pro různé provedení NFC (zabudované, SIM, SD karta, externí anténa) - Správa aplikací v mobilních telefonech - Připojení k identifikačnímu systému v telefonu - Možnost kontrolovat obsah karty v telefonu v terénu Díky technologii od formy IMA můžete také podle čísla karty zobrazit potřebné údaje – jméno držitele karty, jeho fotografii, popis oprávnění a další uložené informace. To se vám může hodit například ve velkých areálech podniků, na stavbě nebo na všech místech, kde potřebujete kontrolovat oprávnění nebo platnost karty osob. Pokud by se vám technologie hodila, neváhejte ohledně podrobností kontaktovat společnost IMA.


Docházkový systém, biometrická čtečka otisků prstů Praha

Docházkový systém, biometrická čtečka otisků prstů Praha

Biometrické systémy, identifikace obličeje a biometrické čtečky otisků prstů už nepatří jen do sci-fi filmů. Technologie pokročila a vy tak díky tomu můžete získat maximální kontrolu nad tím, kdo se kam může či nemůže dostat ve vašich budovách. Společnost IMA navrhuje na míru a realizuje: - malé ID systémy, přístupový a docházkový systém - rozsáhlé ID systémy pro velké komplexy až nadnárodní společnosti zahrnující vjezdy vozidel, návštěvní systémy, jídelny či kantýny - výdejové a prodejní automaty - internetové a intranetové kiosky včetně verze s integrovaným platebním terminálem VISA/MC - čtečky karet - čtečky občanských průkazů, pasů i dalších dokladů - biometrické čtečky - řídící elektroniku - klíčové trezory - platební systémy - parkovací systémy - stravovací systémy a mnohé další Se společností IMA poznáte, co doopravdy znamenají služby na míru a co obnáší. Vstupní konzultaci poskytují odborní zaměstnanci společnosti IMA zcela zdarma. Proberou s vámi na ní vaše požadavky a představy a poradí vám s výběrem vhodné technologie i s těmi nejmenšími detaily, jako je například umístění zařízení. Poté vám nabídnou několik variant možného řešení zakázky a provedou podrobnou vstupní analýzu i systémový projekt. Díky pečlivému zpracování máte vždy naprosto jasno, za co platíte a co vaše zařízení obsahuje. Společnost IMA vám pomůže najít ideální řešení, pak jej také precizně a od posledního detailu zrealizuje a také se prostřednictvím servisu postará, aby veškerá zařízení fungovala tak, jak mají. Komplexní služby s důrazem na individuální požadavky klientů a precizní zpracování - to jsou biometrické, docházkové a jiné systémy od společnosti IMA.


E-shop identifikační systémy

E-shop identifikační systémy

Společnost IMA s.r.o. provozuje e-shop s identifikčními systémy. V naší nabídce naleznete: - karty - čtečky - platební systémy - tiskárny karet - spotřební materiál - přístupové systémy - docházkové systémy.Další produkty a služby
  • elektronická zabezpečovací signalizace, elektrická požární signalizace, systémy ochrany zboží, uzavřené kamerové okruhy
  • pultové a pokladní váhy, nářezové stroje, baličky do průtažné folie, etiketovací kleště

Polanský AB s.r.o.

Související články
Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům
Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům

Efektivní regulace tepelných zařízení je velmi důležitá z hlediska finanční úspory. Každá firma by proto měla popřemýšlet nad investicí do moderních regulačních zařízeních, která se dokážou postarat o přenos informací mezi jednotlivými stanicemi a vyhodnocování informací z nich. S řízením teplárenských soustav Vám může pomoci zkušená společnost APPLIC s.r.o., která je jedničkou v oblasti průmyslové automatizace.


Silniční váha od společnosti Tenzona umožní přesné vážení bez obsluhy
Silniční váha od společnosti Tenzona umožní přesné vážení bez obsluhy

Průmyslové váhy jsou oborem společnosti Tenzona již od roku 1996. Díky dlouholetým zkušenostem a neustálému vývoji vám tak dnes nabízíme například silniční váhy, které jsou dokonalé nejen po mechanické stránce, ale i po stránce elektrotechnické. Umožňují vám totiž automatické vážení bez obsluhy a kompletní a velmi přesné zpracování získaných dat. Pokud tak i vy chcete eliminovat lidské pochybení při zápisu dat, nebo snížit náklady na provoz váhy, je pro vás silniční váha z naší nabídky ideálním řešením.


Elektronika pro klidný spánek
Elektronika pro klidný spánek

Kvalitní zabezpečení našeho majetku je důležité pro náš osobní klid. Existuje celá řada možností, jak právě tento důležitý a příjemný pocit získat. Pokud do celé věci zainteresujete i svůj dům, pak si vytvoříte chytré bydlení, které se ochrání samo.


Senzory, snímače i inspekční systémy zařídí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.
Senzory, snímače i inspekční systémy zařídí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.

Snímače, měřící zařízení a systémy vždy v nejvyšší možné kvalitě zajistí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s.r.o. Snímače s vysokou přesností, infračervené snímače teploty, barevné snímače nebo zařízení pro měření rozměrů a systémů pro průmyslové aplikace. To vše se ukrývá pod slupkou této firmy a je toho ještě daleko více.