INCHEBA PRAHA, spol.s r.o.


Areál Výstaviště 67, Praha 7 - Holešovice 170 90
VÝSTAVIŠTĚ HOLEŠOVICE
Pořádání:
-výstavy, veletrhy
-kulturní, společenské, umělecké, sportovní akce

Pronájem:
-výstavní plochy, kryté prostory.

Další produkty a služby
  • zprostředkování pronájmu bytových prostor, nabídka nebytových prostor, převod nemovitostí, dlouhodobý pronájem nemovitostí
  • kulturně-vzdělávací střediska, společenská centra, pořádání plesů a koncertů, organizování akcí, umělecké agentury
  • veletrhy a výstavy, návrhy výstavních stánků, realizace veletržních expozic, pronájem výstavní plochy

Jednoúčelové stroje pro zpracování plechů, konstrukce a výroba.

Jednoúčelové stroje pro zpracování plechů, konstrukce a výroba

Galanterní zboží, látky, krajky, knoflíky a bytové textilie.

Galanterní zboží, látky, krajky, knoflíky a bytové textilie

Související články
Nemovitost v exekuci

Znojemské reality

Nemovitost v exekuci

Možná jste to nevěděli, ale Znojemské reality poskytují také odborné poradenství v případě exekucí. Znojemské reality, jak už z názvu odvodíme, je společnost, která se zabývá především oblastí realit. Pomohou vám prodat dům či byt i jinou nemovitost nebo naopak koupit zahradu, dům, byt, pozemek či cokoliv dalšího. Výčet jejich služeb tím však nekončí, protože poskytují i právní poradenství v případech finančních problémů.


Prodávejte vaši nemovitost s námi

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Naxos Ostrava, a.s.

Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Service Financial s.r.o.

Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Moderní bydlení kousek u Prahy, to je sen mnohých z nás. Byty Amadet v Jesenici mají skvělou zeměpisnou pozici. Jsou nedaleko centra Prahy a zároveň se nachází v tiché a klidné oblasti. A kdo stojí za tím vším? Právě výstavbu těchto bytů, které jsou nyní k dispozici na prodej i pronájem, zajistila firma Service Financial s.r.o.


Další produkty a služby
Stavba výstavních stánků Praha

Stavba výstavních stánků Praha

Společnost INCHEBA PRAHA,spol.s r.o. se zaměřuje především na organizování výstav a veletrhů na Výstavišti Praha. Také poskytujeme účastníkům plný výstavní servis. Našim zájemcům nabízíme i stavbu výstavních stánků a výstavních expozic. Služby k doplnění expozice: - zavedení internetu - zavedení telefonu - elektroinstalační práce - přívod vody - dodávka živých a umělých květin - catering - varné konvice - sada nádobí. Další služby: - parkovací možnosti v areálu Výstaviště - veletržní rozhlas vnitřní i venkovní - individuální ostraha stánků - kopírovací služby - spedice a manipulace. Více informací na:


Veletrhy výstavy kulturní a společenské akce Praha

Veletrhy výstavy kulturní a společenské akce Praha

Výstaviště Praha – Holešovice je mimořádně zajímavým výstavním areálem se značnou tradicí a atraktivním umístěním nedaleko centra města. Koná se zde ročně více než 50 výstavních akcí nejrůznějšího rázu a zaměření a to zhruba na 320 000 metrech čtverečních. Vzhledem k multifunkčnosti areálu se Incheba Praha stává rovněž spolupořadatelem řady kulturních a zábavních akcí. Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha kulturní a společenské akce

Praha kulturní a společenské akce

Společnost INCHEBA PRAHA,spol.s r.o .nabízí kulturní a společenské akce. Všechny akce se konají na pražském výstavišti INCHEBA EXPO PRAHA v Holešovicích. Akce jsou neustále v centru pozornosti odborníků příslušných i navazujících oborů, médií i široké veřejnosti. Výstaviště Praha – Holešovice je mimořádně zajímavým výstavním areálem. Má velkou tradicí a atraktivní umístění nedaleko centra města Ročně se zde koná více než 50 výstavních akcí nejrůznějšího rázu a zaměření. Vzhledem k multifunkčnosti areálu se Incheba Praha stává rovněž spolupořadatelem řady kulturních a zábavních akcí. Více info naleznete zde:


Realizace výstavních expozic Praha

Realizace výstavních expozic Praha

Společnost INCHEBA PRAHA, spol.s r.o.nabízí našim partnerům komplexní zajištění realizace výstavních expozic. Garantuje svým klientům kvalitu a profesionální přístup, vyplývající z dlouholetého působení firmy v oboru výstav a veletrhů nejen na domácím trhu, ale i v zahraničí. Typy expozic: - systém Octanorm, s možností dalšího vybavení - systém sendvičových panelů potažených textilem - venkovní stavby. Více info naleznete zde:


Výstaviště Praha Holešovice vánoční trhy

Výstaviště Praha Holešovice vánoční trhy

Dovolujeme si Vás pozvat na prodejní výstavu VÁNOČNÍ TRHY. Datum akce: 7.12.2012 - 16.12.2012 Otevírací doba: Denně od 10.00 do 18.00 hod Nakoupíte veškerý vánoční sortiment, ale i spotřební zboží. Připraven je doprovodný program pro děti a dospělé. Více info naleznete viz odkaz níže:


Plavání, bruslení výstaviště Praha

Plavání, bruslení výstaviště Praha

Společnost INCHEBA PRAHA,spol.s r.o.nabízí sportovní vyžití v areálu výstaviště Praha. Jedná se především o plavání a bruslení. Plavecký bazén: - po rekonstrukci v roce 2006 - pronájem plaveckého bazénu ( školy, firmy ) - občerstvení - kompletní bezbariérový přístup. Malá sportovní hala: Je multifunkční objekt vhodný k využití pro: - firemní akce - společenské akce - filmová a televizní natáčení. V zimní sezoně nabízí možnost veřejného bruslení, tréninků ledního hokeje a krasobruslení.


Veletrh kosmetiky a kadeřnictví Praha

Veletrh kosmetiky a kadeřnictví Praha

Společnost INCHEBA PRAHA, spol.s r.o. Vás zve na veletrh kosmetiky a kadeřnictví " INTERBEAUTY PRAGUE 2011". Termín veletrhu 9. - 10. 9. 2011. Vždy od 10.00 - 18.00. Přednosti veletrhu: - tradiční veletržní areál - největší veletrh kosmetiky v České republice - rozsáhlá mediální kampaň. Více info naleznete na webových stránkách: http://www.incheba.cz/main.php?pageid=4685


Výstava hodinek a šperků Praha

Výstava hodinek a šperků Praha

Společnost INCHEBA PRAHA, spol.s r.o. si Vás dovoluje pozvat na 20. ročník mezinárodní specializované výstavy hodin, hodinek, zlatých a stříbrných šperků. Termín konání 22. 9. - 25. 9. 2011. Čt - So 10.00 - 18.00 hod. ; Ne 10.00 -15.00 hod. Více info naleznete zde: http://www.hodinyaklenoty.cz/main.php?pageid=173


Výstava motocyklů a čtyřkolek Praha

Výstava motocyklů a čtyřkolek Praha

Společnost INCHEBA PRAHA,spol.s r.o. pořádá výstavu motocyklů a čtyřkolek. Průmyslový palác a Křižíkovy pavilóny Výstaviště v Praze – Holešovicích budou na začátku března opět patřit milovníkům motocyklů. Výstava se koná od čtvrtka 3. března do neděle 6. března. Otevírací doba výstavy od 10 do 20 hodin,neděle do 17 hodin. Proběhne jubilejní 15. ročník MOTOCYKL 2011. Praha připravila opět velkou přehlídku, která zcela určitě nadchne všechny fanoušky motocyklů. Nebudou chybět ani doprovodné programy. Více info na: www.motocykl-praha.cz