THL-Techall, s.r.o.


K Nouzovu 1, Praha 4 143 00
Živnost subjektu byla ukončena.

Na českém trhu působí naše společnost od roku 1992 se sídlem na Praze 4.
Zajišťujeme prodej, montáž, opravy, likvidace, servis a poradenství startovacích, trakčních akumulátorů a nabíjecí techniky.

Autobaterie dodáváme pro nákladní a osobní automobily, kamiony, zemědělské stroje, lodě.

V našem sortimentu naleznete startovací akumulátory značky Akuma a Sznajder, Sznajder SILVER, Sznajder ULTRA, Sznajder PLUS, Sznajder PLUS JAPAN, TRUCK HEAVY DUTY, TRUCK SUPER HEAVY DUTY, Sznajder ENERGY, Sznajder FARMER, trakční akumulátory, staniční a záložní akumulátory.

Autobaterie AKUMA - spojení kvality a spolehlivosti.

Naše další výrobky:
nabíjecí a měřící technika Ferve, španělská výroba, která se vyznačuje vysokou kvalitou a odpovídá direktivě EU 73/23/EEC a standardům EN 60335-1 a EN 60335-2-26), startovací kabely, autožárovky, bateriové kleště a svorky, zkoušečky, autodoplňky, automatické nabíječe, rychlonabiječe, střídače, usměrňovače, hustoměry, autosvětla, majáky, houkačky, světlomety. motobaterie.

Pro naše zákazníky máme připraveny balíčky, které obsahují baterii Akuma, demontáž staré a montáž nové autobaterie, dopravu po Praze .

Produkty
  • elektronika pro regulační soustavy, mikroprocesorové systémy, výroba elektronických zařízení, elektrické napájecí zdroje
  • náhradní autodíly, náhradní autobaterie, náhradní autožárovky, stěrače do aut, díly autoklimatizací, palivové hadice, auto těsnění, auto elektronika, vybavení interiéru vozidel

Správa a provoz budov Plzeň, úklid budov, mytí skel, strojové čištění budov, pravidelné úklidy budov.

Správa a provoz budov Plzeň, úklid budov, mytí skel, strojové čištění budov, pravidelné úklidy budov

Náhradní díly ke stavební a zemědělské technice Olomouc, prodej a servis náhradních dílů.

Náhradní díly ke stavební a zemědělské technice Olomouc, prodej a servis náhradních dílů

Související články
Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.

Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

Zprostředkují součástky pro aplikace v průmyslové automatizaci, v energetice, v telekom a medicínské technice, v dopravní a vojenské technice nebo pro fotovoltaické a solární elektrárny. Jejich hlavní činnosti v tomto oboru v posledních letech jsou napájecí zdroje AC/DC, měniče DC/DC, invertory DC/AC, spínače, switche, jističe a mnoho dalšího.


Kvalitní ventilátory pro chlazení a větrání od Mechatronic

Mechatronic, spol. s r.o.

Kvalitní ventilátory pro chlazení a větrání od Mechatronic

Sháníte elektronické součástky potřebné pro oblast chlazení, větrání a klimatizace? Kvalitní produkty od předních výrobců dodává společnost Mechatronic se sídlem v Praze. Nabízíme axiální, radiální a diagonální ventilátory, ale také DC motory s elektronickou komutací s možností řízení.


DC měniče, AC/DC zdroje a další elektro komponenty za dobré ceny

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.

DC měniče, AC/DC zdroje a další elektro komponenty za dobré ceny

Potřebujete spolehlivé elektro komponenty, které vás nezklamou ani v krizových situacích? Společnost Vienna Components Trading takové nabízí. Pořiďte kvalitní konektory, kabely, jističe, AC/DC zdroje, DC měniče a další produkty z oblasti elektronických a elektromechanických komponent průmyslové elektroniky.


LEMO konektory bez problémů obstojí i ve velmi náročném prostředí

Mechatronic, spol. s r.o.

LEMO konektory bez problémů obstojí i ve velmi náročném prostředí

Konektory LEMO spolehlivě propojí vše, co je třeba. Jedná se o multipolové, unipolové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory s krytím IP54 - IP68. V České republice je dováží a distribuuje společnost Mechatronic, jejíž sídlo najdete v Praze. Chcete-li se na propojení zařízení bezmezně spolehnout, pak jsou pro vás LEMO konektory tou správnou volbou.


Firemní články
Autobaterie a autodoplňky na jednom místě

Autobaterie a autodoplňky na jednom místě

Svůj život si už nedokážeme představit bez spousty moderních vynálezů, které šetří čas i námahu. Jedním takovým vynálezem je automobil. Stal se naším nepostradatelným pomocníkem. Je to složitý stroj, jehož součástí je spousta mechanismů. Ty se mohou časem opotřebit nebo pokazit a vy pak musíte vyhledat služby profesionálů. Důležitou součástí automobilů jsou autobaterie. Kde ale sehnat nejlepšího prodejce a servis?


Prodej autobaterií Akuma Sznajder Praha

Prodej autobaterií Akuma Sznajder Praha

Společnost THL-Techall, s.r.o. nabízí prodej baterií Akuma a Sznajder. Baterie Akuma doporučujeme pro každého uživatele. Jsou nejspolehlivějším produktem pro všechny běžné typy automobilů. Baterie Akuma: - Komfort Akuma Komfort, autobaterie s víkem centrálního odplynování, technologie Pb-Ca, nízká úroveň samovybíjení, vysoká odolnost vůči korozi. - Komfort Plus Akumulátory Sznajder: - Autobaterie Sznajder řady ENERGY nalézají použití všude, kde je využíván stejnosměrný proud po delší časové období. Více info naleznete viz odkaz níže:


Autobaterie a jejich kompletní příslušenství nakupujte online | e-shop

Autobaterie a jejich kompletní příslušenství nakupujte online | e-shop

Autobaterie a nabíječky autobaterií pro osobní a nákladní automobily, kamiony, zemědělské stroje i lodě seženete na e-shopu THL-Techall. Máme pro vás autobaterie světově uznávaných značek, ale i potřebné příslušenství. Ať už sháníte novou baterii nebo vás zajímá nabíječka autobaterií, kleště či startovací kabely, u nás si jistě vyberete. Ve společnosti jsme si vědomi toho, že nároky každého vozu jsou trochu jiné. Také autobaterie vám proto nabízíme v celé řadě variant. Seženete u nás tak například: · Autobaterie Sznajder SILVER – bezúdržbové autobaterie určené pro technologicky nejvyspělejší osobní automobily střední a nejvyšší řady. Využívají technologii výroby vápník-stříbro, zaručují tak velkou odolnou mřížky proti korozi, vysoký startovací proud i odolnost vůči vysoký teplotám. - Autobaterie Sznajder ULTRA – autobaterie pro osobní vozy a dodávky a výrobní technologií vápník-vápník zaujmou moderním vzhledem, příznivou cenou a dlouho životností. - Autobaterie Sznajder PLUS – autobaterie určené pro osobní vozy, dodávky i vozy s dieselovým pohonem jsou typické úhlopříčnou mřížkou i systémem centrálního odplynění KAMINA a ochranou proti vznícení. - Autobaterie Sznajder PLUS JAPAN – tyto autobaterie se hodí zejména pro vozy japonské a korejské výroby a dostupné jsou v kapacitách od 35AH do 100Ah. Specifické jsou hybridní technologií výroby s kapsovými separátory zaručující vysoký startovací proud a delší životnost. - Autobaterie Sznajder TRUCK HEAVY DUTY – díky zesílené mřížce se skvěle hodí pro kamiony a nákladní vozy. Speciální plastické upevnění každé sady prvků elektrod zaručí správné fungování autobaterie v každém terénu. - Autobaterie Sznajder TRUCK SUPER HEAVY DUTY – autobaterie s antivibračním systémem určené pro kamiony, náklaďáky a autobusy - Autobaterie Sznajder ENERGY – vhodné všude tam, kde je využíván stejnosměrný proud po delší časové období - Autobaterie Sznajder FARMER -.baterie pro zemědělské stroje Autobaterie ale nejsou ani zdaleka to jediné, co u nás seženete. Víme totiž, že ani ta nejlepší autobaterie se neobejde bez kvalitního příslušenství. V naší nabídce proto nechybí nabíječka autobaterií, testery, kleště, pomůcky pro diagnostiku baterií ani startovací kabely. To vše od známých španělských firem AMC a FERVE. Domácí kutilové i profesionální autodílny si u nás tak mohou vybrat přesně to, co zrovna potřebují.


Servis trakčních a staničních baterií Praha

Servis trakčních a staničních baterií Praha

Máte problémy s Vašimi trakčními nebo staničními bateriemi? Potřebujete je vyřešit rychle a kvalitně? Obraťte se na THL-Techall, s.r.o., která zajišťuje profesionální a pravidelný servis těchto druhů baterií. Servis zahrnuje: - Pravidelná měření - Testování kapacity - Dobíjení baterií Součástí servisu je i poradenství, kde se můžete naučit základní principy pro dobíjení baterií, ale také se dozvíte, jaké chyby lidé nejčastěji dělají při manipulaci s bateriemi, čímž se snižuje životnost. Provádíme i revize a opravy funkčních celků, a to podle předpisů a norem ČR a EU. Můžete také využít náš pozáruční servis vadných nabíječek a testerů.


Prodej a montáž trakčních, staničních a startovacích akumulátorů Praha

Prodej a montáž trakčních, staničních a startovacích akumulátorů Praha

Společnost THL-Techall prodává, montuje a opravuje akumulátory všech typů. Akumulátory se v současnosti používají jako zdroj k pohonu různých elektrických strojů a dopravních prostředků. Dělí se do tří hlavních kategorií: - Trakční – cyklický provoz (vybíjení a následné nabíjení), kyselinové anebo gelové - Staniční – zdroj nouzového napájení (v případě přerušení přívody elektrické energie ze sítě), využití všude, kde by omezení dodávky elektrické energie mohlo způsobit havárie, ztráty anebo ohrožení života člověka (například operační sály, metro, banky, železniční doprava…) - Startovací Prodejní a servisní střediska se nachází v Praze 4 (hlavní sídlo), ve Šternberku u Olomouce, v Šenově u Ostravy a v Českých Budějovicích (zastoupení firmou Autopotřeby MK).


Prodej nabíjecí a měřící techniky Praha

Prodej nabíjecí a měřící techniky Praha

Společnost THL-Techall, s.r.o. nabízí prodej nabíjecí a měřící techniky. Firma působí na českém trju od roku 1992. Naše sídlo naleznete na Praze 4. Nabízíme výrobky španělské značky FERVE. Výrobky se zaručují vysokou kvalitou a atraktivním designem. V našem sortimentu naleznete: - autonabíječky - startovací kabely - zkoušečky - kleště - autoelektriku - autožárovky - autodoplňky. Veškeré zboží si můžete zakoupit v kamenném obchodě, nebo v našem eshopu. Zajistíme také servis a montáže po celé ČR.


Autobaterie, akumulátor, nabíječky baterií, Praha

Autobaterie, akumulátor, nabíječky baterií, Praha

Vaše auto potřebuje šťávu. A to nejenom v podobě pohonných hmot, ale také prostřednictvím autobaterie. Velký výběr autobaterií všech druhů najdete u společnosti THL – Techall. A to není vše, poskytujeme totiž komplexní služby v oblasti autobaterií. THL – Techall se zabývá prodejem autobaterií už více než 20 let a v této oblasti má tedy bohaté zkušenosti. Dodáváme: - Startovací autobaterie - Trakční autobaterie - Staniční autobaterie - Nabíjecí technika - Příslušenství – mosazné bateriové svorky a kleště, testery a nabíječky baterií, pomůcky k diagnostice baterií a nabíjení (pro domácí kutily i profesionální autodílny), startovací kabely A to od nejrůznějších výrobců. V našich prodejnách a v e-shopu můžete najít autobaterie předních evropských značek Akuma, Exide Technologies, VARTA a ZAP SZNAJDER BATTERIEN. THL – Techall se kromě prodeje autobaterií věnuje také jejich montážemi, likvidacemi a servisem. Naše servisní střediska jsou rozmístěna po celé České republice tak, abychom uspokojili potřeby všech našich zákazníků. Servisní střediska najdete ve městech Praha, Šternberk, Šenov, České Budějovice. Jsme tak schopni reagovat na akutní problémy a poskytujeme nutné montáže a řešení technických problémů. Předcházejte problémům s autobateriemi a navštěvujte naše servisní střediska pravidelně. Provádíme pravidelný servis staničních i trakčních baterií, tedy jejich pravidelné měření, testování kapacity a dobíjení baterií. Naši technici poskytují v oblasti autobaterií také poradenské služby, díky kterým se vyvarujete nejčastějších chyb a zvýšíte životnost autobaterie.


Dodavatel a servis akumulátorů včetně autobaterií

Dodavatel a servis akumulátorů včetně autobaterií

Prodáváme, montujeme, likvidujeme a sepisujeme startovací, trakční a staniční akumulátory, nabíjecí techniku a další příslušenství. Za více než dvacet let našeho působení jsme získali množství zkušeností, díky kterým dokážeme plnit přání a požadavky zákazníků lépe, než jakákoliv konkurenční firma. Dbáme na kvalitu a spolehlivost dodávek, abychom našim zákazníkům dnes a denně dokazovali, že jsme opravdu ti nejlepší v oboru. Dodáváme zařízení jedině od renomovaných zahraničních firem, jako jsou TAB Mežica, Sznajder nebo SIAP. Najdete nás v Praze 4, Šternberku u Olomouce, Šenově u Ostravy a Českých Budějovicích. Na všech našich provozovnách se vám vždy dostane prvotřídních služeb a rychlého servisu v případě nutných montáží nebo řešení technických problémů kdekoliv v České republice.


Prodej a servis startovacích, trakčních akumulátorů Praha

Prodej a servis startovacích, trakčních akumulátorů Praha

Společnost THL-Techall, s.r.o. nabízí prodej a servis startovacích a trakčních akumulátorů. Trakční akumulátory jsou akumulátory průmyslové, které slouží k pohonu dopravních prostředků, např.manipulační, zdvižné, důlní,plošinové, golfové vozíky, úklidové stroje, elektromobily. - kyselinové, gelové. Startovací akumulátory jsou určeny pro osobní automobily. Akumulátory ( autobaterie ) - Sznajder SILVER - Sznajder PLUS - Sznajder PLUS JAPAN - TRUCK SUPER HEAVY DUTY. V servisu akumulátorů se zaměřujeme na dobíjení, měření,testování a revizi. Zabýváme se také likvidací akumulátorů. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit, rádi Vám se vším poradíme.


Staniční a trakční akumulátory Praha

Staniční a trakční akumulátory Praha

Od tradičního slovinského výrobce průmyslových akumulátorů TAB Mežica dodáváme: - staniční články řady OPzS o kapacitě 100Ah až 3000Ah - blokové staniční baterie řady OPzS o kapacitě 50Ah až 300Ah - blokové staniční baterie řady OGi o kapacitě 25Ah až 900Ah. Tyto akumulátory jsou zajímavé nejen svojí příznivou cenou, ale rovněž i velmi vysokou kvalitou. Jsou vyráběny ve švédské licenci TUDOR a mají certifikáty kvality ISO 9001 a ISO 14001. Vzhledem k jejich kvalitě poskytujeme na tyto akumulátory záruku až 48 měsíců. Dalším výrobcem se stoletou tradicí ve výrobě průmyslových akumulátorů je německá firma BAE Batterien Berlin s certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. Dodávají se podle provedení a konstrukce: - BAE SECURA OPzS – blokové akumulátory s volným elektrolytem - BAE SECURA OPzS – články s volným elektrolytem - BAE SECURA OPzV – blokové bezúdržbové akumulátory, gelové - BAE SECURA OPzV – bezúdržbové články, gelové - BAE OGiV – blokové akumulátory pro dobu zálohování od 15 minut do několika hodin. Belgické akumulátory značky DYNO jsou bezúdržbové, ventilem řízené akumulátory, s elektrolytem absorbovaným v mikroporézním rounu ze skelné tkaniny – tzv. AGM akumulátory. Tyto akumulátory nacházejí použití jako záložní zdroje všude tam, kde se nedají použít akumulátory s volným elektrolytem nebo do UPS zařízení. Dle životnosti se dělí na: - akumulátory DAS – výrobcem udávaná životnost 5 let - akumulátory DAB – výrobcem udávaná životnost 10 let.


Startovací akumulátory a bateriové kleště Praha

Startovací akumulátory a bateriové kleště Praha

Společnost THL-Techall, s.r.o. představuje v naší nabídce startovací akumulátory a bateriové kleště. Akumulátory splňují nároky moderního automobilového trhu. Konstrukce a nejnovější technologie přispívají k dlouhé životnosti. Vysoký startovací proud zaručuje jistotu startu i při nejnižších teplotách. Nejvyšší kvalita výrobku je garantována prestižními oceněními. Značky: - Sznajder SILVER - Sznajder ULTRA - Sznajder PLUS - Sznajder PLUS JAPAN - Sznajder TRUCK HEAVY DUTY - TRUCK SUPER HEAVY DUTY. Bateriové kleště: - mosazné - ocelové. Více informací na:


Praha staniční a trakční akumulátory

Praha staniční a trakční akumulátory

Od tradičního slovinského výrobce průmyslových akumulátorů TAB Mežica dodáváme: - staniční články řady OPzS o kapacitě 100Ah až 3000Ah - blokové staniční baterie řady OPzS o kapacitě 50Ah až 300Ah - blokové staniční baterie řady OGi o kapacitě 25Ah až 900Ah. Tyto akumulátory jsou zajímavé nejen svojí příznivou cenou, ale rovněž i velmi vysokou kvalitou. Jsou vyráběny ve švédské licenci TUDOR a mají certifikáty kvality ISO 9001 a ISO 14001. Vzhledem k jejich kvalitě poskytujeme na tyto akumulátory záruku až 48 měsíců. Dalším výrobcem se stoletou tradicí ve výrobě průmyslových akumulátorů je německá firma BAE Batterien Berlin s certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. Dodávají se podle provedení a konstrukce: - BAE SECURA OPzS – blokové akumulátory s volným elektrolytem - BAE SECURA OPzS – články s volným elektrolytem - BAE SECURA OPzV – blokové bezúdržbové akumulátory, gelové - BAE SECURA OPzV – bezúdržbové články, gelové - BAE OGiV – blokové akumulátory pro dobu zálohování od 15 minut do několika hodin. Belgické akumulátory značky DYNO jsou bezúdržbové, ventilem řízené akumulátory, s elektrolytem absorbovaným v mikroporézním rounu ze skelné tkaniny – tzv. AGM akumulátory. Tyto akumulátory nacházejí použití jako záložní zdroje všude tam, kde se nedají použít akumulátory s volným elektrolytem nebo do UPS zařízení. Dle životnosti se dělí na: - akumulátory DAS – výrobcem udávaná životnost 5 let - akumulátory DAB – výrobcem udávaná životnost 10 let Více info naleznete viz odkaz níže:


Startovací akumulátory,startovací kabely.

Startovací akumulátory,startovací kabely.

Startovací akumulátory. Startovací kabely. Staniční akumulátory. Trakční akumulátory.


Praha bateriové svorky a kleště

Praha bateriové svorky a kleště

Společnost THL-Techall, s.r.o. nabízí kvalitní bateriové či akumulátorové svorky a kleště španělského výrobce AMADEO MARTÍ CARBONELL. Materiál: - mosaz - zinek - ocel. Provedení: - evropský typ (Fiat/Japan, Ford, osobní i nákladní vozy) - se šrouby (křídlové, ploché, plastové šrouby) - s jednoduchým uzávěrem - s dvojitým uzávěrem (osobní a nákladní vozy) - francouzský typ (s křídlovým nebo trojhranným šroubem). Více info viz odkaz níže:


Nabíjecí a měřící technika Praha

Nabíjecí a měřící technika Praha

Společnost THL-Techall, s.r.o. jako své další produkty představuje nabíjecí a měřící techniku Ferve. Výrobky značky FERVE mají téměř půl století dlouhou tradici a vyznačují se: - vysokou kvalitou (certifikát ISO 9001:2000, přísné verifikační testy na všech úrovních) - zárukou (nabíječe a testery odpovídají direktivě EU 73/23/EEC a standardům EN 60335-1 a EN 60335-2-26) - atraktivním designem perfektně přizpůsobeným požadavkům uživatelů. Sortiment: - nabíječky - zkoušečky - hustoměry - startovací kabely - boostery, apod. Více info naleznete viz odkaz níže: