Ing. Vladimír HRABÁNEK, CSc.


Sestupná 9/78, Praha 6 160 00
Firma I.S.H. Praha, Ing. Hrabánek -
inženýrská činnost pro oblast strojírenství, konstrukční činnost -obor pevnosti konstrukcí, analýza konstrukcí MKP, FEM, konstrukční činnost.

Počítačová analýza kovových
konstrukcí pomocí metody konečných
prvků - MKP, FEM.

Certifikované pracoviště dle ISO.

Firma v současné době provádí následující typy počítačových analýz:
- statická pevnostní lineární
- statická pevnostní nelineární
- dynamická pevnostní
- ověření základních modálních
vlastností (vlastní tvary a
frekvence)
- odezva na různá buzení
( zjištění odezvy na různé buzení )
- rezerva stability, lineární a
nelineární
( zjištění rezervy stability, lineární a nelineární )
- odhad životnosti
- kontaktní analýza, současně až 99 těles
- vícekriteriální optimalizace
- teplotní analýza (pro ustálené i neustálené teplotní pole)
- proudění stlačitelných a nestlačitelných médií (např. obtékání skříní vozidel apod.)
- creep

Konzultační činnost - oblast pevnostní problematiky kovových, zejména ocelových konstrukcí.

Firma využívá nejmodernější vědecké poznatky z oblasti teorie metody koneč-ných prvků a pružnosti a pevnosti.

Produkty
  • zkušební laboratoře, testování výrobků, ověřování jakosti, provádění nezávislých testů, certifikace materiálů
  • snímače teploty, měření vodivosti, regulátory a tlakoměry, servomotory a čidla, montáž měřidel
  • vědeckovýzkumná činnost, inovační programy, tvůrčí práce, rozšíření oborových znalostí

Kompletní služby v oblasti realit Klatovy, prodej pronájem nemovitostí, prodej pozemků, apartmány.

Kompletní služby v oblasti realit Klatovy, prodej pronájem nemovitostí, prodej pozemků, apartmány

Opravy mobilů, notebooků a osobních počítačů Plzeň, údržby PC zařízení, diagnostiky závad.

Opravy mobilů, notebooků a osobních počítačů Plzeň, údržby PC zařízení, diagnostiky závad

Související články
Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Měření a modelování hluku, akustické studie

Greif-akustika, s.r.o.

Měření a modelování hluku, akustické studie

Máte zájem konzultovat, změřit i snížit celkový hluk? Důležité je identifikovat zdroj hluku, analyzovat problém a následně připravit strategii a odborné řešení, které má za účel vytvořit individuální opatření. Na to však nebudete sami, protože svoje zkušenosti a odbornost vám poskytne společnost Greif-akustika, s.r.o. se sídlem v Praze.


Průmyslové váhy a váhové terminály

LESAK s.r.o.

Průmyslové váhy a váhové terminály

Každý z nás zná klasickou domácí váhu. Váhy v dnešní době existují v různých provedeních, proto se rozdělují do skupin. U nás můžete najít velké váhy paletové, průmyslové nebo třeba nájezdové, které se taktéž používají v průmyslu. Pořídit si však můžete i jednodušší typ jakým je například i dotykový průmyslový terminál.


Společnost Panametria CZ zajišťuje výrobky od různých značek pro analýzu vlhkosti, analýzu kyslíku nebo měření průtoku ultrazvukem

PANAMETRIA CZ s.r.o.

Společnost Panametria CZ zajišťuje výrobky od různých značek pro analýzu vlhkosti, analýzu kyslíku nebo měření průtoku ultrazvukem

Tato společnost zajišťuje také veškerý servis, poradenství, demo předvedení, kalibraci, návrh projektu, zkušební měření a mnoho dalšího. Kdykoliv se můžete na tuto firmu obrátit. Velice rádi Vám ve všem vyhoví. Předvedou, ukážou a díky tomu poznáte daný výrobek i v praxi po názorné ukázce.


Firemní články
Počítačové analýzy kovových konstrukcí od I.S.H. Praha

Počítačové analýzy kovových konstrukcí od I.S.H. Praha

Společnost I.S.H. Praha se při své činnosti v oblasti inženýrských služeb ve strojírenství specializuje především na počítačové analýzy kovových konstrukcí. Pro ty nejčastěji využívá takzvanou metodu konečných prvků, ale zabývá se také zakázkovými projekty. Vznikla na samém počátku devadesátých let a díky těmto letitým zkušenostem může nabídnout menším i velkým strojírenským firmám prvotřídní technickou pomoc.


Analýza konstrukcí MKP, pevnosti konstrukcí Praha

Analýza konstrukcí MKP, pevnosti konstrukcí Praha

Firma I.S.H. Praha poskytuje svým zákazníkům technickou podporu při vývoji konstrukcí, navrhuje řešení příčin poruch a jejich odstraňování, vypracovává návrh konstrukčních úprav a změn, které vedou k odstranění závad. V neposlední řadě pracuje na vylepšování technologických postupů a procesů. Naše aktivity jsou zaměřeny do všech oblastí strojírenství. Počítačové analýzy kovových strojírenských konstrukcí jsou prováděny pomocí metody konečných prvků (MKP). Konzultační činnost v oboru pevnosti konstrukcí je u nás samozřejmostí. Pomocí našich analýz budou vaše konstrukce lehčí, pevnější, spolehlivější a konku-renceschopnější. Ochotně vám ve všem poradíme a pomůžeme.


Poradenství v oblasti pevnosti konstrukcí

Poradenství v oblasti pevnosti konstrukcí

Nabízíme konzultační a poradenskou činnost v oboru pevnosti konstrukcí, analýzy konstrukcí MKP a konstrukční činnost. V současné době nabízíme následující typy počítačových analýz: - statická pevnostní lineární a nelineární - dynamická pevnostní - ověření základních modálních vlastností (vlastní tvary a frekvence) - zjištění odezvy na různá buzení, rezervy stability - odhad životnosti - kontaktní, současně až 99 těles - vícekriteriální optimalizace - teplotní - pro ustálené i neustálené teplotní pole - proudění stlačitelných a nestlačitelných médií. Naše společnost je připravena svými analýzami napomoci zvýšit kvalitu výrobků svých zákazníků.


Počítačová analýza konstrukcí

Počítačová analýza konstrukcí

Společnost Ing.CSc.Vladimír HRABÁNEK - I.S.H nabízí konzultační činnost v oboru pevnosti konstrukcí, analýzy konstrukcí MKP a konstrukční činnost. V současné době nabízíme následující typy počítačových analýz: - statická pevnostní lineární - statická pevnostní nelineární - dynamická pevnostní - ověření základních modálních vlastností (vlastní tvary a frekvence) - zjištění odezvy na různá buzení - zjištění rezervy stability, lineární a nelineární - odhad životnosti - kontaktní, současně až 99 těles - vícekriteriální optimalizace - teplotní (pro ustálené i neustálené teplotní pole) - proudění stlačitelných a nestlačitelných médií (např. obtékání skříní vozidel apod.) - creep. Podrobnější informace najdete na našich stránkách www.ishpraha.cz


Počítačové analýzy konstrukcí metodou konečných prvků

Počítačové analýzy konstrukcí metodou konečných prvků

Společnost Ing.CSc.Vladimír HRABÁNEK - Inženýrské služby nabízí počítačové analýzy konstrukcí metodou konečných prvků. Počítačové analýzy jsou vhodné ve fázi návrhu určitého stroje nebo jeho dílu. Představují vybrat nejlepší variantu, která je pak zpracována do nejmenších detailů.


Technická podpora při vývoji konstrukcí

Technická podpora při vývoji konstrukcí

Společnost I.S.H. Praha nabízí svým zákazníkům, kterými jsou různé velké i malé strojírenské firmy, technickou pomoc. Jedná se zejména o: - technickou podporu při vývoji konstrukcí, - řešení příčin poruch a jejich odstraňování, návrh konstrukčních úprav a změn, které vedou k odstranění závad, - vylepšování technologických postupů a procesů. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.