Sagitta s.r.o.


Lukášova 188/2, Praha 3 130 00

Služby
-celní deklarace, výhradní zastoupení Peter Justesen Company,
- Denmark - duty free
- diplomatické zásobování
-mezinárodní stěhování
-přeprava uměleckých děl a celých
výstav
-vnitrostátní a mezinárodní
automobilová doprava
-letecká a námořní přeprava
-zastoupení rejdařů:
-W.E.C. Lines
-skladovací služby, skladování
-registrace automobilů
-odborné celní poradenství, celní
odbavení v zahraničí
-pojištení movitého i nemovitého
majetku, aut a výrobních zařízení
-víza k dlouhodobému pobytu a pracovní
povolení
-registrace automobilů
-asistence při výběru bytu, kanceláří
-služby realitní kanceláře, úklidové
služby.

Speciální relocation servis
-specialisté na přesun pracovníků mezinárodních společností i jejich rodin, diplomatů i jednotlivců do a z České republiky.
Specializovaný tým je připraven vyjít vstříc individuálním požadavkům naších klientů a pomoci jim tak při adaptaci na nové prostředí.


Mezinárodní přeprava, letecká, námořní, FCL, LCL, kamionová, kusová,
mezinárodní stěhování, celní služby, INTRASTAT, TARIC, pojištění, relocation,
pracovní povolení, povolení k pobytu, registrace aut, realitní služby,
úklidové služby, poradenství
- marketing, reklama, PR

IČ: 25140175
DIČ: CZ25140175
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Zuzana Hrozová

Přesun pracovníků mezinárodních společností

Přesun pracovníků mezinárodních společností

Speciální relocation servis. Společnost Sagitta s.r.o. je specialistou na přesun: - pracovníků mezinárodních společností i jejich rodin - diplomatů i jednotlivců do a z České republiky. Náš specializovaný tým je připraven vyjít vstříc individuálním požadavkům naších klientů a pomoci jim tak při adaptaci na nové prostředí. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Praha mezinárodní stěhování

Praha mezinárodní stěhování

Společnost Sagitta s.r.o. je společnosti poskytující široké portfolio služeb v oblasti mezinárodního stěhování – reloction. Zastupujeme rejdaře Holland Maas Container Line B. V., Holland Msss Shipping B.V. a W.E.C. Lines, a to pro Českou i Slovenskou republiku. Kompletní služby: - mezinárodní stěhování - celní odbavení v ČR i v zahraničí - přesun domácích mazlíčků vč. vyřízení veškerých povolení - asistence při vyřizování pracovního povolení a povolení k pobytu (vízum nad 90 dní) - registrace automobilů na DI (přihlášení, odhlášení, převozní značky STK, povinné ručení, změny apod.) - asistence při výběru bytu, kanceláří apod. Doplňkové služby: - úklid - řemeslné práce - au-pair - pojištění apod - speciální relocation servis Jsme specialisté na přesun pracovníků mezinárodních společností i jejich rodin, diplomatů i jednotlivců do a z České republiky. Podrobnější informace o našich službách najdete na našich webových stránkách www.sagittaprague.cz


Mezinárodní letecká přeprava Praha

Mezinárodní letecká přeprava Praha

Společnost Sagitta s.r.o. nabízí mezinárodní leteckou přepravu. Doba přepravy se pohybuje od 2 až do 10 dní v závislosti na destinaci a způsobu doručení. Na základě poskytnutých údajů společnost sama vyplní letecký nákladní list (AWB). Nutné údaje: - jméno a adresa odesílatele - jméno a adresa příjemce, případně telefonní a faxové spojení - druh zboží (komodita) - rozměry v cm (délka, šířka, výška) - počet kusů a váha. Zásilky jsou pojištěny dle zákona do výše 20 USD za 1 kilogram, ne však na sumu vyšší než-li je deklarovaná hodnota zboží. Sazba pojistného je závislá na druhu zboží a zemi určení. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Praha mezinárodní stěhování - nová kancelář SAGITTA s.r.o

Praha mezinárodní stěhování - nová kancelář SAGITTA s.r.o

Společnost Sagitta s.r.o. oznamuje, že od 1. 8. 2012 je na nové adrese: Lukášova 188/2 130 00 Praha 3 (2.patro, parking vjezd do supermarketu Billa). Podrobnější informace včetně dalších kontaktů najdete na odkazu viz níže.Další produkty a služby
  • řízení transportu zásilek, organizace dopravy nákladů, zprostředkování přepravy, spediční služby
  • letecká přeprava osob, transport nákladů letadly, rezervace letenek
  • přeprava nákladů po vodě, říční nákladní doprava, služby nákladních lodí, přeprava nákladů do přístavů, usplavnění řek
  • logistické služby, celní deklarace, přeprava kusových zásilek, sběrná služba
  • tuzemská přeprava nákladů, tuzemská přeprava zemědělských komodit, tuzemská kamionová doprava, tuzemská železniční doprava
  • zahraniční přeprava nákladů, zahraniční přeprava zemědělských komodit, zahraniční kamionová doprava, zahraniční doprava po železnici
  • služby stěhování kanceláří, stěhování materiálů provozoven, stěhování strojů, pomoc s přemístěním nábytku
  • celní jednatelství, celní deklarace, celní poradenství, školení celní problematiky, zpracování celních dokumentů
  • volné skladové kapacity, kryté skladové prostory, zapůjčení skladové techniky, efektivní řízení skladových zásob


Související články
Nadměrná, těžká a nadrozměrná doprava
Nadměrná, těžká a nadrozměrná doprava

Přeprava nadměrného, těžkého či nadrozměrného nákladu sebou přináší komplikace, a to nejen se samotným převozem, ale i s dodržením podmínek a dalších úkonů jako třeba zajištění nákladu, aby nijak neohrozil účastníky silničního provozu. Pokud právě řešíte převoz takového nákladu a kromě profesionální dopravy potřebujete i řadu zkušeností, tak se obraťte na firmu ZIPP Brno s.r.o.


Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


Speciální stěhování a stěhování výrobních linek a provozu
Speciální stěhování a stěhování výrobních linek a provozu

Ne nadarmo se říká, že raději vyhořet, než se stěhovat. Není divu, když se za ta léta toho nastřádá tolik, že nevíte co dřív stěhovat. A co potom v případě výrobních hal, kanceláří a dalších firemních prostorů, kde se kromě jiného nacházejí stroje nebo výrobní linky? Nenastane žádný problém, protože na speciální stěhování je odborníkem firma Stěhování BRZEK se sídlem v Jablonci nad Nisou.


Betonárna Středočeský kraj
Betonárna Středočeský kraj

Potřebujete zajistit beton na stavbu? Stavíte dům a sháníte ve Středočeském kraji spolehlivou firmu, která by beton dodala? Nebo naopak potřebujete beton pro podnikání nebo svou firmu? V tom případě se můžete obrátit na společnost, která se nazývá Betonárka Kolín.