Autoservis-Dieselservis
Jiří Libovický


Rymáně 908, Mníšek pod Brdy 252 10

Autoservis-Dieselselservis Libovický

- diagnostika, servis a opravy
- elektronické vstřikovací systémy
- oprava vstřikovacích čerpadel, Bosch, Zexel, Kiki, Lucas,
Delphi, Nipon, Denso, Siemens VDO dnes Continetal, Toyta, Motorpal.

IČ: 12372731
DIČ: CZ5810180607
Okres: Praha-západ
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jiří Libovický

Prodej, opravy a diagnostika

Prodej, opravy a diagnostika

Prodej a opravy vstřikovacích čerpadel a vstřiků,řidicích jednotek,el.agregátů,Bosch,Delphi,Denso,Siemens, plnění klimatizací,výměny olejou,opravy motorů,podvozkových částí a opravy brzd,měření tlumičů i výměny,diagnostika všech elektronických částí vozidla,možnost si určit cenu opravy po konzultaci s odborníkem


Pozor běžný servis za 1,kč

Pozor běžný servis za 1,kč

výprodej skladových zásob volat 602 387 643 ,běžný servis práce do 31,02,2013 1,kč


Oprava vstřikování paliva, čištění trysek motorů všech typů

Oprava vstřikování paliva, čištění trysek motorů všech typů

Autoservis-Dieselselservis Libovický - diagnostika, servis a opravy - elektronické vstřikovací systémy - oprava vstřikovacích čerpadel, Bosch, Zexel, Kiki, Lucas, Delphi, Nipon, Denso, Siemens VDO dnes Continetal, Toyta, Motorpal, ... - diesel motory, benzínové vstřikování - vstřikování paliva, vstřiků motoru - ultrazvukové čištění trysek motorů, všech typů - elektrických i elektronických systémů automobilů - vozy zahraničních značek - opravy a seřízení vozů a motoru - kontrola a výměna oleje, kapalin, filtrů motoru Měření emisí diesel Měření a výměna tlumičů - při nákupu 4 tlumičů montáž zdarma Brzdový specialista: - oprava a kontrola brzdových systémů - bezpečnostní systémy brzd, ABS Specialista na spojky a pedály Klimatizace a topení automobilu: - kontroly, opravy klimatizací, všech typů - plnění klimatizací (Diavia, Denso, ..) - opravy topení vozidel - kontrola a výměna oleje, kapalin, filtrů klimatizace Diagnostika vozů: - elektronických systémů automobilů, - vstřikovací čerpadla - provedení kompletní diagnostiky vozidel, kontroly tlumičů, kapalin, oleje, stav filtrů, rozvodových řemenů - elektronické brzdové systémů ABS atd. Pravidelná údržba a servis


Autoservis v Středočeský kraj a Praha, diagnostika automobilů.

Autoservis v Středočeský kraj a Praha, diagnostika automobilů.

Autoservis-Dieselselservis Libovický - diagnostika, servis a opravy - elektronické vstřikovací systémy - oprava vstřikovacích čerpadel, Bosch, Zexel, Kiki, Lucas, Delphi, Nipon, Denso, Siemens VDO dnes Continetal, Toyta, Motorpal, ... - diesel motory, benzínové vstřikování - vstřikování paliva, vstřiků motoru - ultrazvukové čištění trysek motorů, všech typů - elektrických i elektronických systémů automobilů - vozy zahraničních značek - opravy a seřízení vozů a motoru - kontrola a výměna oleje, kapalin, filtrů motoru Měření emisí diesel Měření a výměna tlumičů - při nákupu 4 tlumičů montáž zdarma Brzdový specialista: - oprava a kontrola brzdových systémů - bezpečnostní systémy brzd, ABS Specialista na spojky a pedály Klimatizace a topení automobilu: - kontroly, opravy klimatizací, všech typů - plnění klimatizací (Diavia, Denso, ..) - opravy topení vozidel - kontrola a výměna oleje, kapalin, filtrů klimatizace Diagnostika vozů: - elektronických systémů automobilů, - vstřikovací čerpadla - provedení kompletní diagnostiky vozidel, kontroly tlumičů, kapalin, oleje, stav filtrů, rozvodových řemenů - elektronické brzdové systémů ABS atd. Pravidelná údržba a servis Prodej: - náhradní dílů - ojeté automobily - výměnných náhradních dílů.


Dieselservis, oprava diesel motorů, vstřikovacích čerpadel,

Dieselservis, oprava diesel motorů, vstřikovacích čerpadel,

Autoservis-Dieselselservis Libovický - diagnostika, servis a opravy - elektronické vstřikovací systémy - oprava vstřikovacích čerpadel, Bosch, Zexel, Kiki, Lucas, Delphi, Nipon, Denso, Siemens VDO dnes Continetal, Toyta, Motorpal, ... - diesel motory, benzínové vstřikování - vstřikování paliva, vstřiků motoru - ultrazvukové čištění trysek motorů, všech typů - elektrických i elektronických systémů automobilů - vozy zahraničních značek - opravy a seřízení vozů a motoru - kontrola a výměna oleje, kapalin, filtrů motoru Měření emisí diesel Měření a výměna tlumičů - při nákupu 4 tlumičů montáž zdarma Brzdový specialista: - oprava a kontrola brzdových systémů - bezpečnostní systémy brzd, ABS Specialista na spojky a pedály.


Autoservis oblast Praha, diagnostika a oprava palivové soustavy.

Autoservis oblast Praha, diagnostika a oprava palivové soustavy.

Autoservis, dieselselservis.. Nabídka diagnostiky, servisu palivových soustav. Opravy elektronických vstřikovacích systémů Opravy vstřikovacích čerpadel, Bosch, Zexel, Kiki, Lucas, Delphi, Nipon, Denso, Siemens VDO dnes Continetal, Toyta, Motorpal, a dal. Servis diesel motorů, benzínového vstřikování, vstřiků motorů. Provedení ultrazvukového čištění trysek motorů, všech typů Servis a opravy elektrických i elektronických systémů. automobilů. Opravy a seřízení motoru a vozu. Kontrola a výměna oleje, kapalin, filtrů motoru. Měření emisí diesel.


Autoservis - Dieselservis

Autoservis - Dieselservis

Autoservis-Dieselservis autorizovaný zástupce zn. BOSCH, DELPHI, AUTO ŠTANGL nabízí opravy a servis diesel motorů, elektronických vstřikovacích systémů, vstřikovacích čerpadel Bosch, Delphi, Denso, Motorpal, ... Oprava vstřikování paliva, vstřiků motoru, ultrazvukové čištění trysek motorů, elektrických i elektronických systémů automobilů. Opravy a seřízení vozů a motoru, kontrola a výměna oleje, kapalin, filtrů motoru. Měření emisí diesel motorů. Provádíme měření a výměna tlumičů výfuku. Brzdový specialista. Oprava a kontrola brzdových systémů, bezpečnostní systémy brzd, ABS. Specialista na spojky a pedály. Klimatizace a topení automobilu. Kontroly, opravy klimatizací, plnění klimatizací (Diavia, Denso, ..) Opravy topení vozidel. Kontrola a výměna oleje, kapalin, filtrů klimatizace. Diagnostika vozů, elektronických systémů automobilů, vstřikovací čerpadla. Provedení kompletní diagnostiky vozidel, kontroly tlumičů, kapalin, oleje, stav filtrů, rozvodových řemenů, elektronického brzdového systému ABS atd. Pravidelná údržba a servis. Prodej: náhradní díly pro auto, ojeté automobily, výměnných náhradních dílů


výprodej řidicích jednotek a vstřikovacích čerpadel

výprodej řidicích jednotek a vstřikovacích čerpadel

Výprodej řidicích jednotek a vstřikovacích čerpadelDalší produkty a služby
  • generální opravy automobilů, údržba automobilů, kompletní služby autoservisu
  • realizace technické prohlídky vozidla, emisní kontrola vozidel, měření emisí, přihlašování vozidel, dovozová prohlídka vozidel
  • prodej náhradních autodílů, prodej autopříslušenství, prodej autodoplňků

Restaurace a kavárna Scéna nabízí zážitek z moderní gastronomie, díky lahodným pokrmům, které jsou připravovány francouzskou metodou Sous vide. Pro Vaši firemní akci či oslavu využijte možnost bohatého rautu a zábavu formou bowlingové dráhy.

Související články
Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta
Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta

Na vyhledávání jednotlivých dílů máme perfektně přizpůsobený speciální program, který vyhledává dle cenové kategorie. Zadáte typ automobilu, parametry a náhradí díly, které potřebujete sehnat, my je okamžitě vyhledáme a do 24 hodin dodáme.


Čtvrtstoletím prověřená kvalita
Čtvrtstoletím prověřená kvalita

Už na první pohled je jasné, že společnost Autolaros Speed s.r.o. nebyla založena pouze z důvodu zisku. Dalo by se říci, že se v tomto případě jedná o splnění životního snu. Proto je tu dodnes hlavním krédem poctivost, kvalita a ohleduplný přístup ke každému zákazníkovi i zaměstnanci.


Generální opravy motorů
Generální opravy motorů

Motor každého automobilu je základem. Dá se přirovnat u lidí k bijícímu srdci, které tvoří základ života a základ všeho ostatního. Proto právě motor můžeme k srdci takto přirovnat, protože je to základ každého automobilu.


Klimatizace do přepravních vozů
Klimatizace do přepravních vozů

Letní období začíná, sluníčko stoupá stále výš a má daleko větší sílu, než je tomu v jiných ročních obdobích. Čekají nás vysoké teploty a krásně teploučko. Ovšem v některých případech velké horko může být až nepříjemné.