Expobank CZ a.s.


Vítězná 1/126, Praha 5 150 00

Expobank CZ a.s. je středně velkou, moderní a universální komerční bankou, která svým klientům poskytuje prvotřídní produkty a služby v oblastech firemního, osobního, investičního a mezinárodního bankovnictví a také v oblasti aktivit na finančních trzích.

IČ: 14893649
DIČ: CZ14893649
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Kateřina Petko

Osobní a privátní bankovnictví

Osobní a privátní bankovnictví

LBBW Bank CZ a.s. nabízí prvotřídní služby a produkty v oblasti osobního a privátního bankovnictví. Exklusivní poradenství a péče má jméno LBBW Bank. Náš cíl je jediný: maximálně spokojený klient, kterému poskytujeme rychlé, komfortní a bezproblémové služby. Privátní bankovnictví znamená pro LBBW Bank nadstandardní komplexní péči o klienta. Jsme připraveni vyjít maximálně vstříc všem Vašim požadavkům. Naší filosofií je poskytování individuálních služeb, ochrana a růst Vašeho majetku a to při dodržení co nejvyšší ochrany soukromí klienta LBBW Bank ve své nabídce produktů a služeb vychází z potřeb klientů, a proto klademe tak velký důraz především na jednoduchost, rychlost a spolehlivost poskytovaných služeb. Zajišťujeme pro Vás například tyto produkty a služby: - běžné účty - vkladové produkty - půjčky a úvěry - hypotéky - platební karty - investování - internetové bankovnictví - LBBW Direct - zelená úsporám.


Hypotéky úrokové sazby

Hypotéky úrokové sazby

LBBW Bank CZ a.s. Speciální nabídka pro hypotéky do 30.5.2010 - zvýhodněné sazby pro hypotéky od 2 000 000 - zvýhodněné sazby platí pro všechny druhy hypoték - splatnost hypotéky až 40 letDalší produkty a služby
  • hotovostní převody peněz, založení bankovního účtu, hypotéky a úvěry, penzijní připojištění, stavební spoření, směnárenské služby

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti výměny a opravy autoskel. Kontaktujte nás na bezplatné NONSTOP infolince 800 117 556!

Související články
Etické spoření od ČS penzijní společnosti
Etické spoření od ČS penzijní společnosti

Chcete nejen spořit, ale i efektivně zhodnotit vaše peníze a stát se součástí etických záležitostí? Podpora ekologické a společenské odpovědnosti na základě spoření patří v dnešní době k oblíbeným doplňkovým produktům penzijního spoření. Tento produkt vám sjedná Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s.


Penzijní spoření s optimálními státními příspěvky a daňovými úlevami díky Příspěvku na míru
Penzijní spoření s optimálními státními příspěvky a daňovými úlevami díky Příspěvku na míru

Chcete mít pod kontrolou, kolik peněz si vkládáte do penzijního spoření a tedy jaké obdržíte státní příspěvky a kolik peněz půjde na daňové úlevy? Díky nové bezplatné službě České spořitelny Příspěvek na míru je to možné. Získáte s ní možnost optimalizovat státní příspěvky a daňové úlevy. Investovat do penzijního spoření se vám tak vyplatí ještě více než kdy dříve.


Šetřit dětem na budoucnost  s doplňkovým penzijním spořením se vyplatí
Šetřit dětem na budoucnost s doplňkovým penzijním spořením se vyplatí

Spoření pro děti rozhodně není přežitkem, ba naopak. Již díky několika stovkám měsíčně jim můžete zaručit slušný obnos peněz na později, kdy se jim bude jistě hodit. Doplňkové penzijní spoření i pro ty nejmladší v rodině si můžete zařídit od začátku letošního roku i u České spořitelny.


Elektronické faktury Penzijní společnosti šetří váš čas i peníze
Elektronické faktury Penzijní společnosti šetří váš čas i peníze

Vývoj techniky se žene nemilosrdně kupředu a ovlivňuje tak i služby, které jsou nám poskytovány. Na tento fakt bychom si měli zvykat, jelikož většinou působí přímo na naše každodenní životy. Ani banky neusínají na vavřínech a snaží se držet krok s dobou. Čas papírových výpisů pomalu upadá, jeho místo nahrazují výpisy v elektronické podobě. Výjimkou není ani Penzijní společnost České spořitelny. Jestliže si šetříte na důchod právě zde, vězte, že roční výpisy a daňová potvrzení je nyní možné přijímat i elektronicky. Pro nastavení služby teď stačí jen pár kliknutí přímo v internetovém bankovnictví.