LLP Prague s.r.o.


Českomoravská 2420/15, Praha 9 - Libeň 190 93
LLP poskytuje konzultační a implementační služby středně velkým i globálním společnostem v rámci Evropy, v Severní Americe a Mexiku. Přístup společnosti LLP spojuje konzultační schopnosti a znalosti v oblasti projektového managementu se světovými softwarovými produkty i s vývojem vlastního softwaru.

Produkty:

- Infor SunSystems - optimální řešení pro účetnictví, finančnictví a reporting (tzv. back-office) pro středně velké organizace.

- Infor d/EPM a Infor BI - řešení pro profesionální plánování, budgetování a realizaci strategických cílů i pro každodenní rozhodování

- time@work - ideální řešení pro společnosti poskytující profesionální služby. Zahrnuje zpracování a schvalování časových výkazů a výdajových formulářů, podporuje procesy plánovaní, fakturace a reportování včetně propojení na účetní systémy.

- expense@work - nástroj na zpracování a schvalování výdajů v rámci celé organizace, včetně automatického výpočtu náhrad za domácí a zahraniční služební cesty a možnosti importu transakcí kreditních karet.

- forms@work - univerzální řešení pro tvorbu libovolných formulářů a pracovních postupů (workflow) které vyžadují schvalování

Další produkty a služby
  • vývoj programů, řešení software, tvorba programového vybavení, projektování počítačových sítí, podnikové výpočetní systémy

Kompletní finanční služby Praha, audit, mzdové účetnictví, finanční účetnictví, daňová evidence.

Kompletní finanční služby Praha, audit, mzdové účetnictví, finanční účetnictví, daňová evidence

Městys Hostomice v Ústeckém kraji – brána do Českého středohoří.

Městys Hostomice v Ústeckém kraji – brána do Českého středohoří

Související články
G-VIEW znamená snadnou orientaci v digitálních mapách

G-VIEW

G-VIEW znamená snadnou orientaci v digitálních mapách

Sofistikovaný software pro prohlížení digitálních map usnadňuje práci mnoha profesím. Pomáhá zejména pozemkovým úřadům, realitním kancelářím i správcům sítí. Program G-VIEW je jednoduchý z hlediska obsluhy, ale náročný ke svému výkonu.


Vývoj účetního a mzdového softwaru

ProgEco s.r.o.

Vývoj účetního a mzdového softwaru

Účetnictví je proces, který vyžaduje profesionalitu, zkušenosti a software, díky kterému bude pro každého zpracování podkladů hračkou. Nejlepším řešením je takový software, který je vyvíjený na základě zkušeností z oblasti účetnictví. A takové účetní produkty vyvíjí firma ProgEco s.r.o.


Počítačové služby od ITC Services Praha - výhody středně velké firmy

ITC Services, s.r.o.

Počítačové služby od ITC Services Praha - výhody středně velké firmy

Hledáte počítačové služby v Praze a nevíte, jak si vybrat jejich poskytovatele? Pomoci Vám mohou rady a tipy v tomto článku, které nám pomohli sestavit IT odborníci ze společnosti ITC Services, s.r.o., Praha 4.


Elektronická evidence docházky ušetří čas i peníze

ADVENT, spol. s r. o.

Elektronická evidence docházky ušetří čas i peníze

Zaměstnavatel musí mít přehled o docházce zaměstnanců do práce. Poslouží mu k tomu elektronická evidence docházky pomocí docházkových systémů. Jejich výrobou se zabývá společnost ADVENT, spol. s r.o.