Výstavba a rekonstrukce tenisových kurtů

Forward tenis - sportovní stavby Výstavba sportovišť a tenisových kurtů

Výstavba a rekonstrukce tenisových kurtů

Přírodní i umělé sportovní povrchy na venkovní i vnitřní sportoviště

Zajišťujeme komplexní servis při realizaci umělých i přírodních povrchů. Instalujeme povrchy na sportoviště vnitřní i venkovní. Nabízíme 3 základní typy povrchů - umělé sportovní povrchy, přírodní sportovní povrchy i mobilní překrývací povrch PortaFloor. Dodáváme povrchy vhodné pro profesionály, amatéry i rekreační sportovce. Jsme autorizováni pro realizaci sportovišť s uvedenými povrchy pro ČR.

BERGO, umělý kazetový povrch pro sportoviště

Víceúčelové umělé sportovní povrchy

Nabízíme široký výběr certifikovaných umělých sportovních povrchů. Jsme schopni poskytnout vhodný umělý povrch téměř pro všechny sporty. Většina námi nabízených umělých povrchů je víceúčelová a je k dispozici ve verzi pro vnitřní i venkovní sportoviště.
Instalujeme např. umělý kazetový povrch BERGO, který je oficiálním povrchem Českomoravského svazu hokejbalu; umělý modulový povrch SPORT COURT vhodný pro profesionální sportoviště, tělocvičny, školní hřiště i rekreační objekty; umělý sportovní vpichovaný koberec PLAYRITE určený pro tenis, fotbal, basketbal i rekreační sporty; stěrkový akrylátový povrch POLAT doporučený pro hard kurty; povrch DURAFLEX využívaný v posilovnách a fitness centrech; zámkový kazetový povrch SOFTILE KROSLOCK dodávaný pro školní a dětská hřiště, který nabízí maximální ochranu při pádu; OSST SURFACES povrch na bázi gumy pro atletiku, tělocvičny i víceúčelová hřiště.

Umělé sportovní povrchy na vnitřní a venkovní sportoviště


Umělý trávník XL TURF pro sportovní i dětská hřiště

Speciální typ mezi umělými sportovními povrchy představuje bezzásypový umělý trávník XL TURF. Tento umělý trávník 5. generace nevyžaduje zásyp gumovým granulátem ani křemičitým pískem.
Je velmi šetrný k pohybovému aparátu, nabízí výborné herní podmínky a současně má dlouhou životnost. Jako jediný umělý trávník se svými herními parametry podobá parametrům přírodních trávníků.
Pro tenisové kurty je určen trávník XL TURF v provedení XL TENNIS, pro víceúčelová hřiště je vhodný XL MULTI, pro fotbalová hřiště se nabízí XL PRO 1*. Jako povrch dětských hřišť se používá provedení XL PLAY.

Bezzásypový umělý trávník 5. generace XL TURF


Přírodní sportovní povrchy pro tenisové, beach volejbalové i beach fotbalové kurty

Pro tenisové kurty i hřiště na beach volejbal a beach fotbal dodáváme povrchy přírodní. Na výstavbu tenisových kurtů používáme kvalitní antuku vyrobenou z rozdrcených střešních tašek a cihel. Beach volejbalové a beach fotbalové kurty stavíme z velmi kvalitního křemičitého písku s atestem. Tento přírodní křemičitý písek se vyznačuje vysokou chemickou čistotou a mechanickou odolností.

Stavby hřišť pro beach volejbal a beach fotbal


Mobilní ochranné povrchy pro kulturní a společenské akce

Firma Forward Tenis také instaluje mobilní ochranné překrývací povrchy, které umožňují využití sportovišť i pro jiné účely, než pro které byly postaveny, např. pro uspořádání nejrůznějších společenských a kulturních akcí.
Původní povrch sportoviště je mobilním ochranným povrchem PortaFloor překryt. Tak je ochráněn před poškozením způsobeným silným zatížením či provozem.
Povrchy PortaFloor jsou modulové, jednotlivé moduly se snadno skládají a umožňují také rychlou demontáž.
Nabízíme typ PortaFloor EX určený pro ochranu přírodních trávníků, PortaFloor SSC vhodný pro ochranu umělých sportovních povrchů a PortaFloor PRO umožňující ochranu povrchu při nejtěžším zatížení.

Mobilní ochranné povrchy PortaFloor


PODSTRÁNKY

Tenisové kurty, antuka, umělý trávník, pružné kurty

Tenisové kurty, antuka, umělý trávník, pružné kurty
Výstavba a rekonstrukce tenisových kurtů

Víceúčelovová sportoviště na klíč, vybavení sportovišť

Víceúčelovová sportoviště na klíč, vybavení sportovišť
Sportovní stavby na klíč, nafukovací haly, montované haly, vybavení sportovišť

Umělé, přírodní a ochranné povrchy sportovišť

Umělé, přírodní a ochranné povrchy sportovišť
Přírodní i umělé sportovní povrchy na venkovní i vnitřní sportoviště
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Forward tenis - sportovní stavby Výstavba sportovišť a tenisových kurtů
WEBOVÁ STRÁNKA
Forward tenis - sportovní stavby
www.sportovni-stavby.cz
Adresa

Adresa

Vestecká 1010
Stará Boleslav 250 02

info@sportovni-stavby.cz
+420 603 254 724


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha