Sportovní stavby na klíč, nafukovací haly, montované haly, vybavení sportovišť

Forward tenis - sportovní stavby Výstavba sportovišť a tenisových kurtů

Sportovní stavby na klíč, nafukovací haly, montované haly, vybavení sportovišť

Výstavba a rekonstrukce tenisových kurtů

Společnost Forward tenis se specializuje na výstavbu nových tenisových kurtů i rekonstrukci tenisových dvorců stávajících. Zajistí dodávku a montáž tenisových povrchů i případný servis. Nabízí široký výběr tenisových povrchů - přírodních i umělých. Pro tenisové kurty dodává také veškeré doplňkové zboží a zajistí případný servis.

Tenisové kurty a dvorce s antukovým povrchem, Forward tenis, Stará Boleslav

Tenisové kurty a dvorce s antukovým povrchem – výstavba, rekonstrukce

Zajistíme výstavbu kvalitních tenisových kurtů s antukovým povrchem. Pro jejich výstavbu používáme pouze kvalitní antuku vyrobenou z rozdrcených střešních tašek a cihel od prověřených českých dodavatelů.
Velkou pozornost věnujeme zajištění dostatečného odvodu dešťové vody z povrchu i ze spodní vrstvy a odbornému vrstvení antuky, díky kterému dosáhneme absolutně rovného povrhu dvorce.
Do položené antukové desky je možné vložit umělé tenisové lajny, které zajistí přesné vymezení hřiště bez nutnosti pravidelného lajnování vápnem.

Výstavba a rekonstrukce antukových tenisových kurtů a hřišť


Zásypový i bezzásypový umělý trávník pro tenisové kurty a dvorce

Povrch tenisového kurtu může být tvořen také umělým trávníkem, který je rychlejší než antuka. Je možné vybírat mezi umělou trávou se zásypem křemičitým pískem a umělou trávou se zásypem křemičitým pískem obaleným gumovým povlakem.
Umělá tráva se zásypem křemičitým pískem obaleným gumovým povlakem je novější variantou. Výhodou tohoto typu je, že zasypání umělé trávy je trvalé, písek není nutné po celou dobu životnosti umělé trávy vysávat a čistit. Jedná se tak i o ekonomičtější variantu.
Oba zmíněné typy umělé trávy jsou používány nejen pro tenisové kurty, ale i víceúčelová hřiště.
V naší nabídce najdete i bezzásypový umělý trávník TURF XL TENNIS, který představuje revoluční technologii v oblasti umělých povrchů. Tento typ umělé trávy je velmi šetrný ke zdraví sportovců.

Umělý trávník pro tenisové kurty a dvorce


Playrite – umělý sportovní vpichovaný koberec a další tenisové umělé povrchy

Textilní sportovní povrch Playrite je vyráběný vpichovanou technologií. Je tvořen vysokou hustotou smyček. Sportovec se pohybuje pouze na povrchu smyček, je tedy chráněn jeho pohybový aparát. Další výhodou umělého koberce Playrite je minimalizování nákladů na provoz a údržbu tenisového kurtu. Povrch se používá při budování nového tenisového kurtu i při rekonstrukci starých sportovních hřišť.
Jako UMĚLÁ PRAVÁ ANTUKA bývá označován tenisový povrch PLAYRITE MATCHCLAY, který je plnohodnotnou náhradou přírodního antukového kurtu. Tento povrch má vynikající herní vlastnosti.
Vpichované koberce umožňují i zasazení loga sportovního klubu či jiné požadované grafiky a jsou vhodné i pro řadu dalších sportů.
I další námi nabízené umělé sportovní povrhy lze použít jako povrchy tenisové: umělý kazetový sportovní povrch BERGO, umělý modulový povrch SPORT COURT, stěrkový akrylátový povrch Polat.

Umělé sportovní vpichované koberce Playrite


Vybavení pro tenisové kurty a doplňkové služby

Pro tenisové kurty dodáváme veškeré doplňkové zboží – sítě, tenisové sloupky, umělé lajny, zametací nářadí atd. Zajišťujeme osvětlení tenisových kurtů, jejich zavlažování i oplocení. Nabízíme také výstavbu i rekonstrukci tenisových hal. Zákazník má na výběr mezi montovanými sportovními halami a halami nafukovacími. Novinkou jsou dvouplášťové haly, které umožňují až 30% úsporu nákladů na vytápění.

Vybavení tenisových kurtů a dvorců


PODSTRÁNKY

Tenisové kurty, antuka, umělý trávník, pružné kurty

Tenisové kurty, antuka, umělý trávník, pružné kurty
Výstavba a rekonstrukce tenisových kurtů

Víceúčelovová sportoviště na klíč, vybavení sportovišť

Víceúčelovová sportoviště na klíč, vybavení sportovišť
Sportovní stavby na klíč, nafukovací haly, montované haly, vybavení sportovišť

Umělé, přírodní a ochranné povrchy sportovišť

Umělé, přírodní a ochranné povrchy sportovišť
Přírodní i umělé sportovní povrchy na venkovní i vnitřní sportoviště
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Forward tenis - sportovní stavby Výstavba sportovišť a tenisových kurtů
WEBOVÁ STRÁNKA
Forward tenis - sportovní stavby
www.sportovni-stavby.cz
Adresa

Adresa

Vestecká 1010
Stará Boleslav 250 02

info@sportovni-stavby.cz
+420 603 254 724


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha