RETIDA spol. s r.o.


Dělnická 54, Praha 7 170 00

Reklamní agentura - RETIDA spol. s. r.o. představuje svou činnost již od roku 1994.
Zabýváme se dodávkou reklamních a dárkových předmětů s potiskem i bez, dále výrobou reklamních tiskovin a poutačů, polepy osobních i nákladních vozů a v neposlední řadě zakázkovou výrobou předmětů.

Všechny naše produkty nabízíme s potiskem dle přání zákazníka, provádíme ražbu, gravírování, tamponový tisk, sítotisk, flexotisk nebo výšivky.

Ke každému klientovi máme osobní přístup, s výběrem Vám kdykoli rádi poradíme.
Máme velký počet dodavatelů a proto jsme schopni zajistit i jiné zboží, které přímo naše katalogová nabídka neobsahuje. Proto neváhejte a kontaktujte nás.

S radostí Vám ZDARMA poskytneme katalog reklamních a dárkových předmětů a také rozvoz po Praze.

V našem on-line katalogu Vám můžeme nabídnout tento sortiment:
- kalendáře, diáře, PF karty
- psací, kancelářské a školní potřeby
- přívěsky, peněženky, klíčenky, obaly na vizitky a doklady
- kufříky, aktovky, etue, tašky a mapy na dokumenty
- deštníky a cestovní potřeby
- kosmetické, hygienické, kuchyňské a domácí potřeby
- textil, oděvy a oděvní doplňky
- metry, nože, nářadí, teploměry, svítilny
- sport, outdoor, potřeby pro auto-moto, wellness a golf
- hodiny, hodinky, budíky, stopky a elektroniku
- potřeby pro kuřáky, nápoje a potraviny
- hračky a společenské hry
- ostatní reklamní předměty.

Rozvoz zboží po Praze poskytujeme zdarma.

IČ: 62418149
DIČ: CZ62418149
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Hana Hodalová

Tiskové služby Praha - letáky, vizitky a samolepky všeho druhu

Tiskové služby Praha - letáky, vizitky a samolepky všeho druhu

Tiskové služby, jako letáky nebo vizitky jsou prakticky nezbytné, pokud chcete propagovat svoji firmu, akci neb prostě pozvat své přátelé na svatbu či oslavu narozenin. Tak to budete potřebovat originální a kvalitní letáky, katalogy, vizitky a samolepky. Kde je seženete? No přece u společnosti Retida. Nabízíme vám kompletní tiskové služby a tisk nejrůznějších propagačních materiálů přesně dle vašich požadavků. Grafická podoba nejen reklamních materiálů je velmi důležitá. Letáky, vizitky, ale i samolepky by tak měly na první pohled zaujmout, být originální a zároveň přehledné a v neposlední řadě vyrobené z kvalitního materiálu. Naše tiskové služby jsou vám proto k dispozici od prvotního návrhu až po konečný tisk. Ptáte se, co vše vám tiskové služby naší společnosti nabízí? Návrh i odborný tisk vám zajistíme v případě, že potřebujete: - vizitky - papíry, bloky a obálky - pozvánky a novoročenky - propagační letáky - barevná firemní loga - vývěsní štíty Výhodnou a velmi účinnou propagací je také reklama nalepená na autech, tedy profesionální polepy aut. I v tomto případě jsou tu pro vás naše tiskové služby. Vytiskneme vám originální samolepky různých tvarů i velikostí. Logo vaší firmy nebo název produktu tak může být všem na očích. Kvalita, rychlost vyřízení a individuální přístup, na tom si v naší společnosti skutečně zakládáme. Pro tiskové služby proto používáme osvědčené moderní přístroje a jsme připraveni vyhovět všem vašim požadavkům. Ať už tak chcete využít naše tiskové služby pro propagaci velké firmy, vyrobit samolepky na auto nebo vás zajímá tisk letáků a vizitek v menším množství, jsme tu pro vás.


Reklamní předměty Praha - propagujte vaši firmu!

Reklamní předměty Praha - propagujte vaši firmu!

Pokud se chcete svým zákazníkům přiblížit ještě o kousek, vyzkoušejte cestu prostřednictvím vkusných reklamních předmětů s potiskem. Široký výběr reklamních předmětů má pro vás společnost Retida, která vám může potisknout téměř jakoukoli věc, na kterou si vzpomenete. Dárkové i reklamní předměty potiskujeme několika technologickými postupy: - ražba - gravírování - tamponový tisk - sítotisk - flexotisk Jestliže byste však dali raději přednost výšivce před potiskem, ani to pro firmu Retida a naše reklamní předměty není problém. Mezi základní reklamní a dárkové předměty, které si můžete nechat potisknout firemním logem, patří: - kalendáře, diáře, PF karty - psací potřeby - kancelářské a školní potřeby - peněženky, klíčenky, obaly na vizitky - kufříky, aktovky - deštníky - kosmetické a hygienické potřeby - cestovní potřeby - textil, oděvy, doplňky - metry, nože, nářadí, svítilny - hodiny, hodinky, budíky - potřeby pro kuřáky - hračky - ostatní předměty Základní sortiment výrobků, které můžete využít také jako dárkové předměty s potiskem, je skutečné široký. Mezi rozšířený sortiment se dále řadí odnosné tašky, USB disky nebo 3D etikety a magnetky. Pokud byste si však z této nabídky žádný vhodný reklamní předmět pro vaši firmu nevybrali, v nabídce máme i zakázkovou výrobu. Vše přesně podle vašich požadavků a přání.


Reklamní předměty, reklamní tašky, reklamní USB, Praha

Reklamní předměty, reklamní tašky, reklamní USB, Praha

Společnost Retida Praha nabízí širokou paletu dárkových a reklamních předmětů, které lze prakticky libovolně potisknout či opatřit výšivkou. Dárkové a reklamní předměty, jako jsou například reklamní tašky nebo třeba reklamní USB disky, opatříme jakýmkoliv logem, nápisem či obrázkem. K tomuto používáme potisk reklamních předmětů těchto typů: - gravírování - ražba - tamponový tisk - sítotisk - flexotisk Pro dárkové a reklamní předměty vyrobené z textilu pak nabízíme také často využívanou možnost výšivky. Z katalogu reklamních předmětů můžete vybírat například mezi těmito typy produktů, které poslouží propagaci vaší firmy: - reklamní tašky - reklamní USB disky - reklamní magnety a 3D etikety - reklamní tužky a propisky - peněženky s potiskem, klíčenky s logem firmy - reklamní deštníky - elektronika s potiskem či logem firmy - a mnoho dalších dárkových a reklamních předmětů Pokud konkrétní reklamní předmět nenajdete přímo v našem katalogu, nebojte se zeptat - protože spolupracujeme se mnoha dodavateli, zajistíme pro vás i netradiční dárkové a reklamní předměty, které nejsou součástí našeho základního katalogu. RETIDA vám přináší své reklamní předměty už od roku 1994, a to nejen v Praze. Našim krédem je osobní přístup ke každé zakázce a snaha vždy poradit s výběrem vhodných reklamních předmětů i technik potisku. Pro pražské objednávající zajišťujeme dopravu objednávky zdarma.Další produkty a služby
  • internetová reklama, reklama v tištěných médiích, televizní reklama, rádiová reklama, reklamní strategie, tvorba mediaplanů, vyhodnocení reklamních kampaní
  • městské otočné hodiny, samolepicí bločky s potiskem, reklamní magnety, reklamní pera a propisovačky
  • montáž světelných panelů, zhotovení firemních štítů, neonové reklamy, trojrozměrná reklama, výroba propagačních materiálů
  • přenos dat, výstupní zařízení, kompaktní disk, tiskové služby, inkoustová a laserová tiskárna, ofsetový tisk


Související články
Kopírovací a tiskařské služby v Plzni
Kopírovací a tiskařské služby v Plzni

Marie Šimáňová – reproslužby, to jsou veškeré práce spojené s tiskovými a kopírovacími službami. Zabývají se výhradně výkresovou dokumentací. Parametry dané výkresové dokumentace mohou být do šířky 914 mm a může to být jak ve formě originálního dokumentu, tak i jakékoliv kopie.


Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR
Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR

Ucelený systém značení budov, tabule, venkovní informační a reklamní prvky, stojany, rámy a další produkty jsou profesionálním materiálem, který je určený pro jednotlivce a firmy, které chtějí prezentovat svoje produkty a služby co nejlepším způsobem. Veškeré produkty s tímto zaměřením si můžete vybrat i na e-shopu firmy Zapp Infosystémy s.r.o.


Potisk textilií Jablonec nad Nisou
Potisk textilií Jablonec nad Nisou

Nechejte si potisknout tričko, mikinu nebo kšiltovku! Firma SHADOWS PRESS zvládne jakýkoliv potisk textilií. Potisk triček, ale třeba také například čepic nebo polokošil je stále oblíbenější. Hojně se využívá na různé firemní akce, jako reklamní předměty pro reklamní kampaně, také na školní soutěže a pro mnoho dalšího.