Euro Security Products s.r.o.


Hyacintová 20, Praha 10 106 00
Prodej obranných prostředků a vybavení pro bezpečnostní a policejní sektor. Výrobky zaměřené na obranu a sebeobranu.
Tradice od roku 1991, certifikace ISO 9001.

Hlavní sortiment:

- teleskopické, klasické přímé obušky s řadou příslušenství a pouzdra
- obranné spreje s LED světlem (sprejové svítilny)
- pepřové, proudové dekontaminační spreje k první pomoci
- pouzdra na spreje a zásobníky
- klasické a kombinované elektrické paralyzéry
- protiúderové policejní štíty pro uchopení volnou rukou
- textilní pouta
- taktické svítilny se supersvítivou LED diodou
- taktický batoh pro snadný transport většího množství vybavení
- klasické policejní obušky
- tonfy
- příslušenství pro zbraně
- detekční zrcadla obdélníkové, kruhové bez osvětlení, s osvětlením
- panoramatická dvěřní kukátka
- vybavení pro výcvik
- cvičný, zavřený obušek.

Pořádáme i výcvikové kurzy ESP.

Internetový obchod s prostředky osobní obrany a dalšími výrobky.

Při nákupu nad 600 Kč doprava ZDARMA.

Produkty
  • vzduchové pistole, plynové revolvery, sportovní kuše, sportovní luky, střelivo do sportovních zbraní, brokové střelivo, airsoftové pistole
  • elektrická zabezpečovací signalizace, venkovní zabezpečovací systémy, mechanické zábranné systémy, posouzení bezpečnosti

Kurzy ZY Qigong, cviky a techniky pro získání pevného zdraví, vitality a dlouhověkosti.

Kurzy ZY Qigong, cviky a techniky pro získání pevného zdraví, vitality a dlouhověkosti

Výškové páce horolezeckou technikou, opravy střech, fasád, komínů, mytí oken.

Výškové páce horolezeckou technikou, opravy střech, fasád, komínů, mytí oken

Související články
Duogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet

H.S.TRADE a.s.

Duogramy - bezpečnostní prvky pro ochranu dokumentů i plastových karet

Spolehlivou ochranu tištěných dokumentů papírových i plastových zajistí duogramy. Společnost H.S.TRADE a.s. dodává vše potřebné - od raznice, přes potřebnou fólii až po přístroj na aplikaci duogramů.


Bezpečnostní fólie – nenápadný, ale účinný pomocník při ochraně skla

CARTINT, s.r.o.

Bezpečnostní fólie – nenápadný, ale účinný pomocník při ochraně skla

Sklo, ať už u auta nebo u vstupních dveří, je často velmi křehké a rozbít ho nebývá těžké. Sklo je navíc většinou to první, co se pokusí rozbít každý zloděj. Jak jej zpevnit, zabránit jeho rozsypání a vniknutí nezvaných hostů do objektu? Řešení známe ve společnosti Cartint. Máme pro vás totiž bezpečnostní fólie, ale i speciální protisluneční či tepelně izolační fólie, které dokonale ochrání vás i vaše skla.


Přístupové systémy od českého výrobce mají mnoho výhod

TETRONIK v.d.

Přístupové systémy od českého výrobce mají mnoho výhod

Uvažujete o tom, jak nejlépe zabezpečit objekt, ve kterém pracujete či žijete? Potřebujete mít kontrolu nad pohybem osob v daném objektu? Chcete mít evidenci docházky zaměstnanců a díky tomu připravené podklady pro výpočet mezd? Pak nesmíte zapomenout na kvalitní přístupový systém. Jak si ale vybrat z široké nabídky ten nejlepší? Odpovědi naleznete v článku níže uvedeném…


Elektronické zabezpečovací systémy – okamžité napojení na pult centrální ochrany

System plus Zlín, s.r.o.

Elektronické zabezpečovací systémy – okamžité napojení na pult centrální ochrany

Požáry, nejrůznější nehody či vloupání jsou nemilé situace, se kterými je však potřeba počítat. Aby jejich následky byly co nejmenší, vyplatí se instalace elektronických zabezpečovacích systémů, elektrické požární signalizace či bezpečnostních kamer. Díky těmto zařízením budete mít váš objekt pod kontrolou a v případě výjimečné situace bude okamžitě podáno hlášení na pult centrální ochrany.


Firemní články
Euro Security Products – vybavení pro opravdové profesionály

Euro Security Products – vybavení pro opravdové profesionály

Začátky české firmy Euro Security Products s.r.o. (ESP), jednoho z největších světových výrobců vybavení pro bezpečnostní i policejní sektor, se datují již do roku 1992. Kolem 90 procent produkce je vyváženo do více než 30 zemí světa. Obranné prostředky ESP tak lze spatřit nejen v Evropě, USA a Rusku, ale i v exotickém Mexiku, Indii, Kongu, Číně či Venezuele. Většina výrobků je zcela unikátních a majitelé firmy jsou držiteli celé řady patentů v USA, Evropě, Rusku i v Číně. Společnost ESP splňuje přísná kritéria normy kvality, což dokládá certifikát ISO 9001.


Multifunkční teleskopický obušek ESP se postará nejen o vaše bezpečí

Multifunkční teleskopický obušek ESP se postará nejen o vaše bezpečí

Teleskopický obušek je v dnešní době častou součástí vybavení policie a jiných bezpečnostních složek, ale nosí jej také stále více lidí, pro které se stal součástí ochrany sebe samých i celé rodiny. Společnost Euro Security Products je významným světovým producentem obranných prostředků, mezi které patří i multifunkční teleskopický obušek ESP.


Sprejová svítilna – obranný prostředek, který obstojí i za tmy

Sprejová svítilna – obranný prostředek, který obstojí i za tmy

Na trhu nalezneme velké množství obranných prostředků. Nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším je přitom klasický pepřový sprej, který najdeme jak ve výbavě celé řady ozbrojených složek, tak v kabelkách mnoha žen. Slabinou běžných pepřových sprejů je ale jejich obtížné použití v horších světelných podmínkách. Přitom až v 80 % případů je třeba použít obranný prostředek právě za tmy. Tento problém je elegantně vyřešen sprejovou svítilnou, která splňuje všechny požadavky na moderní obranný sprej.


Obranné prostředky pro policejní a vojenské složky

Obranné prostředky pro policejní a vojenské složky

Společnost Euro Security Products s.r.o. se zabývá prodejem obranných prostředků a vybavení pro bezpečnostní a policejní sektor. Jedná se převážně o výrobky zaměřené na obranu a sebeobranu. Internetový obchod s prostředky osobní obrany nabízí: - teleskopické, klasické přímé obušky včetně příslušenství, kubotany - obranné a pepřové spreje - klasické elektrické paralyzéry - protiúderové policejní štíty - klasické a policejní obušky - textilní jednorázová pouta - příslušenství pro zbraně - terče, pepřové svítilny, tonfy, kukátka - detekční zrcadla - opasky, pouzdra a závěsy - taktické vybavení - vybavení pro výcvik a další. Osobní ochrana a sebeobrana může být zajištěna pomocí těchto výrobků, které najdete v našem eshopu. Nabízíme výbavu, výstroj, vybavení, vše pro služební i civilní použití. Našim zákazníkům nabízíme kvalitu za příznivé ceny, velmi rychlé vyřízení s maximální ochotou.


Teleskopický obušek zvětší vaši možnost bránit se - Praha

Teleskopický obušek zvětší vaši možnost bránit se - Praha

Pokud potřebujete vybavit vaše zaměstnance kvalitní obrannou a bezpečnostní technikou, obraťte se na Euro Security Products Praha. Nabízí výrobky zaměřené na obranu a sebeobranu jak pro bezpečnostní, tak i policejní sektor. To vše s tradicí od roku 1991 a certifikací ISO 9001. Euro Security Products nabízí velké portfolio produktů, ze kterých si můžete na stránkách vybrat online. Mezi oblíbené obranné prostředky patří i teleskopické obušky, které vynikají zejména svými rozměry. Při samotném nošení je totiž téměř nepostřehnutelný, v okamžiku je však připravený k použití. Z kompaktního nástroje se rychle dokáže vysunout do plné velikosti a vy se můžete následně bránit. Teleskopické obušky ESP se vyrábějí v České republice a poskytují bezkonkurenční kvalitu za výbornou cenu. Vyrábějí se v pěti délkách se dvěma typy rukojetí. V nabídce si můžete vybrat z těchto druhů teleskopických obušků: - teleskopické obušky kalené - teleskopické obušky nekalené - teleskopické obušky kompaktní Dále lze dokoupit další příslušenství, jako jsou pouzdra na obušek, koncovky, klipsy, svítilny, taktická zrcátka či výcviková DVD. Mezi další nabízené obranné prostředky Euro Security Products se řadí: - kubotany, taktická pera - elektrické paralyzéry - sprejové svítilny - spreje obranné


Prodej sprejových svítilen Praha

Prodej sprejových svítilen Praha

Co je při obraně lepší než klasický pepřový sprej a super účinná svítilna? No přece jejich kombinace! Sprejové svítilny Euro Security Products jsou ideálním obranným prostředkem. Jejich patentované řešení vám zaručuje maximální ochranu. Obranný sprej i LED svítilna se snadno ovládají jednou rukou. Ostré světlo dokonale oslní útočníka a umožňuje přesnější použití pepřového spreje. Nabízíme široký výběr sprejových svítilen: - TORNADO – profesionální řada vhodná i pro použití u ozbrojených složek. Nehořlavý sprej s výstřikem ve formě paprsku – menší náchylnost k rozptýlení spreje větrem. Sprej má dostřik cca 4 metry. - HURRICANE – díky svým malým rozměrům je vhodný především pro ženy. Vejde se totiž i do té nejmenší kabelky. Dostřik spreje cca 1–2 metry. Naše sprejové svítilny jsou to nejlepší, co si můžete na svoji obranu pořídit. A navíc při nákupu obranných prostředků nad 600 Kč je doprava ZDARMA.


Teleskopické obušky pro sebeobranu Praha

Teleskopické obušky pro sebeobranu Praha

Teleskopické obušky v různých provedeních pro Vaši sebeobranu. Nabízíme tyto druhy - Kalené profi obušky – to nejlepší, co můžete mít, vhodné pro profesionální použití, velmi pevný, proto se i při velmi silných úderech neláme, vyrábí se v délkách od 16 po 26 palců - Kompaktní – pro osobní použití, jednoduché skrytí v oděvu, batohu či kabelce - Nekalené – nevhodné pro profi použití, kvalitní rukojeť pro pevný stisk. V nabídce najdete také různé příslušenství či pouzdra na nošení teleskopického obušku. Udělejte více pro svou obranu a kupte si kvalitní teleskopický obušek, jehož výhoda je nenápadné nošení a velmi rychlá přeměna do aktivního – vysunutého stavu. Produkty podléhají certifikaci kvality ISO 9001 a jsou prodávány s více jak dvacetiletou tradicí, která je spolu s certifikátem ISO zárukou kvality.


Pepřový sprej - kde koupit? (Praha)

Pepřový sprej - kde koupit? (Praha)

Nenechávejte obranu náhodě a vybavte se kvalitním pepřovým sprejem, který vás dokonale ochrání v nenadálých situacích. Na webových stránkách Obrana.cz můžete vybírat z velkého množství obranných prostředků, které vám mohou při napadení třeba i zachránit život. Nosit u sebe v dnešní době pepřový sprej není nic výjimečného, obzvláště pokud se pohybujete v nebezpečných lokalitách. U některých nabízených výrobků není díky jejich designu ani poznat, že se jedná o pepřový sprej, což významně umocňuje moment překvapení útočníka. Pokud se často pohybujete venku ve večerních či nočních hodinách, je pro vás skvělým řešením sprejová svítilna. Pepřový sprej je doplněn výkonnou LED diodou, lze ho tedy používat i jako klasickou svítilnu. V případě nebezpečí jste ale okamžitě připraveni k účinné obraně. Vybírat můžete z těchto sprejových svítilen: - TORNADO – vhodné řešení pro profesionální použití, používají jej policejní složky po celém světě. K dispozici je v několika velikostech: 40, 50 nebo 63 ml. - HURRICANE – díky malým rozměrům (objem 15 ml) je vhodný zejména pro ženy. K dispozici je také v elegantní růžové barvě. Nabídku sprejových svítilen českého výrobce Euro Security Products doplňují tyto klasické pepřové spreje: - pepřový sprej HURRICANE - pepřový sprej ve tvaru psacího pera - obraný pepřový sprej ve tvaru dámského parfému - obranný sprej PEPPER JET (objem 40 nebo 50 ml) - pepřový sprej KO-FOG s výstřikem ve formě mlhy (není nutné přesné zamíření spreje na útočníka) Zejména pro profesionální použití doporučujeme zakoupit pouzdro, které sprej chrání a zajistí vám možnost okamžitého tasení spreje. E-shop Obrana.cz nabízí: - plastová pouzdra na obranný sprej SHU s pojistkou - plastová pouzdra SHT na sprejovou svítilnu TORNADO - nylonová pouzdra s kovovým klipsem pro uchycení na opasek - kombinovaná pouzdra – do pouzdra lze spolu s pepřovým sprejem vložit další prostředek (teleskopický obušek ESP, pistolový zásobník či svítilnu.


Kovové teleskopické obušky výroba a prodej

Kovové teleskopické obušky výroba a prodej

Společnost Euro Security Products s.r.o. vyrábí a prodává kvalitní kovové teleskopické obušky. Provedení: - nekalené (běžné, obyčejné) - kalené (policejní). Nekalené obušky: - dvě délky - jeden typ rukojeti. Kalené obušky: - pět různých délek - dva typy rukojetí. Obušek se rozloží rychlým švihem a v této poloze zůstane zajištěný. Vhodné pro: - rychlou sebeobranu - konfliktní situace - policii - bezpečnostní agentury - strážné - napadení útočníkem ozbrojeným nožem ap.


Pepřový sprej, teleskopický obušek, paralyzér – eshop

Pepřový sprej, teleskopický obušek, paralyzér – eshop

Žijeme ve světě plném nebezpečí, které na nás číhá téměř za každým rohem. Počítejte s takovými situacemi a dopředu se na ně připravte! Protože až vás někdo skutečně napadne, bude pozdě myslet na to, co jste pro svou ochranu mohli udělat. Buďte proto obezřetní a nakupujte obranné prostředky u Euro Security Products – českého výrobce profesionálních obranných prostředků. Naše výrobky jsou tak kvalitní a účinné, že je využívají policisté a ozbrojené složky po celém světě. Na e-shopu, ale i ve své provozovně v Praze 10 Euro Security Products nabízí velké množství obranných prostředků, které vám nebo vašim blízkým mohou v nebezpečných situacích zachránit život. Najdete u nás třeba široký výběr pepřových sprejů různých velikostí. Unikátním obranným řešením je pak sprejová svítilna. Jedná se o pepřový sprej doplněný výkonnou LED svítilnou. Toto patentované řešení výrazně zvyšuje účinnost obrany. Pro zvýšení Vaší bezpečnosti dále nabízíme: - Elektrické paralyzéry - Teleskopické obušky + příslušenství - LED svítilny - Pouzdra pro zásobníky - a mnoho dalšího Veškerý sortiment uvedený v e-shopu máme skladem. Samozřejmostí jsou příznivé ceny a celá řada slevových akcí. Při nákupu nad 550 Kč je navíc doprava zdarma! Stálým zákazníkům pak nabízíme zajímavý věrnostní program pro získání ještě větší slevy. Euro Security Products – obranné prostředky pro skutečné profesionály!


Detekční zrcadla prodej, Praha

Detekční zrcadla prodej, Praha

Společnost Euro Security Products s.r.o. nabízí prodej detekčních zrcadel. Nabízíme zrcadla: - bez osvětlení - s osvětlením MAGNUM - s osvětlením TREX 3 Detekční zrcadlo slouží k průzkumu rizikových prostor, k pyrotechnickým nebo celním prohlídkám. Předností je zakřivený parabolický tvar zrcadla, který dává možnost velkého pozorovacího úhlu zkoumaného sektoru. Více info naleznete zde:


Policejní obušky prodej, Praha

Policejní obušky prodej, Praha

Společnost Euro Security Products s.r.o. nabízí k prodeji policejní obušky. V našem e-shopu nabízíme pro Vaší ochranu obušky: - bez štítku (43,48,53,58 a 63 cm) - se štítem (63,68,73,78 a 86 cm délky) - další vybavení a poutka na obušky. Všechny výrobky jsou z vysoce houževnatého polypropylenu. Jsou velmi odolné proti přeražení při zachování přijatelné váhy. Více info naleznete viz odkaz níže:


Elektrické paralyzéry výroba a prodej

Elektrické paralyzéry výroba a prodej

Společnost Euro Security Products s.r.o. nabízí výrobu a prodej elektrických paralyzérů. V našem internetovém obchodě si můžete prohlédnout a objednat: - paralyzéry klasické i se sprejem¨ - nylonová a plastová pouzdra - příslušenství. Ke každému přístroji dodáváme baterii zdarma. Pro ženy zde máme i růžové vybavení (paralyzér, pepřový sprej a baterku)