Svěráky a upínací systémy prodej Praha -  kvalitní dílenské, kloubové, pravoúhlé, instalatérské svěráky

Enprag s.r.o. Kovový nábytek Praha

Svěráky a upínací systémy prodej Praha - kvalitní dílenské, kloubové, pravoúhlé, instalatérské svěráky

Enprag s.r.o.
Kovový nábytek Praha
Nábytek a vybavení pro školy i zdravotnická zařízení, městský mobiliář

Školky, školy, posluchárny, lékařské ordinace, ošetřovny i čekárny - všechny tyto prostory můžete vybavit kvalitním nábytkem z našeho zdravotnického a školského sortimentu, který zahrnuje například vyšetřovací lůžka, lavice do čekáren, stoly, židle, skříně, kartotéky i vybavení do šaten. Dále nabízíme venkovní lavičky, kovové zastávky, odpadkové koše, popelnice a další produkty ze sekce městského mobiliáře.

Židle a lavice do čekáren pro pacienty od firmy Enprag s.r.o.

Vybavení ordinací i čekáren, zdravotnický nábytek

Nezáleží na tom, zda hledáte vybavení pro domácí ordinaci či velkou čekárnu v nemocnici - v obou případech můžete vybírat z našeho sortimentu zdravotnického nábytku. Nabízíme vyšetřovací lůžka a lehátka, lavice a židle do čekáren, stejně tak jako stoly, zástěny či vozíky do ordinací. Pro lékařskou dokumentaci pak zajisté využijete také naše odolné skříně, kartotéky a zásuvkové skříňky, pro choulostivé dokumenty pak přijdou vhod bezpečné trezory a sejfy.

Zdravotnický nábytek a vybavení čekáren i ordinací


Skříně, lavice, stoly a vybavení pro školy, školky i jídelny

Na vybavení školek a škol jsou kladeny obzvláště vysoké nároky - nenechavé dětské ruce totiž s nábytkem dokáží provést doslova divy. Proto se u našich produktů ze sekce školského nábytku můžete vždy spolehnout na bytelnou kovovou konstrukci a dlouhou životnost. Vybírat navíc můžete ze skutečně bohaté škály výrobků - od školních lavic, souprav a židlí pro žáky i učitele přes školní nástěnky a tabule až po šatní skříně, lavice, skříňky i věšáky. Kvalitně tak u nás vybavíte školní třídu, šatnu, posluchárnu, učitelskou sborovnu i jídelnu.

Nábytek do školních tříd, poslucháren, jídelen i šaten


Městský mobiliář, lavice, zastávky i stojany na kola

Kromě nábytku a vybavení do vnitřních prostor tvoří významnou část naší nabídky také venkovní městský mobiliář. Ten obsahuje především venkovní lavičky, parkové soupravy, stojany na kola, pítka, květináče i kovové zastávky. Nechybí ani parkovací zábrany, sloupky či zpomalovací prahy. V rámci odpadového hospodářství pak nabízíme také interiérové a exteriérové odpadkové koše, popelnice, kontejnery, nádoby na tříděný odpad, úklidové i posypové vozíky - vše z odolných materiálů a samozřejmě v souladu s evropskými normami pro sběr komunálního odpadu.

Vybavení pro veřejné plochy a městské parkyŠtíhlá výroba

Štíhlá výroba

Štíhlá výroba, LEAN produktové řady a pracoviště na míru

Dílenský a kancelářský nábytek

Dílenský a kancelářský nábytek

Dílenský a kancelářský kovový nábytek, praktická úložná řešení

Městský mobiliář, zdravotnický a školní nábytek

Městský mobiliář, zdravotnický a školní nábytek

Nábytek a vybavení pro školy i zdravotnická zařízení, městský mobiliář