Jikoterm, s.r.o.


Bělehradská 1907/40, Praha 2 - Vinohrady 120 00
Montáž, servis a prodej plynových kotlů.

Produkty
  • radiátory a kohouty, termostatické hlavice, expanzní nádoby, odvzdušňovací ventily, radiátorové šroubení, manometry a teploměry


Související články
Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

REMS Česká republika s.r.o.

Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

Kontaminace pitné vody je problém, který může mít následky v podobě zdravotních problémů, v horším případě i ohrožení zdraví. Pokud je pitná voda kontaminovaná a rozvody vody jsou znečištěny látkou, která tam nepatří, je nutné rozvody vody uzavřít a důkladně vyčistit, což není jednoduchý úkol. Taková situace přináší mnoho komplikací, od zdravotního rizika přes dočasnou nedostupnost vody až po složité čištění. Příkladem toho, kolik komplikací kontaminace pitné vody může způsobit, jsou nedávné případy prachatické nemocnice či například Legionelly na Zlínsku. Proto se nevyplácí riziko kontaminace vody podceňovat.


Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Vodo topo plyn snadno a rychle v Kover Jeseník

KOVER, spol. s r.o.

Vodo topo plyn snadno a rychle v Kover Jeseník

Stavíte nový dům nebo rekonstruujete byt? Pak jistě potřebujete kvalitní vybavení koupelen, potrubní příslušenství nebo krbový sortiment, který vám poskytne Kover Jeseník. Kromě prodeje vám můžeme zajistit rozvoz zboží, jeho montáž i následný servis.


Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

SEFEN, spol. s r.o.

Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

Řešíte jaké vytápění je vhodné do vaši domácnosti nebo jiného objektu? Ať jde o byt nebo dům, komerční prostory, tak stále oblíbené je elektrické vytápění. Požadavkům svých zákazníků právě v tomto směru vychází vstříc česká společnost Sefen spol. s r.o. Frýdek Místek. Jejich působení je kromě jiného právě v oblasti systémů elektrického vytápění.


Firemní články
JIKOTERM – od rekonstrukce topení, až po montáž plynových spotřebičů

JIKOTERM – od rekonstrukce topení, až po montáž plynových spotřebičů

Potřebujete zařídit revizi plynu? Opravit plynový kotel? Nevíte si rady s uvedením kotlů, boilerů nebo topidel do provozu? Hledáte někoho, kdo vám provede spolehlivou montáž plynových spotřebičů? Se vším se můžete obrátit na naši firmu JIKOTERM. Kromě toho do naší nabídky služeb patří také opravy a servis spotřebičů a rozvodů nebo prodej nových spotřebičů či jejich montáž. V oblasti montáže i oprav má naše firma velmi dobré jméno, které jsme si získali precizností, rychlostí a spolehlivostí našich služeb.


Prodej, servis a montáž plynových kotlů Praha – profesionálně

Prodej, servis a montáž plynových kotlů Praha – profesionálně

Vytápíte Váš dům, byt nebo kancelář pomocí plynového kotle? Pak jistě oceníte profesionální služby společnosti Jikoterm s.r.o. v Praze, která nabízí prodej, odborný servis a montáž plynových kotlů.


Plyn, voda, topení Praha, pohotovostní služba – nonstop

Plyn, voda, topení Praha, pohotovostní služba – nonstop

Řešíte akutní havárii plynu, vody, topení? Volejte odborníky z Jikoterm s.r.o. v Praze, kteří provádí běžné opravy plynu, topení či vody a pro naléhavé případy mají akutní pohotovostní službu nonstop.


Pohotovost a servis plynu, vody a topení i ve svátky a víkendech | Praha

Pohotovost a servis plynu, vody a topení i ve svátky a víkendech | Praha

Havárie, závada, únik plynu, vody či akutní problém s topením může potkat každého z nás. Právě pro vás poskytuje společnost Jikoterm Praha pohotovost.


Opravy plynových spotřebičů Praha – celoroční pohotovostní servis

Opravy plynových spotřebičů Praha – celoroční pohotovostní servis

Opravujeme plynové spotřebiče v našem celoročním pohotovostním servisu v Praze. Postaráme se o Váš poškozený plynový kotel, ohřívač, zásobník TUV a waw topidla po celý rok, o víkendech i svátcích. Jsme Vám k ruce dnem i nocí. Pokud náš technik závadu okamžitě na místě neopraví nebo kotel alespoň částečně nezprovozní, další výjezd k celkové opravě je zdarma. Naši pracovníci mají dlouholetou praxi a zaručí Vám plný servis a prvotřídní opravu spotřebiče. Díky jejich zkušenostem a kvalitním náhradním dílům přístroj funguje jako nový. Postaráme se o plynové spotřebiče značek Wolf, Viessmann, Mora Top, Nefit, Immergas, De Dietrich, Baxi, Mora, Protherm, Junkers a Karma. Zákazníci s registrací KOMFORT mají všechny výjezdy našich odborníků za polovinu ceny.


Servis plynových kotlů a bojlerů pro bezpečnou domácnost i firmu, Praha

Servis plynových kotlů a bojlerů pro bezpečnou domácnost i firmu, Praha

U plynových kotlů a bojlerů je velmi důležitá pravidelná údržba. Není výjimkou, kdy neudržovaný kotel nebo bojler způsobil neštěstí v podobě výbuchu, či dokonce otravu smrtelně nebezpečným oxidem uhelnatým. Prevence je zde tedy velmi důležitá a její důležitost by se neměla podceňovat. Pokud jste to tedy před letošní zimou ještě neudělali, měli byste si objednat servisní prohlídku vašeho kotle. Právě tyto služby, tedy servis plynových kotlů a bojlerů, nabízí společnost Jikoterm – odborník na servis plynových kotlů. Porouchal se vám nečekaně kotel? Pak je potřeba okamžitě jednat. Nabízíme rychlou nápravu, zajištění teplé vody a tím i návrat domácnosti do normálního chodu. Víme, jak je nepříjemné, když vás porucha kotle potká ve večerní hodině nebo v období svátku. Proto jsme pro vás zřídili nonstop servis plynových kotlů. V případě problému se na nás neváhejte obrátit kdykoliv bude zapotřebí. Koupili jste si nový spotřebič a potřebujete ho namontovat a uvést do provozu? Pak využijte služeb odborníka, který má s instalací kotlů letité zkušenosti. Společnost Jikoterm vám kotel namontuje, uvede do provozu, vysvětlí vše potřebné a navíc ekologicky zlikviduje starý spotřebič. Pokud si nechcete dělat starosti s vytápěním, kontaktujte společnost Jikoterm. Zajišťujeme servis plynových kotlů i bojlerů.


Servisní pohotovost plynové spotřebiče, úniky plynu Praha

Servisní pohotovost plynové spotřebiče, úniky plynu Praha

Plynařské a topenářské centrum Praha. Plynové kotle a plynové spotřebiče opravíme i o víkendech a svátcích. Provádíme malé i větší úniky plynu, revize plynu, odkouření, revizní otvory a kouřové cesty. Servis a oprava značek: - Vaillant, Junkers - Wolf, Viessmann - Protherm, Baxi - Mora, Ferroli - Immergas, Nefit - Mora Top, Karma, Destila. Registrovaní zákazníci smluvního servisu kategorie KOMFORT mají při pohotovostních výjezdech nárok na 50% slevu. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Servis a čištění plynových spotřebičů Praha

Servis a čištění plynových spotřebičů Praha

Servis plynových spotřebičů provádíme již od roku 1990 Provádíme záruční i pozáruční servis spotřebičů těchto značek: - JUNKERS, VAILLANT, PROTHERM - MORA, MORA-TOP, BAXI, DESTILA - NEFIT, IMMERGAS, FERROLI - LAMBORGHINI. Vlastníme veškerá osvědčení a oprávnění pro montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení, které pravidelně po 5ti letech opakujeme. Dále Naši zaměstnanci pravidelně absolvují všechna školení a zkoušky potřebná pro svařování, pájení a lisování potrubí všech druhů materiálů včetně státních zkoušek (pro svařování). Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Oprava a servis plynových spotřebičů Praha

Oprava a servis plynových spotřebičů Praha

Společnost JIKOTERM provádí záruční i pozáruční servis spotřebičů těchto značek: - JUNKERS, VAILLANT, PROTHERM - MORA, MORA-TOP, BAXI, DESTILA - NEFIT, IMMERGAS, FERROLI - LAMBORGHINI Vlastníme veškerá osvědčení a oprávnění pro montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení, které pravidelně po 5ti letech opakujeme. Dále Naši zaměstnanci pravidelně absolvují všechna školení a zkoušky potřebná pro svařování, pájení a lisování potrubí všech druhů materiálů včetně státních zkoušek (pro svařování). Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Výměna plynových spotřebičů zdarma Praha

Výměna plynových spotřebičů zdarma Praha

Naše společnost Vám zdarma vymění starý plynový spotřebič za nový. Výměna spotřebiče obsahuje: - demontáž stávajícího spotřebiče - instalaci nového spotřebiče na stejné místo - připojení na stávající rozvody topení, plynu a TUV - elektrické připojení na stávající přívod a zapojení regulace - uvedení spotřebiče do provozu. Dále zajistíme: - dopojení komína - případné vyvložkování spalinové cesty - případné zednické úpravy - ostatní potřebné profese. Zákazníci Pražské Plynárenské a.s. mají možnost využít nabídky výměny plynového spotřebiče (kotle, karmy, topidla..) ZDARMA, v případě že prodlouží stávající uzavřenou smlouvu na odběr zemního plynu na 4-12let dle typu spotřebiče. Vice na infolince 222 250 720 nebo 222 251 274 Vše zajistíme my, stačí Nám předložit roční doúčtování odběru plynu, abychom ověřili dodavatele, tedy PP a.s. a roční spotřebu, dle které se spočítá nutná délka prodloužení smlouvy. Pro bližší informace kliněte na odkaz viz níže.


Prodej topenářský a instalatérský materiál Praha

Prodej topenářský a instalatérský materiál Praha

Nabízíme prodej topenářského a instalatérského materiálu. Skladem máme většinu zboží, ostatní dodáváme dle časových dodacích podmínek výrobce. Topenářský materiál: - tělesa-radiátory, konvektory - ventily, kohouty, hlavice - podlahové systémy - čerpadla - regulace. Instalatérský materiál: - trubky a tvarovky - izolace.


Servisní prohlídky plynových kotlů zdarma Praha

Servisní prohlídky plynových kotlů zdarma Praha

Nechte si zkontrolovat a vyčistit plynový kotel po topné sezóně. Servisní prohlídka je nyní zdarma! Servisní prohlídka obsahuje: - čištění hořáku, výměníku - čištění ionizačních a zapalovacích elektrod - kontrola a dotlakování expanzní nádoby a tlaku v otopném sytému - vyčištění filtru otopné vody. Kontrola: - těsnosti připojení plynovodu - funkčnosti odtahu spalin - přívodu vzduchu pro spalování. Servisní prohlídky plynového kotle ZDARMA, opět pro zákazníky Pražské Plynárenské. Spočítáme dle roční spotřeby zemního plynu na jak dlouho je nutné prodloužit stávající uzavřenou smlouvu o odběru zemního plynu. Pro odběratele plynu od jiného dodavatele stojí servisní prohlídka cca 600-2000,- dle typu spotřebiče (topidlo, karma, kotel...). Pro bližší informace klikněte a odkaz viz níže.


Provozní revize plynu typu F a G Praha

Provozní revize plynu typu F a G Praha

Nabízíme provozní revize plynu, které jsou nutné po každých třech letech. Revidujeme plynovody: - bytové - domovní - celé bytové domy. Všichni naši zaměstnanci mají platná osvědčení pro: - montáže - opravy - revize vyhrazených plynových zařízení. Všechna tato osvědčení mají platnost 3-5 let. My je již poněkolikáté úspěšně obnovujeme.


Výchozí revize plynu F a G Praha

Výchozí revize plynu F a G Praha

Společnost nabízí výchozí revize plynu. Využití: - kolaudace - nová smlouva s plynárnami - osazení plynoměru. Dále také společnost nabízí zajištění veškeré komunikace při stavebním povolení. Komunikace s: - plynárnami - stavebními úřady - ostatními státními institucemi.


Bytové rozvody plynu Praha

Bytové rozvody plynu Praha

Společnost JIKOTERM - Libor Jirák nabízí bytové rozvody plynu. Rozvody v bytech se provádí nejčastěji v CU trubkách spojované lisováním za použití hydraulických lisovacích kleští. Tím je vždy zaručen stejný tlak vyvinutý na tvarovku v místě o-kroužku a je zaručena těsnost spoje. Dále společnost spojuje CU potrubí pomocí tvrdého pájení. Pro rozvod plynu se používá pájka s obsahem stříbra.


Rozvody splaškové vnitřní kanalizace Praha

Rozvody splaškové vnitřní kanalizace Praha

Společnost JIKOTERM nabízí rozvody odpadů, konkrétně splaškové vnitřní kanalizace. Používaný materiál pro rozvody vnitřní kanalizace: - trubky šedivý plast - pro větší průměry kameninové trubky.