NEMO & SELECTA s.r.o.


Politických vězňů 8, Praha 1 110 00

Licencovaná cestovní kancelář s více než 20 letou tradicí. Naší specializací je zajištění online letenek a služebních cest.
Nabízíme zajištění cestovních služeb. Společnost je členem mezinárodní asociace IATA.

Letenky si u nás můžete zakoupit - akční, zlevněné, skupinové, v bussines třídě, chartery od různých leteckých spoolečností a letenky nízkonákladové.
Veškeré letenky jsou za konečnou cenu.

NEMO & SELECTA s.r.o provozuje cestovní portál, kde si můžete online objednat různé typy zájezdů, vyvoříme Vám také zájezd na míru.
- poznávací zájezdy
- pobytové zájezdy
- lyžařské zájezdy
- eurovíkendy
- plavby po Karibiku
- exotické dovolené
- lázně a wellness

U naší společnosti si také můžete objednat golfové zájezdy.
Pokud již nechcete hrát golf v Čechách, využijte možnost golfových zájezdů na míru. Připraveny jsou pro Vás golfová hřiště v Rakousku, Itálii, Španělsku, Portugalsku, Irsku a ve Skotsku.
Na golf můžete vyrazit i do exotických destinací - Maroko, Emiráty, Maurittius.veškeré zájezdy za příznivé ceny.

Další služby:

Zajištění víz a služebních cest:
víza do zemí, které mají ambasádu v Praze, ojediněle i do zemí, které mají zastoupení ve Vídni.
Víza vyřídíme do Běloruska, Činy, Egypta, Kanady, Indie, Indonesie, Libanonu, Sýrie, Ruska, Mongolska, Thajska, Tuniska, Vietnamu.

Soukromé lety zajišťujeme pro klienty, kteří potřebují ušetřit čas. Let je přizpůsoben možnostem klienta, odlet a přílet na místní letiště.
Letouny:
Cessna 560 Citation - kapacita 8- 9 cestujících.
Cessna 525 Citation Jet - kapacita 5-6 cestujících.

Zajistíme ubytování všech kategorií - od hotelového typu až po ubytování v soukromí.
Zprostředkujeme pronájem automobilů a motocyklů, zajistíme různé druhy pojištění na Vaše cesty.

IČ: 18622933
DIČ: CZ18622933
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Třebický

Online rezervace letenek je k nezaplacení – levná, rychlá a bezstarostná

Online rezervace letenek je k nezaplacení – levná, rychlá a bezstarostná

Kvůli cestování nemusíte složitě na několika místech rezervovat letenky, hotel, půjčovat auto či zajišťovat cestovní pojištění. Společnost Nemo & Selecta plní vaše sny o pohodlném cestování bez starostí. Pomůžeme vám zařídit vše potřebné na jednom místě a navíc opravdu velmi výhodně.


Kompletní zajištění služebních cest Praha

Kompletní zajištění služebních cest Praha

O kompletní zařízení služebních cest do nejrůznějších zemí světa se umí postarat společnost NEMO & SELECTA s.r.o., která již od roku 1991 podniká v oblasti cestování. Firma se postará nejenom o administrativní záležitosti, kterými jsou víza, ale také o další služby, jako je zajištění samotného letu, ubytování a dalších potřeb pro pohodlnou služební cestu. Je možné vyřídit víza do nejrůznějších zemí, jako například: - Bělorusko - Čína - Egypt - Indie - Libanon - Rusko - Mongolsko - Tunisko Ubytování je možné zprostředkovat jak v hotelech nejvyšší úrovně, tak v soukromí pro dosažení nejlepších cen. Letenky jsou zajištěny nejrůznějšími leteckými společnostmi, a to podle aktuálních potřeb klienta, například v ekonomické nebo v business třídě. Využijte služby licencované cestovní kanceláře, která má více jak dvacetiletou zkušenost v oblasti cestování. Společnost je také členem mezinárodní skupiny IATA.


Lyžování v Alpách – prodej zájezdů Praha

Lyžování v Alpách – prodej zájezdů Praha

Nezapomenutelné lyžování v Alpách můžete zažít díky české cestovní kanceláři NEMO & SELECTA s.r.o., která se už 20 let zabývá prodejem zájezdů. Firma je členem skupiny IATA. V nabídce zájezdů narazíte na nabídky více než 200 cestovních kanceláří, včetně německých i rakouských. Všechny jsou řádně pojištěné. Je možné si jednotlivými nabídkami listovat a porovnávat ceny, abyste získali tu nejlepší. V Alpách jsou k dispozici desítky příjemných penzionů a apartmánů na velice atraktivních lyžařských místech. Můžete si zvolit zájezd, který je bez stravy anebo s polopenzí. Vybírat můžete i na základě toho, zda se chcete na místo dopravit sami, anebo zda chcete využít společnou cestu autobusem. Svou zimní dovolenou v Alpách můžete po výběru zakoupit buď online, kdy je třeba pozorně vyplnit formulář, anebo můžete navštívit jednu z pražských prodejen. Pobočka je i v Ostravě.


Poznávací zájezdy za exotikou

Poznávací zájezdy za exotikou

Společnost NEMO & SELECTA s.r.o. Prodej letenek Praha zprostředkovává poznávací zájezdy za exotikou. Nemáte rádi zimu a radši jí trávíte někde v teple? Tak neváhejte a vydejte se s námi za exotikou! Nabízíme poznávací zájezdy za exotikou již od 14.490,- za malý okruh jižním Vietnamem až po cestu kolem světa. Proč letět právě s Nemo.cz? - prodáváme zájezdy více než 200 řádně pojištěných českých a německých cestovních kanceláří - garantujeme nejnižší cenu daného zájezdu - na našem portále můžete porovnat ceny všech cestovních kanceláří.


Online rezervace letenek, cestovní pojištění, víza

Online rezervace letenek, cestovní pojištění, víza

Nabízíme vám možnost online rezervace letenek všech hlavních nízkonákladových dopravců. Ušetřete peníze na letenkách a raději si je užijte v cílové destinaci. Kromě levných letenek vám pomůžeme vyřídit výhodné cestovní pojištění, vízum, ubytování i půjčení auta. Děláme cestování snadnějším, bezproblémovějším a levnějším. Naše služby si rychle zamilujete. Součástí naší firmy je i cestovní kancelář, která svým klientům nabízí množství nejrůznějších zájezdů v různých cenových relacích i světových lokalitách. Nabízíme cestování na vlastní pěst i s průvodcem. U nás si každý vybere dovolenou podle svých představ.


Zahajte golfovou sezónu v Maďarsku

Zahajte golfovou sezónu v Maďarsku

GREENFIELD HOTEL GOLF & SPA OF BÜKFÜRDŐ***** CENA: 28.02.14 - 18.04.14 - 4.250 Kč 21.04.14 - 01.05.14 - 4.590 Kč 04.05.14 - 01.06.14 - 4.590 Kč 01.06.14 - 27.06.14 - 4.250 Kč 2 noci a 2 x Green Fee Cena na osobu zahrnuje ubytování na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji a 2 x Green Fee na hřišti Birdland Golf Club v pondělí - středa, stravování All inclusive: snídaně, oběd (výběr ze 2 polévek a 2 hlavních jídel, salátový bufet, desert), a večeře (výběr ze 2 polévek a 5 hlavních jídel, salátový, salámový, sýrový a desertový bufet), v průběhu dne neomezeně minerální voda, nealko nápoje, káva, čaj, odpolední káva a zákusky, k večeři a u Piano baru od 18.00 do 22.00 hodin neomezeně točené pivo a víno, neomezené vstupy do hotelových lázní a fitness, bezplatné WiFi, parkování. Příplatek za pokoj s výhledem na golfové hřiště je 280 Kč/osoba/noc.


On-line prodej letenek do celého světa za konečné ceny

On-line prodej letenek do celého světa za konečné ceny

Společnost NEMO & SELECTA s.r.o. nabízí on-line prodej letenek do celého světa za konečné ceny. Společnost je akreditovaný člen IATA a je jeden z největších prodejců letenek v České republice. Zprostředkovává letecká spojení pouze s leteckými společnostmi, které splňují vysoké nároky na bezpečnost leteckého provozu.


Online letenky za akční ceny

Online letenky za akční ceny

Nabízíme online letenky za akční ceny do různých destinací po celém světě. Podívejte se na naši aktuální akční nabídku letenek.


Pronájem motocyklů v USA Harley Davidson

Pronájem motocyklů v USA Harley Davidson

Společnost nabízí pronájem motorek v USA. Pronájem motocyklů Harley Davidson v USA. Zajišťujeme jednotlivé pronájmy ve více jak 50 místech v USA. Plánujeme okružní jízdy včetně ubytování + máte možnost průvodce na celou vaší cestu. Kompletně zajišťujeme celé Vaše cesty, ke kterým jsou i: - letenky - ubytování - cestovní pojištění.


Golfové zájezdy

Golfové zájezdy

GOLFOVÉ ZÁJEZDY - CESTOVÁNÍ ZA GOLFOVÝMI ZÁŽITKY GOLFOVÉ ZÁJEZDY NA MÍRU, GOLFOVÁ DOVOLENÁ NA NEJKVALITNĚJŠÍCH GOLFOVÝCH HŘIŠTÍCH SVĚTA. Baví vás golf a chcete si jej zahrát i jinde než v Česku? U nás najdete golfové zájezdy na nejlepší golfová hřiště v Evropě i ve světě. Pomůžeme vám s výběrem golfové dovolené na míru, přesně podle vašich požadavků. Vypravte se s námi za nezapomenutelnými golfovými zážitky do zajímavých destinací a za rozumné ceny! Podívejte se, kam všude můžete vyrazit na golfovou dovolenou.


Lyžování v Alpách Francie Val d´Isére

Lyžování v Alpách Francie Val d´Isére

Společnost NEMO & SELECTA s.r.o. nabízí lyžování ve francouzských Alpách ve Val d´Isére. L´Espace Killy často vyhledávají milovníci lyžování, protože patří mezi nejkrásnější oblasti k lyžování na světě. Zahrnuje střediska: - Tignes - Val d´Isere.


Soukromé lety tryskovým letounem Cessna

Soukromé lety tryskovým letounem Cessna

NEMO & SELECTA s.r.o. nabízí soukromé lety tryskovým letounem pro Vaše obchodní cesty. Ušetříte čas i peníze, protože lety se přizbůsobují Vašim možnostem s odletem a příletem na letiště a také strávíte podstatně méně času v odletových halách i během letu. Let se zajišťuje do 2-48 hodin dle Vašich požadavků - časový plán letu si řídíte sami! Rychlá a pohodlná přeprava s kvalitním palubním servisem pro VIP klientelu. Typy letadel: - Cessna 560 Citation V - Cessna 525 Citation Jet.Další produkty a služby
  • zahraniční pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, tuzemské pobyty, last minute, prodej letenek, průvodcovské služby
  • doprava osob letadlem, letecká přeprava nákladu, letecký řád, služby aerolinií


Související články
Vízum za Vás vyřídí profesionálové
Vízum za Vás vyřídí profesionálové

Pro některé země platí vízová povinnost. Jedná se zejména o takzvané exotické destinace. Vyřízení všech potřebných dokumentů před cestou může být opravdovým oříškem. Je tedy rozhodně lepším řešením spolehnout se na pomoc profesionálů.


Spediční a logistická společnost v ČR i ve světě
Spediční a logistická společnost v ČR i ve světě

Objem zásilek doručovaných napříč celým světem každoročně stoupá. Spediční a logistická společnost Nippon Express pracuje s efektivním propojením mezikontinentální letecké a námořní dopravy ve více než 37 zemích světa včetně České republiky.


Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí
Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí

Cestování po Evropské unii je v dnešní době hračka. Pokud však toužíte navštívit i vzdálenější a exotické země, musíte si včas zařídit potřebnou dokumentaci včetně cestovního víza. Že nevíte jak na to? Nevadí. Společnost Agnesa Bohemia vám zařídí turistické vízum, pomůže se zařizováním ubytování, nebo třeba pomůže s přípravou vaší důležité obchodní cesty.


Mezinárodní námořní a letecká přeprava zásilek
Mezinárodní námořní a letecká přeprava zásilek

Potřebujete zajistit mezinárodní přepravu zásilek či surovin rychle a bezpečně? Společnost NNR Global Logistic poskytuje mezinárodní námořní a leteckou přepravu. Navíc zajišťuje smluvní logistiku s využitím sofistikovaného systému PowerNet. Společnost zajišťuje pravidelnou i nepravidelnou (charterovou) leteckou dopravu po celém světě, zaoceánskou lodní dopravu ve spolupráci s mnoha předními dopravci i kurýrní služby.