PPL CZ s.r.o.


U Vozovny 658/8, Praha 10 - Malešice 108 00

Vnitrostátní a mezinárodní expresní přeprava balíků z domu do domu pro firmy a podnikatele (B2B) a na soukromé adresy (B2C). Vnitrostátní přeprava kusových, vícekusových zásilek a palet.

IČ: 25194798
DIČ: CZ25194798
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč

Vnitrostátní expresní přeprava pro firmy a soukromé osoby

Vnitrostátní expresní přeprava pro firmy a soukromé osoby

Společnost PPL CZ s.r.o. nabízí vnitrostátní expresní přepravu zásilek pro: - firmy - podnikatele - soukromé osoby. Možnost sledování zásilek díky čárovým kódům, kterými je každá zásilka opatřena - zásilky jsou pod neustálou kontrolou. Zásilku lze sledovat pomocí systému Tracing and Tracking: - na internetu - v mobilním telefonu. Pro další podrobné informace klikněte na odkaz viz níže.


Vnitrostátní expresní přeprava zásilek a balíků pro firmy a soukromé osoby

Vnitrostátní expresní přeprava zásilek a balíků pro firmy a soukromé osoby

Nabízíme vnitrostátní expresní přepravu zásilek pro: - firmy - podnikatele - soukromé osoby. Možnost sledování zásilek díky čárovým kódům, kterými je každá zásilka opatřena - zásilky jsou pod neustálou kontrolou. Zásilku lze sledovat pomocí systému Tracing and Tracking: - na internetu - v mobilním telefonu. Jsme přední poskytovatelé přepravních služeb pro firmy a podnikatele.


Celostátní paletová přeprava zásilek z domu do domu

Celostátní paletová přeprava zásilek z domu do domu

Nabízíme celostátní expresní přepravu zásilek z domu do domu pro firmy a podnikatele. Typy: - PPL Sprint - PPL Sprint+ Jedná se o kusové, vícekusové zásilky nebo palety, které jsou lehce manipulovatelné. Hmotnost kusu musí být maximálně do 800 kg. Hmotnost celé zásilky maximálně do 3.000 kg. Požadované maximální rozměry zásilky: - délka 300 cm - šířka 200 cm - výška 200 cm. Zásilky doručujeme následující pracovní den v rozmezí 8:00 – 17:00 hod. nebo si je můžete vyzvednout na libovolném místě či osobně odebrat na terminálech DHL.


Mezinárodní přeprava balíkových zásilek do Evropy

Mezinárodní přeprava balíkových zásilek do Evropy

Společnost PPL CZ s.r.o. ve spolupráci s partnerskou společností DHL nabízí mezinárodní přepravu balíkových zásilek do Evropy. Balíky se doručují pouze na firemní adresy. Max. hmotnost balíku je 30 kg. Max. rozměry balíku jsou: - délka 120 cm - šířka 60 cm - výška 60 cm. Zásilky jsou pojištěny do hodnoty 100.000 Kč v ceně přepravného. Lze poskytnout další připojištění. Podmínky přepravy do zemí EU: - nutnost mít balík označen zahraniční etiketou - vyplnit Seznam zahraničních zásilek.


Expresní balíková přeprava po České republice

Expresní balíková přeprava po České republice

Nabízíme expresní balíkovou přepravu po České republice. Typy: - normální balík - PPL soukromá adresa - PPL Express+. Přepravu normálních balíků realizujeme na základě zasilatelské smlouvy. Pokud balíky svezeme za hotové nebo je Vy osobně předáte na naše depo, realizujeme přepravu na základě jednorázového zasilatelského příkazu. Podmínky přepravy PPL Express+: - zásilky musí být označeny speciální etiketou určenou pro PPL Express+ - nutnost předat zásilky k přepravě do 18:00 hod nebo osobně na naše depo do 20:00 hod.


Mezinárodní doprava balíků mimo země EU

Mezinárodní doprava balíků mimo země EU

Společnost PPL CZ s.r.o. nabízí mezinárodní dopravu balíků mimo země Evropské Unie. Jedná se o tzv. "třetí země: - Norsko - Švýcarsko - ap. Podmínky: - zásilka musí být označena zahraniční etiketou - musí být vyplněn Seznam zahraničních zásilek - nutnost přiložení faktury za zboží a vyplnění Exportních dispozic - účtování poplatku za celní odbavení ve výši 400 Kč.


Vnitrostátní a mezinárodní expresní přepravní služby

Vnitrostátní a mezinárodní expresní přepravní služby

Společnost PPL CZ s.r.o. nabízí vnitrostátní a mezinárodní expresní přepravní služby. Společnost PPL neboli Professional Parcel Logistic byla založena v roce 1995. V březnu 2006 se společnost stala členem skupiny Deutsche Post DHL, jejíž součástí je i celosvětový poskytovatel expresních a logistických služeb DHL. Depa společnosti jsou vybaveny nejnovějšími logistickými technologiemi. V současné době PPL provozuje 13 regionálních dep a jedno centrální překladiště v Praze. Svoz a distribuce zásilek je zajišťována dodávkami. Jejich počet se nyní pohybuje kolem 750. V noci jsou zásilky mezi jednotlivými depy a centrálním překladištěm přepravovány kamiony, jejich počet je okolo 50.Další produkty a služby
  • vnitrostátní přeprava zboží, kurýrní služba, služby autodopravce, vozový park
  • mezinárodní logistické služby, dovoz zboží do zahraničí, vybavení mezistátních přepravních dokladů
  • poskytování zásilkových služeb, přeprava zásilek kurýrem, přeprava kusových zásilek, od dveří ke dveřím
  • logistické služby, přeprava nákladů, transport kusových zásilek, nákladní doprava, pozemní doprava
  • vnitrostátní kamionová doprava, tuzemská přeprava nadrozměrných nákladů, služby pojištění odpovědnosti dopravce
  • mezinárodní balíkové přepravy, mezinárodní celovozové přepravy nákladů, zahraniční logistika a přeprava, kamionová doprava


Související články
Nadměrná, těžká a nadrozměrná doprava
Nadměrná, těžká a nadrozměrná doprava

Přeprava nadměrného, těžkého či nadrozměrného nákladu sebou přináší komplikace, a to nejen se samotným převozem, ale i s dodržením podmínek a dalších úkonů jako třeba zajištění nákladu, aby nijak neohrozil účastníky silničního provozu. Pokud právě řešíte převoz takového nákladu a kromě profesionální dopravy potřebujete i řadu zkušeností, tak se obraťte na firmu ZIPP Brno s.r.o.


Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis
Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis

Potřebujete zajistit autodopravu pro libovolný počet osob nebo naopak potřebujete opravit či nechat prohlédnout vlastní automobil? Obojí nabízí firma Autoslužby Rous se sídlem v Kralicích nad Oslavou, která své služby zajišťuje v rámci celého regionu.


Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


Betonárna Středočeský kraj
Betonárna Středočeský kraj

Potřebujete zajistit beton na stavbu? Stavíte dům a sháníte ve Středočeském kraji spolehlivou firmu, která by beton dodala? Nebo naopak potřebujete beton pro podnikání nebo svou firmu? V tom případě se můžete obrátit na společnost, která se nazývá Betonárka Kolín.