Lineární snímače Praha – kvalitní měřidla délek pro obrábění a průmysl

HEIDENHAIN s.r.o.

Lineární snímače Praha – kvalitní měřidla délek pro obrábění a průmysl

HEIDENHAIN s.r.o.
Kompletní servisní služby pro výrobky HEIDENHAIN

Potřebuje Váš přístroj HEIDENHAIN servisní zásah? Pak ho svěřte do našich rukou! Poskytujeme profesionální servisní služby a odborné opravy pro produkty HEIDENHEIN, a to včetně 12měsíční funkční záruky nejen na opravené díly, ale rovnou na celé zařízení. Navíc ručíme za dostupnost originálních náhradních dílů a při odstávce stroje zajistíme rychlou výměnu zařízení skrz službu HEIDENHAIN Service Exchange.

Odborný servis přístrojů HEIDENHAIN, opravy a výměny

Odborný servis se zárukou 12 měsíců, servisní smlouvy

Veškeré servisní zásahy u nás provádějí pouze kvalifikovaní a zkušení technici - díky tomu ručíme za kvalitu každé opravy a poskytujeme tak 12měsíční funkční záruku na celý opravovaný přístroj. Rozhodnete-li se navíc pro servisní smlouvu, můžete tuto záruku prodloužit na 24 měsíců a k tomu získat například předzásobení materiálem či pravidelné servisní zásahy na stroji. V rámci ČR je pak samozřejmostí i výjezdový servis k zákazníkům, a to v případě lineárních a úhlových snímačů.

Odborně a rychle provedené opravy díky servisu HEIDENHAIN


Linka technické pomoci, školení a opravy výměnným způsobem

Výměnný servis HEIDENHAIN Service Exchange je jedinečným způsobem, jak Vám v případě poruchy bleskově zajistit náhradní stroj a ušetřit Vám tak nemalé náklady s odstávkou provozu. Kromě toho provozujeme také linku technické pomoci Hotline, kde Vám naši specialisté pomohou se snímači délek a úhlů, s řízením, pohony, indikací polohy, dotykovými sondami i NC programováním. V rámci našich služeb pak nechybí ani školení pro NC a PLC programování, pro uvedení do provozu, optimalizaci či diagnostiku snímačů.

Servis, technická pomoc, opravy výměnným způsobem


Dostupné náhradní díly, proměřování přístrojů a DAkkS kalibrace

Jedním z pilířů našeho kvalitního servisu je také rychlá dostupnost originálních náhradních dílů a přístrojů v našem servisním skladu - v naléhavých případech jsme v rámci Evropy schopni zajistit dodávku i do 24 hodin. Problémem není ani náhrada za přístroj, který je až 20 let starý. K doplňovým službám servisu pak patří také proměřování, inspekce a kalibrace přístrojů, stejně tak jako DAkkS kalibrace lineárních a úhlových snímačů podle DIN EN ISO/IEC 17025.

DAKKS kalibrace dle DIN EN ISO/IEC 170025Servis výrobků HEIDENHAIN

Servis výrobků HEIDENHAIN

Kompletní servisní služby pro výrobky HEIDENHAIN

Rychlá pomoc při odstávce stroje, Service Exchange

Rychlá pomoc při odstávce stroje, Service Exchange

HEIDENHAIN Service Exchange - rychlá pomoc při odstávce stroje

Funkční a prémiová oprava

Funkční a prémiová oprava

Opravy přístrojů HEIDENHAIN v ekonomické i prémiové variantě