Venkovní reklama, reklamní poutače a navigace na sloupech veřejného osvětlení

Chcete přilákat více zákazníků nebo upoutat více pozornosti na výrobek, který jste právě uvedli na trh? S tím Vám pomůže společnost PUBLICITARIA Praha, spol. s r.o., která se zabývá prodejem venkovní reklamy cílené jak na pěší zákazníky, tak i na řidiče, umístěné na sloupech veřejného osvětlení. Vyberte si z nabízených typů Flex, Outbanner, Patice, Superhorizont a Horizont, které upoutají každého potencionálního zákazníka!

Oslovte více potencionálních zákazníků díky reklamním poutačům, které nabízí společnost PUBLICITARIA Praha, spol. s r.o.

Venkovní reklama, která přiláká více potencionálních zákazníků a přitáhne pozornost

Lámete si hlavu, jak přilákat více zákazníků do Vaší firmy nebo upoutat více pozornosti na konkrétní produkt? Řešením jsou naše venkovní reklamy, neboli out-of-home-media. Venkovní reklama je velice účinná, jelikož působí nepřetržitě a nezávisle na vůli potencionálního zákazníka – zkrátka ji nelze nevidět. A právě díky tomu je ideální jak pro budování značky, tak i pro uvedení nového výrobku na trh. Na to, jak je tento typ reklamy efektivní, je její cena velice příznivá, oproti jiným formám propagace. Neváhejte a využijte outdoorovou reklamu, která je skvěle čitelná a zapamatovatelná – s ní už Vaši firmu nebo výrobek nikdo nepřehlédne!

Venkovní reklama


Reklamní poutače Flex a Outbanner, způsob jak upoutat zákazníky jedoucí autem a v MHD

Naše společnost Vám nabízí velké množství typů venkovní reklamy – například typ FLEX, což je jednostranný nebo oboustranný panel, který se nejčastěji umisťuje na sloupy veřejného osvětlení. Spojuje jak prvky reklamy, tak i podstatné informace, například navigační prvky, které potencionální zákazníky dovedou na místo určení. Tento typ dodáváme v rozměrech 67 x 90 cm a 80 x 120 cm. Dalším nabízeným typem outdoorové reklamy je OUTBANNER, který má podobu vlajky, kterou dodáváme v rozměrech 50 x 120 cm a 50 x 200 cm. Tyto typy reklam jsou díky svému umístění nejvhodnější pro upoutání potencionálních zákazníků, kteří projíždějí kolem v autě nebo MHD.

Reklamní poutač Flex


Venkovní reklamy typu Patice, Superhorizont a Horizont, typy reklamy cílené na pěší zákazníky

Předchozí typy reklamních poutačů jsou cílené především na potencionální zákazníky cestující dopravními prostředky. Nesmíme však zapomínat na reklamu, která zacílí i na pěší chodce. K tomuto účelu nabízíme typ PATICE, která se umísťuje na spodní část sloupů. Reklama se na ni aplikuje pomocí profilovaných polepů, jak oboustranně, tak pouze ve směru chůze. Dalším typem, který má za cíl upoutat pěšího zákazníka je HORIZONT a SUPERHORIZONT, což jsou reklamní nosiče umístěny v úrovni očí chodců. Tento reklamní poutače dodáváme v rozměrech 42 (38) x 91 (88) cm a 60x85 (55x80) cm.

Venkovní reklama Superhorizont


PODSTRÁNKY

Venkovní reklama

Venkovní reklama
Venkovní reklama, reklamní poutače a navigace na sloupech veřejného osvětlení

Kampaně a navigační systémy

Kampaně a navigační systémy
Venkovní reklama pomocí kampaní, navigační systémy na reklamních poutačích

Volné reklamní plochy

Volné reklamní plochy
Volné reklamní plochy při atraktivních akcích na Autodromu Most
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PUBLICITARIA Praha, spol. s r.o. Venkovní - outdoorová reklama
WEBOVÁ STRÁNKA
PUBLICITARIA Praha, spol. s r.o.
www.publicitaria.cz
Adresa

Adresa

Matěchova 127/3
Praha 4 140 00

info@publicitaria.cz
+420 602 218 291


Najdete nás také zde:

ARES
captcha