CANARIA TRAVEL, spol. s r.o.


Jungmannova 7, Praha 1 110 00

Cestovní kancelář Canaria Travel nabízí pobytové zájezdy na Kanárských ostrovech, které jsou určeny nejen rodinnám s dětmi, ale jsou vhodné taktéž i pro seniory.

Specializace CK Canaria Travel:
Španělsko - Kanárské ostrovy :
- Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote,
Fuerteventura, El Hierro, La Palma,
La Gomera.

Zájezdy na poslední chvíli; last moment;
last minute.

Letecká doprava, letenky :
- odlety z Prahy, Brna několikrát týdně po celý rok, pro větší skupiny klientů rádi zajistíme svozy k našim odletům.
- možnost zajištění pouze letecké dopravy.
Zájezdy i letenky - rezervace on-line
24 hodin denně.

Služby na Kanárských ostrovech :
- Výlety na katamaránu (novinka).
- Golf
velký výběr golfových hřišť, možnost
zajištění rezervace a zajištění českého trenéra golfu.
- Rybaření
kompletní servis včetně přepravy úlovků do ČR, český průvodce rybaření, pro rodinné příslušníky možnost zajištění vlastního programu.
- Surf
sluneční podmínky na ostrově Gran
Canaria, Fuerteventura, Lanzarote a
La Palma.
- Potápění
kurzy potápění u největší a nejpopulárnější organizace na světě PADIR (Profesional Asociation of Diving Instructor - Profesionální asociace instruktorů potápění) -
organizace certifikuje více než 70% potápěčů na světě a najdete ji ve více
než 90 zemích. Teoretická a praktická
cvičení jsou přizpůsobena účastníkům
kurzu.
- Autopůjčovna
na všech Kanárských
ostrovech je možné zapůjčení osobních
automobilů, dětská autosedačka.
- Sportovní soustředění
pobyty pro fotbalové či cyklistické
oddíly, atletické kluby apod.
Po dohodě zajistíme i tréninková
hřiště, přepravu sportovců v době
pobytu apod.

Další služby:
- organizujeme pobyty či kongresy na
přání zakazníka, kongresová turistika.

Ubytování - katalog hotelů, možnosti :
výhled na moře,
hotel do 500 m od moře,
vyhřívaný bazén,
klimatizace,
přímo u golfového hřiště,
konferenční sál,
spa, thalassoterapie,
s kuchyňkou,
vhodné pro vícečlenné rodiny (5 a více).


Naše zájezdy si můžete zakoupit i u našich lokálních partnerů po celé ČR.

PARTNERSKÝ EXTRANET - ON-LINE SERVIS 24 HODIN - služba určena pouze pro obchodní partnery cestovní kanceláře Canaria travel, kontakt na e-mailu monika.sandova@canariatravel.cz nebo na telefonu 221969228

IČ: 49689428
DIČ: CZ49689428
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Mgr. Veronika Viková

Dovolená pro rybáře rybářské vyjížďky

Dovolená pro rybáře rybářské vyjížďky

Společnost CANARIA TRAVEL, spol. s r.o. má v nabídce i dovolené pro rybáře a rybářské vyjížďky po vodách Atlantiku. dovolenou spojenou s rybářskými vyjížďkami do vod Atlantiku, ve kterých můžete ulovit jak nepřeberné množství druhů ryb, tak neuvěřitelné trofeje. Rybářské vyjížďky: na stabilním a bezpečném katamaránu zkušená posádka s kapitánem zkušeností v rybolovu ve zdejších vodách česky mluvícího profesionálního rybáře. Profesionální rybáři Vám rádi poradí při lovu ryb, abyste byli spokojeni s úlovkem. Pokud si u nás dovolenou vyberete, můžete se těšit na lov rejnoků, murén, barakůd, amberjacků. Zapůjčíme Vám i veškeré vybavení. Více informací a ceník naleznete viz odkaz níže:


Dovolená pro seniory

Dovolená pro seniory

Společnost CANARIA TRAVEL, spol. s r.o.nabízí seniorský program na ostrově Tenerife. Cena zahrnuje: - ubytování ve 4hvězdičkovém hotelu - stravování formou plné penze vč. vody a vína - letenku z Prahy na Tenerife včetně všech poplatků a tax - transfer z letiště do hotelu a zpět - základní pojištění - služby česky mluvícího delegáta. Více info naleznete viz odkaz níže:


Wellness pobyty Kanárské ostrovy

Wellness pobyty Kanárské ostrovy

Naše společnost CANARIA TRAVEL, spol. s r.o. nabízí wellness pobyty na Kanárských ostrovech. Na Kanárských ostrovech můžete odpočívat po svém: - pláže - bazén - příroda. Pokud se chcete nechat rozmazlovat navštivte místní lázně. Specialitou kanárského lázeňství je thalasoterapie, při níž se kombinují léčebné koupele, pitné kúry a léčba slunečním zářením. Více info naleznete zde:


Dovolená pro rodiny s dětmi

Dovolená pro rodiny s dětmi

Společnost CANARIA TRAVEL, spol. s r.o.nabízí dovolenou pro rodiny s dětmi. Kanárské ostrovy představují skvělé místo pro Vaši rodinnou dovolenou. Dovolená s našimi nejmenšími má jistá specifika a proto jsme pro Vás vybrali ty hotely, které jsou svým vybavením a službami nejvhodnější. Více info naleznete viz odkaz níže:


Svatební obřady s nádechem exotiky

Svatební obřady s nádechem exotiky

Naše společnost CANARIA TRAVEL, spol. s r.o. Vám zařídí svatební obřady s nádechem exotiky na Kanárských ostrivech. - svatba v netradičním prostředí - kalkulace zájezdu dle Vašeho přání individuálně. Více info naleznete viz odkaz níže:


Last minute Kanárské ostrovy

Last minute Kanárské ostrovy

Canaria travel je cestovní kancelář specializující se na španělské souostroví v Atlantském oceánu. Kanárské ostrovy známe jako nikdo jiný a v rozsahu služeb, které jsme na nich schopni pro naše klienty zajistit, nemáme na trhu konkurenci. Naše zájezdy si můžete zakoupit i u našich lokálních partnerů po celé ČR. Cestovní kancelář Canaria travel je členem Asociace cestovních kanceláří České republiky a je držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2001. Bližší informace ohledně last minute najdete na odkazu viz níže.


Jazykové kurzy španělštiny na Kanárských ostrovech

Jazykové kurzy španělštiny na Kanárských ostrovech

Společnost CANARIA TRAVEL, spol. s r.o. nabízí jazykové kurzy španělštiny na Kanárských ostrovech. Kurzy se pořádají na ostrově Gran Canaria pár minut od pláže. Pro zájemce máme připraven balíček: - 4 týdny studia španělštiny - ubytování na koleji školy - polopenze ve dnech studia - letenka - pojištění - transfer. Cena 34000,- Kč na osobu. Více info naleznete viz odkaz níže:


Dovolená horská kola Kanárské ostrovy

Dovolená horská kola Kanárské ostrovy

Společnost CANARIA TRAVEL, spol. s r.o. Vám nabízí dovolenou na horských kolech na Kanárských ostrovech.Všechny ostrovy jsou rájem i pro cyklisty. Půjčovny kol najdete ve všech rekreačních střediscích. Zdatní cyklisté jezdí trénovat do Gran Canaria, kde je náročný horský terén. Více info naleznete viz odkaz níže:


Dovolená s golfem Kanárské ostrovy

Dovolená s golfem Kanárské ostrovy

Společnost CANARIA TRAVEL, spol. s r.o. nabízí dovolenou s golfem na Kanárských ostrovech. Toto skvěle udržované hřiště otevřené v roce 1998 leží v jižní části ostrova přímo v centru nejznámějšího letoviska Playa de las Américas. Golf Las Américas nabízí optimální podmínky v atraktivním prostředí málo zvlněné oblasti. Členité hřiště má hodně vodních jezírek i příkopů a je dobře zasazeno do původní vulkanické krajiny. Více info naleznete zde:Další produkty a služby
  • zimní dovolená, letní dovolená, víkendové pobyty, studijní pobyty v zahraničí, poznávací zájezdy, služby průvodce


Související články
Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí
Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí

Cestování po Evropské unii je v dnešní době hračka. Pokud však toužíte navštívit i vzdálenější a exotické země, musíte si včas zařídit potřebnou dokumentaci včetně cestovního víza. Že nevíte jak na to? Nevadí. Společnost Agnesa Bohemia vám zařídí turistické vízum, pomůže se zařizováním ubytování, nebo třeba pomůže s přípravou vaší důležité obchodní cesty.


Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.
Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.

Zajišťujeme víza do Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Číny, Indie, Saudské Arábie, Vietnamu, Ázerbajdžánu, Barmy nebo Bangladéše. Zajistíme i veškeré s tímto spojené služby.


Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia
Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia

Máte v plánu procestovat kus světa a navštívit země, do kterých budete potřebovat turistické vízum? Nemáte přehled o tom, v jakých zemích platí vízová povinnost, nebo tápete v množství dokumentů nutných k vyřízení víza? Obraťte se na společnost Agnesa Bohemia s.r.o. Rádi vám pomůžeme zařídit víza do různých zemí.


Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví
Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví

Na plavbu na FIT lodi na Jadranu Vás zve společnosti Nika Yacht. Užijte si spojení s přírodou na moři při plavbě i na pevnině při cvičení čchi kung. Toto cvičení je prospěšné jak pro tělesné, tak i pro duševní zdraví.