Hana Erbenová


Rytířova 810/25, Praha 4 143 00

Jazyková agentura pro výuku, překlady, tlumočení.
Jazyková škola.
Jazykové kurzy:
- světové jazyky-angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština i méně frekventované jazyky.
Čeština pro cizince.

IČ: 11205261
DIČ: CZ5458240062
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: PaedDr. Hanka Erbenová

Výuka cizích jazyků pro podniky Praha

Výuka cizích jazyků pro podniky Praha

Nabízíme výuku cizích jazyků (běžných i méně frekventovaných jazyků a češtiny pro cizince). Učíme v průběhu celého školního roku, ale i o prázdninách. Zajišťujeme výuku pro: - podniky - školy - státní instituce - soukromé klienty. Naši pracovníci jsou čeští lektoři i rodilí mluvčí a vyučují v našich prostorách nebo docházejí přímo ke klientům. Typy kurzů: - skupinové - individuální. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Jazykové kurzy pro veřejnost  Praha

Jazykové kurzy pro veřejnost Praha

Kurzy pro veřejnost: - nabízíme kvalitní výuku s konverzací a možnost zapojit se kdykoli v průběhu konání kurzu. Otevřeme jakýkoliv kurz při dostatečném počtu zájemců v odpovídající cenové relaci (dle přání klientů málo početné skupiny s vyšším kurzovným a naopak početnější skupiny s nižším kurzovným - vše se odvíjí od potřeb klientů). Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Výuka jazyků podle Vašeho přání a Vašich potřeb.

Výuka jazyků podle Vašeho přání a Vašich potřeb.

Zajistíme pro Vás jakýkoliv jazykový kurz. Kontaktujte nás - rádi se Vám budeme věnovat a s výběrem typu kurzu poradíme. Těším se na Vás. Hana Erbenová


Překlady všeobecné i s odborným zaměřením Praha

Překlady všeobecné i s odborným zaměřením Praha

Naše společnost zajišťuje překlady: - v běžných i méně frekventovaných jazycích - všeobecné i s odborným zaměřením - obyčejné i s ověřením - v běžných dodacích lhůtách i expres. Podklady pro překlady musí být kvalitní, t.j. dobře čitelné. Přijímáme je a po zpracování předáváme podle předchozí dohody: - elektronickou poštou - osobně - faxem - poštou. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.Další produkty a služby
  • právní překlady, odborné překlady, překlady světových jazyků, konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení
  • výuka cizích jazyků, rodilí mluvčí, centrum vzdělávání, zahraniční lektoři, pomaturitní studium


Související články
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni
Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni

Zajištění hladkého průběhu nejen konference či kongresu, ale i firemních prezentací, workshopů, seminářů a dalších akcí, vyžaduje profesionální a precizní organizaci včetně veškerého vybavení. Společnost SAN SERVICE poskytuje komplexní služby a je spolehlivým partnerem při pořádání jakékoli akce.