ALPAMAYO, spol. s r.o.
Osvětlovací technika Praha


Biskupcova 39/1679, Praha 3 130 00
Specialista na osvětlení, osvětlovací techniku a světelné zdroje vč. speciálních.
Velkoobchod, maloobchod, e-shop, internetový obchod, projekce, dodávka, montáž, elektromontáže, elektroinstalace a další služby.

Svítidla
- interierová, kancelářská, bytová, zahradní, osvětlení fasád, technické osvětlení.
Značky:
- OSRAM, TESLA, LITE-LICHT, LEDS

Diody, doutnavky, autožárovky OSRAM, autožárovky TESLA, halogenové žárovky, dichroické halogenové žárovky, divadelní žárovky
- výbojky, sodíkové výbojky (NAV), xenonové výbojky, halogenidové výbojky, rtuťové výbojky, zapalovače, elektronické předřadníky, startéry.

Lékařské žárovky:
- výbojky, další speciální světelné zdroje pro průmysl a výzkum.

LED diody. moduly, elektronické transformátory, řídící jednotky, řízené stmívání.
LED světelné zdroje, LED svítidla.

Další služby:
- vizualizace a výpočty osvětlení
- poradenství v oblasti osvětlení, možných úspor elektrické energie
- měření intenzity osvětlení
- likvidace svítidel a světelných zdrojů podléhajících režimu zpětného odběru.

Produkty
  • lampy, lustry a závěsná svítidla, koupelnová svítidla, kuchyňská svítidla, venkovní osvětlení, designová svítidla

výroba a prodej reklamních a propagačních produktů včetně reklamního potisku

Jsme moderní zubní klinika v Praze 4 s nadstandardním vybavením. Poskytujeme komplexní stomatologické ošetření na nejvyšší úrovni, preventivní, záchovnou a estetickou stomatologii i ortodoncii.


Související články
Reklama, která jde s dobou

Světelná reklama Praha

Reklama, která jde s dobou

Každá firma, která chce, aby se o ní vědělo, potřebuje dobrou reklamu. Záleží na grafickém zpracování, ale také na materiálu, ze kterého bude vyrobena. Současná doba nabízí mnoho různých možností, které kvalitní výrobci polepů a reklamních poutačů dovedou využít.


Luxusní nábytek Natuzzi Italia– nápaditý italský design, prvotřídní kvalita i pohodlnost

Natuzzi Italia – Luxusní designový nábytek

Luxusní nábytek Natuzzi Italia– nápaditý italský design, prvotřídní kvalita i pohodlnost

NatuzziItalia italský nábytek, to je synonymum pro kvalitu, preciznost a styl. Užijte si luxusní nábytek italské výroby ve svém interiéru a pořiďte si například kožené sedací soupravy od prodejce Correct Interior Natuzzi Italia. Designově nápaditý nábytek Natuzzi je ideálním způsobem vybavení každého domova.


Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř

Kanlux s. r. o.

Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř

Světelné zdroje jako jsou různé druhy žárovek, svítidla jako například podhledová bodová světla a další druhy svítidel a také vypínače, rozbočky, objímky a mnohé další produkty jsou pro náš život nepostradatelné. Proto je potřebné, aby zakoupené produkty plnily svůj účel dlouhodobě a zároveň krášlily interiér a exteriér. A o všechny vaše požadavky a kompletní sortiment se dokonale postará firma Kanlux s.r.o. se sídlem ve Frýdku Místku a také v Trenčíně.


Svítidla i všechen elektroinstalační materiál seženete pod jednou střechou

Elma

Svítidla i všechen elektroinstalační materiál seženete pod jednou střechou

Svítidla a elektroinstalační materiál jdou ruku v ruce. Jedno bez druhého mnohdy nemá smysl. Proto je nejlepší, když obojí můžete nakoupit na jednom místě rychle, jednoduše, spolehlivě a navíc za příjemné ceny. Právě tak je tomu u naší firmy ELMA z Frýdku Místku. Pořiďte si moderní svítidla do domácnosti, jednoduché zářivky do kanceláře nebo třeba svítidla pro průmyslové využití.


Firemní články
Interiérová svítidla za skvělé ceny prodává eshop Alpamayo - výdejní místo Praha 3

Interiérová svítidla za skvělé ceny prodává eshop Alpamayo - výdejní místo Praha 3

Potřebujete pro interiér svého domu, bytu či kanceláře kvalitní svítidla za přiměřenou cenu? Pak Vám doporučujeme obrátit se na specialisty s dlouholetou tradicí. Zvolit můžete například tradiční ryze českou společnost Alpamayo spol.s r.o., která působí na trhu osvětlovací techniky již od roku 1992. Kromě široké škály služeb v oblasti osvětlení, provozuje také eshop a s výdejním místem na Praze 3, kde naleznete rovněž vzorkovnu a kamennou prodejnu (nejen) interiérových svítidel.


Alpamayo spol.s r.o. specialista na světelné zdroje OSRAM, provozuje více než e-shop a prodejny. S výběrem žárovky, zářivky či výbojky Vám vždy odborně poradí.

Alpamayo spol.s r.o. specialista na světelné zdroje OSRAM, provozuje více než e-shop a prodejny. S výběrem žárovky, zářivky či výbojky Vám vždy odborně poradí.

Představujeme Vám společnost Alpamayo spol.s r.o., jež působí na českém trhu už více než 20 let. Zaměřuje se zejména na osvětlovací techniku a světelné zdroje. Nově provozuje více než e-shop na adrese www.alpamayo.cz, kde můžete z pohodlí domova zakoupit žárovky, zářivky či výbojky. Abyste nevybrali špatně, odborníci z firmy Alpamayo jsou připraveni poradit Vám s Vaší poptávkou.


Prodej venkovních i vnitřních svítidel, světelných zdrojů a příslušenství - světelná technika Praha

Prodej venkovních i vnitřních svítidel, světelných zdrojů a příslušenství - světelná technika Praha

Správně zvolené osvětlení dokáže proměnit každý interiér k nepoznání. ALPAMAYO, spol. s r.o. z Prahy se zabývá světelnou technikou, návrhy a prodejem svítidel a světelných zdrojů včetně příslušenství.


LED osvětlení OSRAM pro vysoce úsporné svícení - Praha

LED osvětlení OSRAM pro vysoce úsporné svícení - Praha

Chcete přejít od klasických žárovek k LED osvětlení? Hledáte spolehlivou značku, u které byste mohli světla nakoupit? Specialistou v kategorii LED osvětlení je značka OSRAM. OSRAM se vyznačuje vysoce kvalitními LED produkty, které lze považovat za budoucnost osvětlení. Výrobky OSRAM můžete nakoupit přes prodejnu Alpamayo, která tato osvětlení nabízí nejen v kamenné prodejně v Praze, ale také skrze vlastní e-shop. Pokud byste si snad nevěděli s výběrem osvětlení rady, firma Almapayo vám pomůže. Kromě samotného prodeje světel nabízí i návrhy osvětlení a poradenství v této oblasti. Do jejich nabídky patří: - propočet úspory energie - výběr vhodných svítidel - pomoc se zvolením barvy světla - zpracování světelných projektů - výpočet osvětlení LED osvětlení je považováno za hudbu budoucnosti, v dnešní době je hlavním trendem, co se výběru osvětlení týká. Z jakého důvodu volit světla právě značky OSRAM? Tady jsou jejich výhody: - vysoká efektivita - dlouhá životnost - enormní variabilita - přímá výměna za klasické žárovky - barevné variabilní zdroje - užití pro domácnosti i zábavní průmysl - šetří elektrickou energii Vyměňte klasické žárovky za LED osvětlení, přijďte si vybrat z široké nabídky společnosti Alpamayo. Začněte jednoduše – návštěvou jejich webových stránek, kde si můžete nabízené řady osvětlení z pohodlí domova prohlédnout.


E-shop - vánoční světelné řetězy, výdejní místo Praha 3

E-shop - vánoční světelné řetězy, výdejní místo Praha 3

Vánoce si dnes nikdo nedokáže představit bez patřičného osvětlení. Kromě osvětleného stromečku, dnes zdobíme vánočními řetězy své domy, firmy, obchody všeho druhu i ulice. Je ale velmi důležité zakoupit vhodný světelný řetěz. Extrémně nebezpečný je např. případ, kdy se pro venkovní využití zakoupí interiérové osvětlení. Aby k podobným omylům nedocházelo, doporučujeme nakupovat kvalitní světla, ideálně u specializovaných firem. V e-shopu firmy Alpamayo naleznete výhradně prověřené světelné řetězy, s výběrem Vám navíc ochotně poradí personál firmy. Ano, i při nákupu přes Internet. Světelné řetězy OSRAM vám pomohou nastolit příjemnou atmosféru nejen o vánocích, ale i při různých párty a oslavách. Barva světla je velmi decentní - volit můžete mezi teplým nebo studeným odstínem bílé barvy.Jistě oceníte i fakt, že spotřeba energie je velmi nízka a životnost naopak extrémně dlouhá díky LED technologii. V případě zájmu o světelné řetězy navštivte e-shop nebo prodejnu na Praze 3.


Vizualizace osvětlení a výpočty pro nejlepší konečný efekt, Praha

Vizualizace osvětlení a výpočty pro nejlepší konečný efekt, Praha

Potřebujete osvětlit Váš dům, byt, obchod, kancelář nebo jakýchkoliv jiný prostor a neumíte si představit, jak bude Vámi zvolené řešení působit? Pak využijte našich služeb v oblasti vizualizace osvětlení a následných přesných výpočtů. Naše společnost sídlí v Praze, ale projekty realizujeme prakticky v celé ČR. S osvětlením máme dlouholeté zkušenosti. Kromě vizualizace a výpočtů zajišťujeme také poradenské služby, které řeší zejména pomoc s výběrem vhodných světelných zdrojů vč. vhodné barvy světla a možné úspory elektrické energie. Dále svítidla prodáváme jak velkoobchodně, tak maloobchodně - nyní také prostřednictvím e-shopu. Žádanou službou je také měření intenzity osvětlení např. pro účely kolaudace. Naše služby jsou skutečně komplexní. Až už potřebujete zakoupit žárovku nebo udělat návrh a následnou realizaci v oblasti svítidel, obraťte se na nás.


Úsporné zářivky Osram v e-shopu s úzkou specializací

Úsporné zářivky Osram v e-shopu s úzkou specializací

Pokud chcete ušetřit za osvětlení, jistě je chytré uvažovat o úsporných žárovkách od společnosti Osram. Jejich široký sortiment Vám přináší e-shop i kamenná prodejna společnosti Alpamayo spol.s r.o., která se specializuje výhradně na osvětlovací techniku. Vlastní prodej žárovek je až konečnou fází nákupu u této společnosti. Rádi Vám pomůžeme s Vaším výběrem a poradíme, která úsporná žárovka je pro Vás ta nejlepší a přinese Vám maximální užitek. V e-shopu naleznete kompaktní úsporné zářivky, které nahradí žárovky standardní. Stačí je jednoduše vyměnit díky elektronickému předřadníku, který je součástí těchto světelných zdrojů. K dispozici jsou rozličné tvary těchto žárovek - stick, twist, s různou baňkou. Dále jsou rozděleny do různých řad podle životnosti či odstínu bílé barvy. Pokud uvažujete o levnějším svícení, obraťte se na nás.


Praha prodej světelné řetězy OSRAM

Praha prodej světelné řetězy OSRAM

Společnost Alpamayo spol.s r.o.nabízí prodej světelných řetězů. Pokud oslavujete na zahradě nebo v obývacím pokoji a ať už je oslava velkolepá či skromná, je to právě vhodné osvětlení, které se postará o správnou náladu. Světelné řetězy můžete využít také jako vánoční osvětlení. Vysoce kvalitní a mnohostranně využitelné světelné řetězy OSRAM nabízí téměř neomezené možnosti, jak vyvolat příjemnou atmosféru. Použití: - vnitřní - venkovní. Více info naleznete viz odkaz níže:


E-SHOP - úsporné žárovky, zářivky, autožárovky, světelné zdroje OSRAM

E-SHOP - úsporné žárovky, zářivky, autožárovky, světelné zdroje OSRAM

Společnost Alpamayo spol.s r.o. nabízí ve svém eshopu úsporné žárovky, zářivky,autožárovky. Úsporné zářivky: - kompaktní úsporné zářivky nahrazující standardní žárovky. Tvary: - stick - twist, s různou baňkou, v několika řadách podle životnosti, v různých odstínech bílé. Dále nabízíme: - kompaktní žárovky - autožárovky - objímky - speciální zářiče. Více info viz odkaz níže:


Praha prodej dodávka montáž světelné zdroje

Praha prodej dodávka montáž světelné zdroje

Společnost Alpamayo spol.s r.o. zajišťuje návrhy, projekty, dodávku a montáž svítidel a světelných zdrojů. Pracujeme s kvalitními svítidly českých i zahraničních výrobců. Jsme jedni z největších a nejstarších partnerů firmy Osram Česká republika. Dodávka: - speciální světelné zdroje pro foto, optiku, medicínu a průmysl. Více info naleznete viz odkaz níže:


Praha návrhy osvětlení poradenství

Praha návrhy osvětlení poradenství

Společnost Alpamayo spol.s r.o.nabízí návrhy osvětlení a poradeství. Zpracujeme: - návrhy světelných projektů - výpočty osvětlení - doporučíme vhodná svítidla a světelné zdroje. Poradíme: - v oblasti osvětlení - jak uspořit el. energii. Více info naleznete viz odkaz níže: