Trvalé připojení k internetu - IP TRANZIT od Quantcom, a.s.

Quantcom, a.s. (Dial Telecom) Telekomunikační operátor Praha

Trvalé připojení k internetu - IP TRANZIT od Quantcom, a.s.

Datové služby VPN, datový okruh, LAMBDA, pronájem vláken a cloud hosting

Telekomunikační operátor Quantcom a.s. má pro Vaše firemní pobočky komplexní řešení, a to propojení všech poboček na naší moderní optické síti. Pro velké firmy, státní instituce a operátory přinášíme bezpečené, kvalitní a dostupné datové služby VPN, LAMBDA, poskytujeme pronájem datového okruhu a pronájem optických vláken. Pro řešení optimální serverové infrastruktury nabízíme cloud hosting s nulovými investičními náklady a nepřetržitou technickou podporou.

Internetové a datové služby, Quantcom, a.s.

Bezpečné propojení firemních poboček se službou VPN a datová služba LAMBDA

Datovou službou VPN přinášíme Vaší firmě bezpečné propojení vzdálených poboček nebo partnerů v rámci České republiky i do zahraničí. Efektivní propojení všech firemních poboček do jediné privátní sítě výrazně snižuje provozní náklady na vnitrofiremní komunikaci. Vysokou přenosovou kapacitou, spolehlivostí, bezpečností dat zakázníků vyniká datová služba LAMBDA, kterou je možné, díky naší dlouhodobé mezinárodní partnerské spolupráci, poskytnout do celého světa. Quantcom provozuje rozsáhlou DWDM a CWDM síť. Vysoce spolehlivá a kvalitní DWDM síť umožňuje přenášet data v kapacitách až n*1 Gbps, n*10 Gbps a n*40 Gbps.

Datová služba VPN, Quantcom, a.s.


Garance kvality a dostupnosti pronájmem datového okruhu, pronájem optických vláken

Pronájmem datového okruhu získáte řadu výhod, například zálohování služeb v páteřní síti, nepřetržitý dohled, garance kvality a dostupnosti. Datový okruh umožňuje propojení dvou bodů zákazníka datovým tokem v požadované rychlosti od 64 kbps do 1 Gbps s rozhraními Ethernet nebo SDH.
Další, námi nabízenou službou, je možnost pronájmu nenasvícených optických vláken v páteřní a metropolitních sítích Quantcom. Pronájem optických vláken je vhodný především pro státní instituce, velké firmy a operátory, kteří jsou schopni vytvořit vlastní přenosovou síť na pronajatých vláknech. Výhodou pro zákazníky je rychlost provedení a nižší náklady ve srovnání s realizací vlastních kabelových tras.

Pronájem datového okruhu, Quantcom, a.s.


Veřejný cloud, privátní cloud, hybridní cloud, Disaster Recovery a Cloud Storage

Se službou Cloud nabízíme zákazníkům řešení na míru návrhem optimálního nastavení serveru. V rámci cloud hostingu můžete flexibilně upravovat parametry serveru přesně podle svých potřeb, garantujeme vysokou bezpečnost dat a maximální dostupnost služeb. Státní instituce, malé, střední i velké firmy a operátoři pořízením služby cloud optimalizují provozní náklady a navíc získají nepřetržitou technickou podporu a dohled. Vybírat můžete z následujících variant: veřejný cloud, privátní cloud, hybridní cloud, Disaster Recovery (neboli Business Continuity), Cloud Storage - pro bezpečné zálohování a úložiště Vašich dat do datového centra, Cloud mail, který podporuje práci s poštou, sdílení kontaktů a dokumentů, organizování složek, plánování, přidělování a sledování úkolů v týmu.

Cloud hosting Quantcom, a.s. Praha


PODSTRÁNKY

Internet pro firmy a domácnosti

Internet pro firmy a domácnosti
PROFI INTERNET a IP TRANSIT pro trvalé firemní připojení k internetu a INTERNET DOMA

Hlasové služby

Hlasové služby
Telefonní připojení, virtuální ústředna, linky 800 a 900, telekonference a velkoobchodní hlas

Datové služby / cloud hosting

Datové služby / cloud hosting
Datové služby VPN, datový okruh, LAMBDA, pronájem vláken a cloud hosting
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Quantcom, a.s. (Dial Telecom) Telekomunikační operátor Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Quantcom, a.s. (Dial Telecom)
www.quantcom.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

InternetDataHlas
Adresa

Adresa

Křižíkova 36a/237
Praha 8 186 00

info@quantcom.cz
+420 226 204 111


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha