Služba TELEMETRY CONNECT - obousměrný přenos dat přes mobilní sítě.

Quantcom, a.s. (Dial Telecom) Telekomunikační operátor Praha

Služba TELEMETRY CONNECT - obousměrný přenos dat přes mobilní sítě.

PROFI INTERNET a IP TRANSIT pro trvalé firemní připojení k internetu a INTERNET DOMA

Celonárodní telekomunikační operátor Quantcom a.s, Praha poskytuje prostřednictvím vlastní optické sítě internetové, hlasové, datové a hostingové služby. Pokud se zajímáte o internetové služby, nabízíme trvalé připojení k internetu v rámci PROFI INTERNET a IP TRANSIT. Domácnostem přinášíme pevné vysokorychlostní připojení k internetu pomocí ethernetové sítě. O kvalitě, rychlosti a bezpečnosti poskytovaných služeb společnosti Quantcom, a.s. vypovídají získané certifikáty ISO 9001:2009 se zaměřením na management jakosti, ISO 14001:2005 pro kvalitu environmentálního managementu a ISO 27001:2006 pro ochranu citlivých informací před neoprávněným přístupem.

Quantcom, a.s., telekomunikační operátor

PROFI INTERNET - garantovaná služba postavená na kvalitních přenosových technologiích

Službu PROFI INTERNET využijí zejména malé, střední i velké firmy a státní instituce. S tímto trvalým připojením k internetu získáte vždy garantovanou zvolenou rychlost, neomezený objem přenesených dat, instalaci včetně technického vybavení, přidělení a směrování potřebného počtu veřejných IP adres, základní nastavení bezpečnostních pravidel a nepřetržitou uživatelskou podporu. Službu PROFI INTERNET realizujeme prostřednictvím optické sítě nebo bezdrátovou technologií.

Služba PROFI INTERNET od Quantcom a.s Praha


Internetové připojení IP TRANSIT pro operátory, státní instituce a velké firmy

Trvalé internetové připojení se službou IP TRANSIT doporučujeme velkým firmám, státním institucím a operátorům. Komplexní služba zahrnuje instalaci, přístupovou linku, koncová zařízení u zákazníka a připojení k internetu zvolenou rychlostí garantovanou neomezeně (fullduplex, 2Mbps až n x Gbps). Většina páteřní sítě Quantcom je vedena trasami se zvýšenou bezpečností, průběh linek v rámci páteřní sítě je zálohován, takže dodáváme dostupné služby prvotřídní kvality.

Trvalé připojení k internetu IP TRANSIT


Garance kvality a dostupnosti v rámci služeb PROFI INTERNET a IP TRANSIT

Trvalým přijpojením k internetu v rámci PROFI INTERNET a IP TRANSIT získáte špičkové služby, garantovanou rychlost a neomezený objem dat za paušální poplatky, dále možnost SLA, což znamená garanci kvality a dostupnosti služby. Tím, že společnost Quantcom, a.s. podporuje projekt FENIX, jehož cílem je zvýšená ochrana síťového připojení, budete i Vy se službou PROFI INTERNET a IP TRANSIT připojeni k důvěryhodné síti. Jednoduše se připojte!

Kvalitní internetové připojení


Vysokorychlostní připojení k internetu se službou INTERNET DOMA

Se službou INTERNET DOMA získáte vysokorychlostní nepřetržité připojení k internetu prostřednictvím ethernetové sítě, stejnou přenosovou rychlost při stahování i odesílání dat, vysokou přenosovou kapacitu od 10Mbps do 100Mbps. S garancí stálých měsíčních poplatků budete bezpečně a spolehlivě připojeni k internetu, navíc Vás nečekají žádná datová omezení. Připojení k internetu je možné v Brně a Boskovicích. S Quantcom je připojení tak snadné!

Vysokorychlostní internetové připojení pro domácnosti


PODSTRÁNKY

Internet pro firmy a domácnosti

Internet pro firmy a domácnosti
PROFI INTERNET a IP TRANSIT pro trvalé firemní připojení k internetu a INTERNET DOMA

Hlasové služby

Hlasové služby
Telefonní připojení, virtuální ústředna, linky 800 a 900, telekonference a velkoobchodní hlas

Datové služby / cloud hosting

Datové služby / cloud hosting
Datové služby VPN, datový okruh, LAMBDA, pronájem vláken a cloud hosting
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Quantcom, a.s. (Dial Telecom) Telekomunikační operátor Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Quantcom, a.s. (Dial Telecom)
www.quantcom.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

InternetDataHlas
Adresa

Adresa

Křižíkova 36a/237
Praha 8 186 00

info@quantcom.cz
+420 226 204 111


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha