PROFI INTERNET a IP TRANZIT pro trvalé firemní připojení k internetu a INTERNET DOMA

Dial Telecom, a.s. Telekomunikační operátor Praha

PROFI INTERNET a IP TRANZIT pro trvalé firemní připojení k internetu a INTERNET DOMA

PROFI INTERNET a IP TRANZIT pro trvalé firemní připojení k internetu a INTERNET DOMA

Celonárodní telekomunikační operátor Dial Telecom, a.s. Praha poskytuje prostřednictvím vlastní optické sítě internetové, hlasové, datové a hostingové služby. Pokud se zajímáte o internetové služby, nabízíme trvalé připojení k internetu v rámci PROFI INTERNET a IP TRANZIT. Domácnostem přinášíme pevné vysokorychlostní připojení k internetu pomocí ethernetové sítě. O kvalitě, rychlosti a bezpečnosti poskytovaných služeb společnosti Dial Telecom, a.s. vypovídají získané certifikáty ISO 9001:2009 se zaměřením na management jakosti, ISO 14001:2005 pro kvalitu environmentálního managementu a ISO 27001:2006 pro ochranu citlivých informací před neoprávněným přístupem.

Trvalé firemní připojení k internetu PROFI INTERNET

PROFI INTERNET - garantovaná služba postavená na kvalitních přenosových technologiích

Službu PROFI INTERNET využijí zejména malé, střední i velké firmy a státní instituce. S tímto trvalým připojením k internetu získáte vždy garantovanou zvolenou rychlost, neomezený objem přenesených dat, instalaci včetně technického vybavení, přidělení a směrování potřebného počtu veřejných IP adres, základní nastavení bezpečnostních pravidel a nepřetržitou uživatelskou podporu. Službu PROFI INTERNET realizujeme prostřednictvím optické sítě nebo bezdrátovou technologií.

Služba PROFI INTERNET od Dial Telecom a.s. Praha


Internetové připojení IP TRANZIT pro operátory, státní instituce a velké firmy

Trvalé internetové připojení se službou IP TRANZIT doporučujeme velkým firmám, státním institucím a operátorům. Komplexní služba zahrnuje instalaci, přístupovou linku, koncová zařízení u zákazníka a připojení k internetu zvolenou rychlostí garantovanou neomezeně (fullduplex, 2Mbps až n x Gbps). Většina páteřní sítě Dial Telecom je vedena trasami se zvýšenou bezpečností, průběh linek v rámci páteřní sítě je zálohován, takže dodáváme dostupné služby prvotřídní kvality.

Trvalé připojení k internetu IP TRANZIT


Garance kvality a dostupnosti v rámci služeb PROFI INTERNET a IP TRANZIT

Trvalým přijpojením k internetu v rámci PROFI INTERNET a IP TRANZIT získáte špičkové služby, garantovanou rychlost a neomezený objem dat za paušální poplatky, dále možnost SLA, což znamená garanci kvality a dostupnosti služby. Tím, že společnost Dial Telecom, a.s. podporuje projekt FENIX, jehož cílem je zvýšená ochrana síťového připojení, budete i Vy se službou PROFI INTERNET a IP TRANZIT připojeni k důvěryhodné síti. Jednoduše se připojte!


Vysokorychlostní připojení k internetu se službou INTERNET DOMA

Se službou INTERNET DOMA získáte vysokorychlostní nepřetržité připojení k internetu prostřednictvím ethernetové sítě, stejnou přenosovou rychlost při stahování i odesílání dat, vysokou přenosovou kapacitu od 10Mbps do 100Mbps. S garancí stálých měsíčních poplatků budete bezpečně a spolehlivě připojeni k internetu, navíc Vás nečekají žádná datová omezení. Připojení k internetu je možné v Brně a Boskovicích. S Dial Telecom je připojení tak snadné!

Vysokorychlostní internetové připojení pro domácnosti


PODSTRÁNKY

Internet pro firmy a domácnosti

Internet pro firmy a domácnosti
PROFI INTERNET a IP TRANZIT pro trvalé firemní připojení k internetu a INTERNET DOMA

Hlasové služby

Hlasové služby
Telefonní připojení, virtuální ústředna, linky 800 a 900, telekonference a velkoobchodní hlas

Datové služby / cloud hosting

Datové služby / cloud hosting
Datové služby VPN, datový okruh, LAMBDA, pronájem vláken a cloud hosting
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Dial Telecom, a.s. Telekomunikační operátor Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Dial Telecom, a.s.
www.dialtelecom.cz
Adresa

Adresa

Křižíkova 36a/237
Praha 8 186 00

sales@dialtelecom.cz
+420 226 204 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha