Virtuální ústředna – efektivní komunikace v rámci firmy

Quantcom, a.s. (Dial Telecom) Telekomunikační operátor Praha

Virtuální ústředna – efektivní komunikace v rámci firmy

Telefonní připojení, virtuální ústředna, linky 800 a 900, telekonference a velkoobchodní hlas

Telefonní linka 800 a linka 900 se zvláštním tarifem, VIRTUÁLNÍ ÚSTŘEDNA, TELEKONFERENCE a VELKOOBCHODNÍ HLAS poskytuje telekomunikační operátor Quantcom a.s. v rámci hlasových služeb. Naše výhodné hlasové tarify jsou připraveny pro malé i velké firmy, státní instituce, operátory i pro poskytovatele internetového připojení ISP. Prostřednictvím sítě Quantcom můžete s garancí kvality, spolehlivosti a úspory nákladů směrovat hovory do sítí v ČR i zahraničí.

Hlasová služba TELEKONFERENCE, Quantcom, a.s. Praha

Telefonní připojení Vaší firmy do sítě Quantcom přes optickou síť za výhodný volací tarif

V rámci hlasových služeb nabízíme pro firmy, státní instituce a operátory telefonní připojení do sítě Quantcom. Zařídíme připojení jednotlivých telefonních stanic nebo i velkých call center. V případě přechodu od jiného operátora Vám zachováme stávající telefonní čísla. Nabídneme výhodný tarif volání, a tím výrazně ušetříte na telekomuničních poplatcích. S telefonním připojením do sítě Quantcom máte možnost získat detailní rozpis telefonních hovorů.

Telefonní připojení do sítě Quantcom, a.s. Praha


Firemní komunikace prostřednictvím služby VIRTUÁLNÍ ÚSTŘEDNA, linky se zvláštním tarifem

Nechce se Vám investovat do klasické ústředny? Potom využijte naši službu VIRTUÁLNÍ ÚSTŘEDNA, která je umístěna v datovém centru telekomunikačního operátora Quantcom, a.s. a nabízí pokročilé funkce při firemní komunikaci. S touto službou platíte pouze za počet přípojných linek, které využíváte, volání mezi všemi pobočkami Vaší firmy je zdarma.
Zřízením linky 800 nabízíte svým zákazníkům jednotné telefonní číslo, zakázníci Vás mohou kontaktovat bezplatně z kteréhokoli telefonu v České republice, touto hlasovou službou získáváte levný, ale přesto účinný marketingový nástroj. Anebo si nechte za svoje služby zaplatit a pořiďte si u nás linku 900 se zvláštním tarifem, kde volající hradí stanovenou cenu za služby poskytnuté přes telefon.

Hlasová služba VIRTUÁLNÍ ÚSTŘEDNA


Hlasové služby TELEKONFERENCE a VELKOOBCHODNÍ HLAS prostřednictvím sítě Quantcom

Quantcom, a.s. nabízí středně velkým společnostem operativní komunikaci na místní i mezinárodní úrovni prostřednictvím služby TELEKONFERENCE. Konferenční hovor můžete vést až s 50 účastníky z různých světadílů, přitom je možné zajistit i u mezinárodních telefonních čísel cenu místního volání.
Pro poskytovatele internetových a telekomunikačních služeb je vhodná hlasová služba VELKOOBCHODNÍ HLAS, díky které nabízíme připojení jednotlivých telefonních stanic nebo i velkých ústředen. S touto službou výrazně uspoříte na poplatcích za volání, je možné přenést stávající telefonní čísla a získáte on-line statistiku telefonních hovorů.

Hlasová služba VELKOOBCHODNÍ HLAS, Quantcom, a.s.


PODSTRÁNKY

Internet pro firmy a domácnosti

Internet pro firmy a domácnosti
PROFI INTERNET a IP TRANSIT pro trvalé firemní připojení k internetu a INTERNET DOMA

Hlasové služby

Hlasové služby
Telefonní připojení, virtuální ústředna, linky 800 a 900, telekonference a velkoobchodní hlas

Datové služby / cloud hosting

Datové služby / cloud hosting
Datové služby VPN, datový okruh, LAMBDA, pronájem vláken a cloud hosting
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Quantcom, a.s. (Dial Telecom) Telekomunikační operátor Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Quantcom, a.s. (Dial Telecom)
www.quantcom.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

InternetDataHlas
Adresa

Adresa

Křižíkova 36a/237
Praha 8 186 00

info@quantcom.cz
+420 226 204 111


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha