WorkTime s.r.o.


České Družiny 1697/10, Praha 6 - Dejvice 160 00

Jste zaměstnavatel a potřebujete dočasnou výpomoc? Hledáte brigádu? WorkTime, spol. s r.o. je studentská agentura, se zaměřením na dočasnou výpomoc temporary help. Společnost vznikla v prosinci 1999 a vytvořila nabídku komplexních personálních služeb na nejvyšší úrovni.

Našich služeb využívá více než 100 českých a zahraničních společností a více než 10 000 studentů vysokých škol ročně. Tím se řadíme mezi největší agentury práce.

Působnost naší společnosti se rozvíjí. Momentálně je naší největší oblastí působnosti Praha. Cílem naší společnosti je rozšířit působnost do všech vysokoškolských měst České republiky.

IČ: 28256921
DIČ: CZ28256921
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba:

Flexibilní brigády pro studenty Praha

Flexibilní brigády pro studenty Praha

Společnost Work Time s.r.o. je personální agentura, která nabízí krátkodobé i dlouhodobé brigády pro studenty. Našich služeb, využívá více než 100 českých a zahraničních společností a více než 10 000 studentů vysokých a středních škol ročně. Tím se řadíme mezi největší agentury práce. Přehled aktuálních nabídek pracovních příležitostí naleznete na našich webových stránkách.


Krátkodobé a dlouhodobé brigády pro studenty Praha

Krátkodobé a dlouhodobé brigády pro studenty Praha

Společnost Worktime, spol. s.r.o. je studentská agentura práce se zaměřením na dočasnou výpomoc temporary help. V naší nabídce naleznete krátkodobé a dlouhodobé brigády pro studenty. Informace o volných brigádách můžete získat čtyřmi způsoby: - prohlížením našich webových stránek - emailem nebo SMS na mobilní telefon - telefonicky - osobní návštěvou na pobočce.Další produkty a služby
  • personální a kariérové poradenství, lidské zdroje, vyhledávání zaměstnanců, flexibilní pracovní síly, recruitment


Související články
Pracovníci pro manuální a dělnické pozice jsou žádaní
Pracovníci pro manuální a dělnické pozice jsou žádaní

Manuální práce vás baví a chcete se v této oblasti uplatnit? Manuální a dělnické pozice jsou hodně obsazovanými a z pozice zaměstnavatele žádanými. Kvalifikované i nekvalifikované profese pro muže i ženy od operátorů až po zámečníky a obráběče, dokáže obsadit personální agentura zaměřena právě na dělnické pozice Personal fabric – agentura práce, a.s.


Jak na pracovní příležitosti: Stáže ve firmách jsou skvělou možností praxe
Jak na pracovní příležitosti: Stáže ve firmách jsou skvělou možností praxe

Není tajemstvím, že dostatek praxe včetně třeba absolvování stáže ve firmách, jsou velmi podstatným kritériem pro získání pracovní příležitosti. Bez praxe to dnes zkrátka nejde a absolventi, byť prestižních škol, se v určité chvíli často dostávají do nelehké situace – zaměstnavatelé o ně jednoduše nestojí z důvodu nedostatku praktických zkušeností. Personální agentura Adecco se proto rozhodla přispět svou „troškou do mlýna“ a podpořit uplatnitelnost uchazečů o volné pracovní pozice v rámci svého projektu Way To Work. Jak to všechno funguje?


Nového zaměstnance do vašeho týmu spolehlivě najde personální agentura ADECCO
Nového zaměstnance do vašeho týmu spolehlivě najde personální agentura ADECCO

Máte problém s vašimi zaměstnanci, kteří neplní své povinnosti? Máte špatný odhad na lidi a často se při výběru kandidátů spálíte? Pak přenechejte nábor zaměstnanců na odbornících. Personální agentura ADECCO je největší na světě a v oboru působí už více než 55 let. Na naše zkušenosti a znalosti o personálním managementu se tedy můžete spolehnout.


Hledáte zaměstnance? V tom případě se obraťte na personální agenturu
Hledáte zaměstnance? V tom případě se obraťte na personální agenturu

Ať už sháníte pět nebo pět tisíc zaměstnanců, nikdy se v této oblasti neumíte pohybovat tak, jako to dovedou personální agentury. V případě, že hledáte vhodné zaměstnance do své firmy, je nejlepší obrátit se na takovou, která má vysoké nasazení, odborné kontakty, velkou databázi a spolehlivé informace. Proto Vám může pomoci portál firmy ADECCO spol. s.r.o.