J.M.Trade spol. s.r.o. - CAMPING CITY


Národních hrdinů 474, Praha 9 190 00
J.M.Trade spol. s r.o. CAMPING CITY je výhradním zástupcem obytných vozů, karavanů a přívěsů světových značek Pilote, LeVoyageur, ARCA a Phoenix.


www.pilote.cz/
www.campingcity.cz/

Další produkty a služby
  • dopravní prostředky, přestavba nákladních vozidel, osobní a nákladní vozy, autobusy a kamiony
  • prodej náhradních autodílů, prodej autopříslušenství, prodej autodoplňků

Městys Bobrová

Související články
Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta

JOPL s.r.o.

Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta

Na vyhledávání jednotlivých dílů máme perfektně přizpůsobený speciální program, který vyhledává dle cenové kategorie. Zadáte typ automobilu, parametry a náhradí díly, které potřebujete sehnat, my je okamžitě vyhledáme a do 24 hodin dodáme.


Kapaliny do ostřikovačů na léto i na zimu

ADAMEC - ADRO s.r.o.

Kapaliny do ostřikovačů na léto i na zimu

Zajistit čistotu čelního skla během jízdy je jedním z nejdůležitějších úkolů každého řidiče. Proto máme na automobilech stěrače, proto máme ostřikovače. Aby však byl ostřikovač funkční, musí být naplněn kvalitní kapalinou do ostřikovačů, která zajistí očištění skla. V zimním období je třeba do ostřikovačů nalít speciální nemrznoucí kapalinu, která odolá i velmi silným mrazům. Ačkoliv lze tyto kapaliny nakoupit na každé benzinové stanici, výběr je značně omezený, stejně tak si moc nemůžeme vybírat, co se kvality týče. Proto společnost Adro připravila pestrou nabídku kapalin do ostřikovačů různé ceny, objemu, báze i parametrů. Oproti benzinkám je navíc cena výrazně nižší.


Prodej, pronájem a servis obytných automobilů a karavanů

Hykro s.r.o.

Prodej, pronájem a servis obytných automobilů a karavanů

Cestovat automobilem je skvělá záležitost. Mít k dispozici na cestách veškeré zázemí, které si dopřáváte i ve své domácnosti, to je velká výhoda. Pokud uvažujete o tom, že byste si pořídili nový karavan nebo si jen třeba pronajali obytný automobil na určitou dobu, určitě si vyberte v Caravan Centru HYKRO, kde najdete moderní vozidla a karavany i pro velmi daleké cesty.


TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další

TOBA Plus, s.r.o.

TOBA Plus Vizovice: Ložiska, gufera, akumulátory, válečkové a článkové řetězy a další

Nemusíte vlastně ani přímo podnikat ve strojírenství, abyste docenili služby kvalitního velko a maloobchodu, jako je TOBA Plus. Ten totiž nabízí řadu částí mechanických pohonů a jejich příslušenství, jako jsou ložiska, gufera, řetězy včetně sněhových řetězů, řetězová kola, klínové řemeny, ale třeba také akumulátory a autožárovky. A uznejte sami, že pořídit si například sněhové řetězy se v našem podnebném pásu čím dál častěji vyplácí i obyčejným smrtelníkům.


Další produkty a služby
Prodej obytných vozů

Prodej obytných vozů

Zajímáte se o obytné vozy? Jsou vašim koníčkem? Máte již nějaký takovýto vůz ve své sbírce, ale už nesplňuje vaše představy a toužíte po novém? V tom případě vám velice rádi odborně poradíme a zároveň pokryjeme veškeré vaše požadavky při výběru nového vozu. Naše firma J.M.Trade spol. s.r.o. - CAMPING CITY nejenom prodává nové i starší obytné vozy, ale také půjčuje.


Obytné luxusní vozy prodej Praha – svoboda cestování bez omezení

Obytné luxusní vozy prodej Praha – svoboda cestování bez omezení

Rádi poznáváte nová místa, ale nebaví Vás vázat se na termíny přeplněných hotelů? Řešením jsou luxusní obytné vozy, která prodává společnost J.M.Trade spol. s.r.o. - CAMPING CITY z Prahy.


Půjčovna karavanů Praha – pro dovolenou bez omezení

Půjčovna karavanů Praha – pro dovolenou bez omezení

Ještě nevíte, kam na dovolenou? S karavanem z půjčovny J.M.Trade spol. s.r.o. - CAMPING CITY z Prahy se můžete rozhodnout doslova na poslední chvíli. Půjčujeme karavany s velikostí až pro 6 osob.


Obytné vozy k pronájmu Praha – poznávejte každý den jiná místa

Obytné vozy k pronájmu Praha – poznávejte každý den jiná místa

Chcete prožít neopakovatelnou dovolenou a nevázat se na pobyt na jednom místě? Plně vybavené obytné vozy k pronájmu od společnosti J.M.Trade spol. s.r.o. - CAMPING CITY z Prahy vám to umožní.


Bazar karavanů, použitá obytná auta, výhodné ceny, Praha 4

Bazar karavanů, použitá obytná auta, výhodné ceny, Praha 4

Bazar karavanů - použitá obytná auta - vše za výhodné ceny na Praze 4. Využijte mimořádné nabídky prodeje použitých obytných vozů a karavanů. Společnost J.M.Trade s.r.o. - Camping City vyprodává sklady. Bazar karavanů, použitých obytných aut. POZOR - nyní probíhá výprodej skladu, v rámci něhož nabízíme následující použitá obytná auta, karavany a obytné vozy: Více informací naleznete na našich stránkách www.pilote/bazar, nebo Vám rádi všechny vozy předvedeme v naší prodejně Camping City Severní XI, Praha 4 Spořilov, otevírací doba podnělí až pátek 9.00 až 18.00 hod. Těšíme sena Vaši návštěvu


Nové i použité obytné vozy za výhodné ceny, Praha

Nové i použité obytné vozy za výhodné ceny, Praha

Nové i použité obytné vozy za výhodné ceny od společnosti J.M. Trade s.r.o. - Camping City. Jsme výhradním dovozcem obytných vozů zn. Pilote, Bavaria, Moovéo, LeVoyageur, Arca a Phoenix. V naší prodejně si můžete vybrat z více než 10-ti nových skladových vozu a 15-ti použitých obytných aut. Nabízíme nové vozy v různých cenových kategoriích, např.: - Moovéo P7 LEGL - polointegrovaný vůz vpředu se spouštěcím dvojlůžkem - cena 1.130.000,- - Pilote P716 LPA - polointegrovaný vůz s francouzskou postelí vzadu a vpředu s elektricky spouštěcím dvojlůžkem - cena 1.167.000,- - Arca P 730 GLM - luxusní polointegrovaný vůz na ALKO podvozku, vzadu velká garáž, elektricky spouštěcí zadní i přední dvojlůžko - cena 1.167.-000,- - Bavaria I 691 LG Fjord - integrovaný vůz s garáží, délka pouze 6,94 m, ALKO podvozek, ALDE topení, motor Fiat Ducato 2,3 l, 130 koní (EURO 5), cena 1.653.000,- - Pilote G742 LGE Diamond Edition - luxusní integroaný vůz, ALKO podvozek, ALDE topení - cena 1.832.000,- Uvedené ceny jsou bez DPH. K zakoupenému vozu Vám odborně namontujeme jakékoliv vybrané příslušenství - satelitní anténu, solární panel, navigační systémy, zpětné kamery, nosiče kol a motocyklů, markýzu,palivový článek EFOY, vzduchové pérování a mnoho dalších doplňků dle Vašeho přání. Pokud si nevyberete z našich skladových vozů, objednáme nové obytné auto dle Vašeho požadavku. Prodejna: Camping City, Praha 4 - Spořilov otevírací doba: Po - Pá, 9.00 až 18.00 hod. tel. 241 482 054, mobil 733 536 502 e-mail: pilote@pilote.cz www.pilote.cz


Vzduchové pérování Goldschmitt pro obytné a užitkové vozy, Praha

Vzduchové pérování Goldschmitt pro obytné a užitkové vozy, Praha

Vzduchové pérování pro obytné a užitkové vozy nabízí společnost J.M.Trade s.r.o.. Zastupujeme na českém trhu již 4 roky německou firmu Goldschmit - specialistu na výrobu doplňků pro podvozky užitkových a obytných aut. Máte unavené zadní listové pružiny a váš vůz vypadá že je stále přetížen, žádný problém. Máme pro vás řešení od firmy Goldschmitt: - přídavné vzduchové pérování zadní osy - přídavné vinuté pružiny pro zadní osu - přídavné listové pružiny pro zadní osu Máte permanentně vysoce zatíženou přední osu, máme pro vás řešení od firmy Goldschmitt - výměnné vinuté pružiny pro přední osu Nově nabízíme plné vzduchové pérování přední a zadní osy pro vozy Fiat Ducato x250 i s AL-KO podvozkem. Nabízíme mnoho dalších doplňků, jako např. distanční podložky pro rozšíření rozvoru, stabilizační tyče, mechanické podpěrné nohy, plně automatické hydraulické nivelační podpěry, tažná zařízení, nosiče jízdních kol a skútrů. Nejžádanější výrobek je PŘÍDAVNÉ VZDUCHOVÉ PÉROVÁNÍ. Nabízíme na vozy zn. Fiat Ducato, Ford Tranzit, Mercedes Sprinter, Iveco Daily, Renault Master, Ford Ranger, Nissan Navara a další. Po namontování je váš vůz znovu jako nový. Výrazně se zlepší jízdní vlastnosti - vozidlo se nenaklání v zatáčkách, je eliminován vliv bočního větru a vůz lépe vede na silnici, která má vyjeté koleje. A co je velmi důležité, můžete naložit více nákladu a na voze to nepoznáte. Nejsme jen prodejci, doplňky vám i odborně namontujeme. Cena přídavného vzduchového pérování dle modelu již od Kč 14.500,- s DPH. Navštivte naši provozovnu: otevírací doba Po - Pá 9.00 až 18.00 hod., www.pilote.cz


Eshop - chemické WC, přenosné toalety, kapesní toalety, výdejní místo Praha 4

Eshop - chemické WC, přenosné toalety, kapesní toalety, výdejní místo Praha 4

Společnost J.M.Trade spol. s.r.o. nabízí v eshopu. - chemické WC - přenosné toalety - kapesní toaleta pro muže - kapesní toaleta pro ženy. - chemické WC a díly. V e-shopu dále naleznete širokou nabídku veškerého příslušenství pro obytná auta, karavaning a kemping. Vybírat můžete podle přehledně roztříděných kategorií, v novinkách či cenově výhodné zboží v sekci výprodej. Veškeré nabízené položky máme pro Vás k dispozici v nejkratších možných termínech. Možnost osobního odběru na Praze 4. Více info naleznete viz odkaz níže:


Vzduchové pérování Goldschmitt pro obytné a užitkové vozy, Praha

Vzduchové pérování Goldschmitt pro obytné a užitkové vozy, Praha

Společnost J.M.Trade s.r.o., Camping City zastupuje na českém trhu německou společnost Goldschmitt - specialistu na výrobu doplňků pro podvozky užitkových, dodávkových a obytných aut. Potřebujete využít maximální zatížení vašeho vozu? Máme pro Vás řešení od společnosti Goldschmitt: - přídavné vduchové pérování zadní osy - plné vzduchové pérování přední a zadní osy - přídavné vinuté poružiny pro zadní osu - přídavné listové pružiny pro zadní osu - výměnné vinuté pružiny pro přední osu Nabízíme mnoho dalších doplňků jako např. stabilizační tyče, distanční podložky pod kola, ALU disky, tažná zařízení, nosiče skútrů. Nejžádanější výrobek je PŘÍDAVNÉ VZDUCHOVÉ PÉROVÁNÍ, které dodáváme pro podvozky Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Ford Tranzit, Mercerdes Sprinter, Iveco Daily, Renault Master II, Renault Master III, Ford Ranger, Nissan Navara a další. Po namontování tohoto zařízení se výrazně zlepší jízdní vlastnosti - vozidlo se nenaklání v zatáčkách, je eliminován vliv bočního větru a vozidlo lépe vede na silnici s vyjetými kolejemi. A co je velmi pozitivní, můžete naložit více nákladu a na vozidle to nepoznáte. Nejsme pouze prodejci, doplňky vám i odborně namontujeme. Cena přídavného vzduchového pérování zadní osy (vč. kompresoru a manometru) dle medelu již od Kč 12.000,- bez DPH. Provozovna: Camping City, Praha 4 - Spořilov, Severné XI, otevírací doba: Po - Pá 9.00 až 18.00 hod. tel. 241 482 054, mobil 733 536 502, e-mail: pilote@pilote.cz www.pilote.cz


Nové obytné vozy, obytná auta, karavany, za výhodné ceny, Praha 4

Nové obytné vozy, obytná auta, karavany, za výhodné ceny, Praha 4

Společnost J.M.Trade, Praha 4, ul. Severní XI výhradní dovozce obytných vozů Pilote, Bavaria, Moóve, LeVoyageur, ARCA a Phoenix nabízí velké slevy na skladové vozy modelová řada 2010 a 2011. Využíjte této mimořádné nabídky na nové obytné vozy. Přijďte navštívit náš autosalon a vyberte si z následujících značek a modelů v akčních cenách: ARCA H699 GLG - luxusní integrovaný vůz s garáží, LED osvětlení, podvozek F.D. 3,0 l. Běžná cena 2.135.000,- akční cena 1.899.000,- ARCA M720 GLT vůz s alkovnou s velkým pohodlným salónem, podvozek Iveco Daily motor 3,0 l. Běžná cena 1.899.00,- akční cena 1.699.000,- Moóve C7AEG - alkovna pro 6 osob na jízdu a spaní, běžná cena 1.299.000,- Bavaria I7402 LG Fjord - integrovaný vůz s garáží, AL-KO podvozek, ALDE topení, běžná cena 2.006.000,-, akční cena 1.892.000.- (sleva 100.000,-). Vyberte si i z naší nabídky použitých obytných vozů: Moóveo C647 - alkovna, palandy, r.v. 2007, najeto 70.000 km, cena 699.000,- Kč ARCA P695 GLM - polointegrovaný s vcelkkou garáží a bohatou výbavou, r.v. 2008, najeto 25.000,- km, 1.090.000,- Kč PILOTE A600 TCG - alkovna s palandami, r.v. 2005, najeto 103.000,- km, cena 590.000,- Kč PILOTE G680 DG - integrovaný vůz s garáží, r.v. 2009, najeto 115.000,- km, cena 790.000,- CityVan CV57 - délka jen 5.8 m, integrovaný vůz, r.v. 2008, najeto 55.000 km, cena 999.000,- Kč LeVoyageur LVX 7 - luxusní integrovaný vůz s velkou výbavou, r.v. 2006, najeto 92.000 km, cena 1.799.000,- Moóve I 715 - integrovaný vůz s garáží pro 6 osob, r,v, 2008, najeto 70.000 km, cena 958.000,- Phoenix 8300 G - velká alkovna, podvozek Iveco Daily, r.v. 2005, najeto 202.000 km, cena 1.590.000,- PILOTE G680 FP Referance - integrovaný vůz, r.v. 2006, najeto 105.000 km, cena 890.000,- Kč PILOTE A 660 ACG Aventura - alkovna s palandami, r.v. 2008, najeto 85.000 km, cena 789.000,- Kč ARCA M69 681 GLT . luxusní alkovna s palandami, r.v.2011, najeto 3.000 km, cena 1.465.000,- Chausson Welcome 85 polointegrovaný vůz, , r.v. 2003, najeto 77.000 km, cena 549.000,- Více informací na našich stránkách www.pilote.cz Těšíme se na Vaši návštěvu, rádi Vám vystavené vozy předvedeme. Otevírací doba pondělí až pátek 9.00 až 18.00 hodim. Váš tým Camping City, Praha 4 Spořilov, Severní XI, tel. 733 536 502


Obytná auta modely 2010 ihned k prodeji, Praha 4 Camping City

Obytná auta modely 2010 ihned k prodeji, Praha 4 Camping City

Naše společnost Camping City zastupuje na českém trhu zn. Pilote, Bavaria, Moóveo, Arca, LeVoyageur a Phoenix. Skladem máme více než 25 vozů, jak nových, předváděcích, lehce jetých, ročních i starších. Všechny vozy si můžete prohlédnout na našich stránkách www.pilote.cz. Náš vyškolený personál Vám odborně namontuje jakékoliv příslušenství např. přídavné vzduchové pérování firmy GOLDSCHMITT, automatické satelitní systémy i s internetem, solární panely zn. ALDEN. Další příslušenství od firem FRANKANA, FREIKO, SAWIKO jako např. markýzy, klimatizaci, nosiče kol, nosiče skútrů, tažné zařízení, navigační systémy, televize do obytných aut. V našem kamenném obchodě na ploše 250 m2 si můžete veškerý soritiment kempingového vybavení prohlédnout a zakoupit. K dispozici je Vám rovněž náš internetový obchod na adrese www.campingcity.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejně: Camping City Severní XI 141 00 Praha 4 - Spořilov tel.pevná linka 241 482 054 nebo mobil ní čísla 733 535 502, 733 536 502, 602 204 299 Otevírací doba pondělí až pátek od 9.00 hod. do 18.00 hodin