OLP oboustranně lepicí pásky pro polygrafické a průmyslové použití

Kompletní sortiment OLP - oboustranně lepicích pásek pro polygrafické a průmyslové použití dodává specializovaná firma TFP universal a.s. z Prahy. Aplikace OLP oboustranně lepicí pásky je výhodná jak po stránce ekonomické, tak i z ekologického hlediska, protože efektivně nahrazuje dvousložková lepidla. Podle požadavků zákazníka vyrábíme z oboustranně lepicích pásek tvarované výseky, které se účelně využívají v reklamě či na dekoraci.

OLP oboustranně lepicí pásky pro využití v polygrafickém průmyslu -

Využití OLP oboustranně lepicích pásek v polygrafickém průmyslu

OLP – oboustranně lepicí pásky se aplikují vždy na dokonale suché a čisté povrchy. OLP vynikají pevností a schopností zatížení na pružných i pevných materiálech. Oboustranně lepicí pásky mají široké využití v mnoha oblastech průmyslu. V polygrafickém průmyslu se OLP používají ke kompletaci reklamních předmětů - plakátů, krabiček, kalendářů, k výrobě velkých reklamních předmětů, ke zpevňování bannerů, lepení vzorníků, lepení regálových lišt pro štítky s cenami apod.

OLP oboustranně lepicí pásky


OLP oboustranně lepicí pásky pro automobilový a spotřební průmysl i stavebnictví

I v automobilovém průmyslu jsou OLP oboustranně lepicí pásky bohatě využitelné, například k lepení bočních ochranných lišt a sloupků, k fixaci kabelů, podlepení zrcátek, k lepení emblémů, nápisů a spojlerů atd. Ani spotřební průmysl se neobejde bez OLP oboustranně lepicích pásek, které se aplikují v nábytkářství a při vybavení interiérů, v aplikaci orientačních systémů, či v bílé elektronice při fixaci topných těles nebo lepení předních panelů a displejů. Ve stavebnictví se OLP využívají při výrobě oken a dveří, PVC stavebních profilů a při montáži solárních panelů.

OLP oboustranně lepicí pásky pro průmyslové aplikace


Oboustranně lepící pásky řady Duploflex fol a kompresibilní pásky řady Duploflex, tvarované výseky

Pro grafické účely nabízíme tvrdé OLP oboustranně lepicí pásky řady Duploflex fol k tisku etiket knihtiskem a pro tisk flexibilních obalů na starších tiskových strojích. V nabídce jsou i kompresibilní pásky řady Duploflex, které se používají k tisku etiket a pro tisk flexibilních obalů flexotiskem. Zákazníkům nabízíme zakázkovou výrobu tvarovaných výseků a náseků i perforovaných náseků z oboustranně lepicích pásek, kterou realizujeme na vlastních strojích.

OLP řady Duploflex fol a kompresibilní pásky řady Duploflex


PODSTRÁNKY

Termotransferové fólie

Termotransferové fólie
TTR termotransferové fólie pro potisk obalových materiálů, visaček, etiket

Oboustranně lepicí pásky

Oboustranně lepicí pásky
OLP oboustranně lepicí pásky pro polygrafické a průmyslové použití

Tiskárny etiket

Tiskárny etiket
Termotransferové tiskárny Zebra a produktová řada tiskáren Argox
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TFP universal a.s. Tiskárny etiket, termotransferové fólie
WEBOVÁ STRÁNKA
TFP universal a.s.
www.tfpuniv.com
Adresa

Adresa

Na Spojce 116
Čestlice 251 01

sales@tfpuniv.com
+420 272681051-3


Najdete nás také zde:

Facebookwww.dezinfekcni-brany-stojany.czARES
captcha