TFP universal a.s.
Tiskárny etiket, termotransferové fólie
OLP oboustranně lepicí pásky pro polygrafické a průmyslové použití

Kompletní sortiment OLP - oboustranně lepicích pásek pro polygrafické a průmyslové použití dodává specializovaná firma TFP universal a.s. z Prahy. Aplikace OLP oboustranně lepicí pásky je výhodná jak po stránce ekonomické, tak i z ekologického hlediska, protože efektivně nahrazuje dvousložková lepidla. Podle požadavků zákazníka vyrábíme z oboustranně lepicích pásek tvarované výseky, které se účelně využívají v reklamě či na dekoraci.

OLP oboustranně lepicí pásky pro využití v polygrafickém průmyslu -

Využití OLP oboustranně lepicích pásek v polygrafickém průmyslu

OLP – oboustranně lepicí pásky se aplikují vždy na dokonale suché a čisté povrchy. OLP vynikají pevností a schopností zatížení na pružných i pevných materiálech. Oboustranně lepicí pásky mají široké využití v mnoha oblastech průmyslu. V polygrafickém průmyslu se OLP používají ke kompletaci reklamních předmětů - plakátů, krabiček, kalendářů, k výrobě velkých reklamních předmětů, ke zpevňování bannerů, lepení vzorníků, lepení regálových lišt pro štítky s cenami apod.

OLP oboustranně lepicí pásky


OLP oboustranně lepicí pásky pro automobilový a spotřební průmysl i stavebnictví

I v automobilovém průmyslu jsou OLP oboustranně lepicí pásky bohatě využitelné, například k lepení bočních ochranných lišt a sloupků, k fixaci kabelů, podlepení zrcátek, k lepení emblémů, nápisů a spojlerů atd. Ani spotřební průmysl se neobejde bez OLP oboustranně lepicích pásek, které se aplikují v nábytkářství a při vybavení interiérů, v aplikaci orientačních systémů, či v bílé elektronice při fixaci topných těles nebo lepení předních panelů a displejů. Ve stavebnictví se OLP využívají při výrobě oken a dveří, PVC stavebních profilů a při montáži solárních panelů.

OLP oboustranně lepicí pásky pro průmyslové aplikace


Oboustranně lepící pásky řady Duploflex fol a kompresibilní pásky řady Duploflex, tvarované výseky

Pro grafické účely nabízíme tvrdé OLP oboustranně lepicí pásky řady Duploflex fol k tisku etiket knihtiskem a pro tisk flexibilních obalů na starších tiskových strojích. V nabídce jsou i kompresibilní pásky řady Duploflex, které se používají k tisku etiket a pro tisk flexibilních obalů flexotiskem. Zákazníkům nabízíme zakázkovou výrobu tvarovaných výseků a náseků i perforovaných náseků z oboustranně lepicích pásek, kterou realizujeme na vlastních strojích.

OLP řady Duploflex fol a kompresibilní pásky řady DuploflexTermotransferové fólie

Termotransferové fólie

TTR termotransferové fólie pro potisk obalových materiálů, visaček, etiket

Oboustranně lepicí pásky

Oboustranně lepicí pásky

OLP oboustranně lepicí pásky pro polygrafické a průmyslové použití

Tiskárny etiket

Tiskárny etiket

Termotransferové tiskárny Zebra a produktová řada tiskáren Argox