A.T. FORNAX, s.r.o.


Vrázova 3/2144, Praha 5 150 00

Dovoz-import, velkoobchod i maloobchod, prodej, servis, opravy, náhradní díly:
- gastronomická (kuchyňská) zařízení, gastronomické vybavení pro velkokuchyně, restaurace, hotely, školní jídelny, fast food (rychlá občerstvení), gastroprovozy, kantýny..

IČ: 63982331
DIČ: CZ63982331
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Vladimíra Hamrová

Profi myčky pro bary a restaurace

Profi myčky pro bary a restaurace

Jsme firma která se specializuje na profesionální gastronomické vybavení pro bary, restaurace, velkokuchyně, jídelny, školní jídelny atd. Využijte nyní výhodnou nabídku na myčky, konkrétně produkt R301 - celonerezová barová myčka nádobí HILTA, která obsahuje - dávkovač oplachového prostředku - dávkovač mycího prostředku - odtokové čerpadlo Napětí: 230 V, příkon: 3,15 kW, výkon: 800-1200 ks (skla a malého nádobí) 300-350 talířů/hod. - spotřeba vody: 3,5 l/cyklus - cyklus 2 nebo 4 (dle objednávky) - výška dveří/sklenic: 290/260 mm, váha: 35 kg, rozměr /š.hl.v./: 475/525/750 mm Standardní výbava: - 2 koše 40/40/17 cm, 1 koš na příbory, 1 držák na talíře. Dále nabízíme široký sortiment výrobků od světových výrobců ROBOT-COUPE, SANTOS, PROMEK, BEAR VARIMIXÉR, BRASILIA, LINCAT, SIMAG, SIRMAN, PADERNO, AMBASSADE.


Zařízení pro gastronomický provoz

Zařízení pro gastronomický provoz

Nabízíme zařízení určené pro široké použití v gastronomických provozech: - restaurace - hotely - školní jídelny - bistra a provozy rychlého občerstvení - nemocnice - další provozy společného stravování. Pro další podrobné informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • profesionální myčky nádobí, plynové sporáky, kávovary, chladící a mrazicí boxy, krouhače a kutry, prodej gastrozařízení


Související články
Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů
Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů

Řešíte vybavení restaurace nebo jiného gastronomického zařízení? Pro takový provoz je důležité kvalitní a moderní vybavení, díky kterému vám příprava jídla půjde od ruky, a strávníci vás budou milovat. Prvotřídní servis od vytvoření projektové dokumentace až po dodávku a instalaci vybavení vám poskytne ryze česká společnost GASTROART CZ spol. s r.o. se sídlem v Praze.


Komplexní služby pro vybavení vinotéky
Komplexní služby pro vybavení vinotéky

Vlastní vinotéka nemusí být pouze vaše nesplněné přání, ale realita. S kompletním vybavením vinotéky a s kvalitním výběrem vína vám ochotně poradí a pomůže specializovaný velkoobchod Ráj Vína s.r.o. Díky nám budete mít podnik, ve kterém budete dělat radost zákazníkům, nebo můžete mít přímo doma menší vinotéku pro vlastní potřebu.


Profesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů
Profesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů

KEG sudy patří mezi vyhledávaný sortiment, v dnešní době se totiž naprostá většina pivní a další nápojové produkce převáží právě v nich. Jiné typy obalů tvoří jen malé procento ve srovnání se sudy KEG. Naprostým profesionálem, který se této oblasti pohybuje již přes 20 let, je společnost KSO AST GmbH.


Tabletové systémy pro nemocniční zařízení od společnosti ABNER, a.s.
Tabletové systémy pro nemocniční zařízení od společnosti ABNER, a.s.

Společnost ABNER, a.s. je vašim partnerem v oblasti gastronomie. Nabízí tabletové systémy, které jsou vhodné pro všechna nemocniční zařízení. Zabývají se výrobou a vývojem nerezového gastro zařízení, vyrábí tabletové systémy pro nemocnice, najdete u nich tlakové patrony nebo termoporty a podnosy.