Opravy a výměny autoskel s kompletním servisem

Ať už potřebujete vyměnit či opravit autosklo u jakéhokoliv vozu, naše služby jsou sázkou na jistotu. S autoskly pracujeme již více než 15 let a kromě bohatých zkušeností Vám nabízíme také individuální přístup a řadu nadstandardních služeb. Naši odborníci vždy posoudí, zda je nutná kompletní výměna nebo pouze oprava autoskla, následně se postaráme o odbornou realizaci, a to včetně kódování autoskel nebo bezplatného odvozu a přistavení Vašeho vozu.

Moderní vybavení a více než 15 let zkušeností v oboru - AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.

Kvalitní výměna autoskel pro vozidla všech druhů a značek

Výměnu čelních, předních, bočních i zadních autoskel provádíme u všech druhů vozů - od osobních a užitkových až po autobusy či zemědělské stroje. K práci využíváme pouze prvotřídní lepidla a další materiály vysoké kvality, samozřejmostí je také dodržování všech platných norem. Dobře víme, že autosklo je důležitým bezpečnostním prvkem každého vozu, a proto je naše práce vždy precizní, s maximálním důrazem na bezpečnost.

Výměna a opravy autoskel s důrazem na kvalitu a bezpečnost


Opravy autoskel unikátní technologií jsou zárukou pevnosti

Samozřejmě není vždy nezbytně nutné hned měnit celé autosklo, v mnoha případech postačí sklo pouze opravit. Pro opravy autoskel používáme jedinečnou technologii, která umožňuje opravit i bodová poškození, například oka či hvězdicové praskliny do průměru 4 cm. Problémem nejsou ani podélné praskliny, a to až do délky 6 cm. Ať už je zkrátka oprava v jakémkoliv rozsahu, vždy ručíme za pevnost opraveného skla.

Opravy autoskel Praha


Nadstandardní služby - víc než jen výměna autoskel

Pouhou opravou či výměnou autoskla náš servis ani zdaleka nekončí. Zdarma se totiž postaráme i o odvoz Vašeho vozu a jeho opětovné přistavení a v případě, že je to technicky možné, pak nabízíme také možnost mobilního zasklívání přímo u Vás či na místě nehody. Díky bohatým skladovým zásobám jsme schopni zajistit i expresní výměny a problémem není ani kódování autoskel či kalibrace autokamery po výměně skla.

Expresní či mobilní zasklívání a další služby pro Vás


PODSTRÁNKY

Výměna autoskel zdarma při pojistné události

Výměna autoskel zdarma při pojistné události
Řešení pojistné události při poškození autoskla

Výměna a oprava autoskel

Výměna a oprava autoskel
Opravy a výměny autoskel s kompletním servisem

Pískování VIN

Pískování VIN
Označení autoskla pískováním VIN pro zabezpečení Vašeho vozidla
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. Praha 10 - Hostivař
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.
www.autosklo-vymena.cz
Adresa

Adresa

Pražská 16
Praha 10 102 21

prodej@autosklocz.cz
+420 800 117 556


Najdete nás také zde:

www.autosklocz.czARES
captcha